У нашій команді працюють тільки професіонали своєї справи. Ми не співпрацюємо з студентами або універсальними фрілансерами , які пишуть всім підряд , все підряд і за безцінь.
 Ми проводимо повне розмежування виконуваних робіт між нашими авторами відповідно до спеціальністі:
 • Маркетолог — пише роботи з маркетингу;
 • Юрист — з права;
 • Економіст — з економіки;
 • Фінансист — з фінансів;
 • Педагог — з педагогіки;
 • Психолог — з психології.
 Отже, хто ж ці роботи виконує:
 До співпраці ми залучаємо виключно фахівців з вищою освітою, а також аспірантів, кандидатів наук і др.представників наукової сфери.
 Перед зарахуванням нового автора в штат співробітників нашоїкомпанії, він проходить ретельну перевірку на відповідність нашим вимогам:
 • наявність вищої освіти;
 • досконале знання / розуміння свого предмета;
 • вміння правильно працювати з літературою;
 • граммонтность і лаконічність викладу;
 • знання вимог ВНЗ;
 • відсутність плагіату при написанні робіт і багато іншого.
 На постійній основі ми проводимо навчання та ознайомлення наших авторів з новітніми вимогами всіх ВНЗ, для яких ми пишемо роботи.
 У багатьох агентствах Вам можуть пообіцяти, що Вашу курсову роботу або ж реферат робитиме кандидат або, куди ще краще, — доктор наук. Хочемо Вас розчарувати, а може і навпаки застерегти — це повна нісенітниця. Ось чому :
 • кандидат наук — це ще не гарантія того, що Ваша робота буде хороша. Більшість «так званих авторів», які мають ступінь кандидата наук — це витягнуті «за вуха» горе-фахівці, які вчений ступінь отримували тільки для » галочки » або з професійної необхідності;
 • грамотний кандидат наук — це насамперед людина, яка володіє неординарними пізнаннями у сфері своєї діяльності, що витратила силу-силенну часу і грошових коштів на визнання в наукових колах, і гаяти час на написання реферату або курсової за 400 грн. явно не стане;
 • докторами наук зазвичай люди стають до 40 років, а перед цим 20 років займаються наукою, видають книжки, пишуть не один десяток статей і після цього Ви думаєте, що вони сядуть писати Вам реферат? або навіть магістерську? Дуже маленький відсоток докторів наук беруться за написання дисертацій (ціни на них Ви можете побачити в розділі «Дисертації » ), про роботи для студентів навіть чути не хочуть ;
 • і найголовніше — дізнайтеся , скільки беруть Ваші викладачі за написання магістерської роботи. Адже вони кандидати (доктори) наук. І яку суму Вам пропонують агентства у виконанні як би тих же кандидатів?
 Якщо бути відвертими, то виходячи із понад 15-річної практики роботи у сфері написання курсових та дипломних робіт, можемо відзначити, що середній вік досвідчених авторів коливається в межах 25-30 років. А отже, мати науковий ступінь навіть кандидата наук (не говорячи вже про доктора) може не кожен із цієї вікової категорії, оскільки лише навчання в аспірантурі займає 4 роки.
 Будьте уважні до того, що Вам говорять та пропонують в агенціях з написання учбових робіт та вимагайте документи, яякі будуть підтверджувати профільність освіти того автора, який буде виконувати Вашу роботу.
Как мы работаем ?
how_we_works-img
Вы оставляете заявку
how_we_works-img
Менеджер связывается с вами и уточняет все детали
how_we_works-img
После внесения 50% предоплаты исполнитель приступает к выполнению задания
how_we_works-img
По готовности оплачиваете 100 % и получаете работу

Наши менеджеры всегда готовы ответить на ваши вопросы через online-консультант или по телефону.

Также вы можете воспользоваться формой отправки сообщений.

Оставить заявку
Отзывы студентов
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Виктор

В прошлом году обратился в данную компанию, так как возник творческий ступор и я никак не мог закончить свою магистерскую работу. Написали отлично и оригинально. Цены за оказанные услуги нормальные. Остался всем доволен!

27.01.2020
Катя

Хорошо, что обратилась в эту компанию. По телефону проконсультировали по всем вопросам. Написали мою работу быстро и качественно. Никаких замечаний не было. Мне понравилось. Сделана работа грамотно. Рекомендую.

27.11.2019
Спасибо за отчет

Заказывала отчет по практике — написали быстро, дневник помогли заполнить, рецензию даже подготовили. На защите проблем не было. Спасибо.

27.09.2019
Иван

Сделано всё, согласно моим требованиям. Спасибо за довольно качественную и сделанную ранее срока работу!

24.09.2019
Отличная контрольная

Отличная контрольная, без ошибок и получил за нее 5. Всего лишь за 10 минут регистрации на сайте и оформления заказа. Удобный, современный сайт, всё для удобства студентов. Буду обращаться еще.

19.02.2019
Антон

Спасибо за постоянную помощь в заданиях! Без вас бы точно меня из универа поперли бы))) Актуальный и грамотный помощник, есть в штате специалисты по разным предметам, можно заказывать разные тематики — я учусь на экономическом. Всегда оценки на 4 и 5. Спасибо, вы лучшие!

21.12.2018
Мария

Правильный подход к студентам: не слишком высокие цены, быстрая работа и можно оформить онлайн заказ. Все, что нужно современному учащемуся)) По себе сужу, очень удобно, что есть такая компания.

18.12.2018
Вадим

Контрольная
Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Коля

Нет проблем вообще с заказами в этой фирме. Скинул заявку, тут же отзвонились, озвучили цену, оформили, оплатил. Потом забрал работу, в отличном исполнении. Оперативно, современно и удобно.

03.12.2018
2560
Отзывов
38 400
Довольных студентов
20
Лет на рынке
4.8
Средний бал

Примеры выполненых работ

ЭКОНОМИКА

ТИП РАБОТЫ:

Дипломная

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГИЯ

ТИП РАБОТЫ:

Курсовая работа

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РАБОТЫ:

Контрольная работа

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Нам доверяют студенты

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+