Написати дипломну з Менеджменту на замовлення - правильне рішення

Відповіді на запитання

1

Дипломна з менеджменту може бути написана терміново?


Так, в компанії diplom.com.ua можна оформити термінове замовлення на дипломну роботу. Ми можемо підготувати роботу в терміновому порядку без втрати якості і з високим % унікальності

2

Ви ведете диплом до захисту?


Так. Всі доробки та редагування від наукового керівника ми виправляємо абсолютно безкоштовно до самого захисту. У нас немає обмежень за кількістю звернень до нас.

3

Хто виконує роботи?


В компанії diplom.com.ua працюють досвідчені фахівці, які мають вищу освіту і великий досвід у сфері написання дипломних робіт на замовлення.

4

Чи входить у вартість доклад та презентація?


Так, окремо доплачувати за це вам не доведеться. Після того як ваша дипломна з менеджменту буде затверджена, ми безкоштовно підготуємо доповідь і презентацію на захист.

5

Я можу контролировати процес виконання моєї роботи?


Звичайно, наш менеджер буде вас повідомляти про хід виконання роботи і ви зможете оперативно надавати свої зауваження і побажання.

6

Скільки часу знадобиться на доопрацювання?


Всі виправлення ми вносимо як правило в максимально короткий час. Ми це робимо так, щоб вам не створювати додаткових труднощів і не потрібних пояснень з викладачем.

Менеджмент

Термін
від 14 днів

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
reviewВалерий
06.11.2018
reviewВаля
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Компанія “Наука Сервіс” виконує на замовлення дипломні роботи з менеджменту для всіх навчальних закладів Києва та України. Ми пропонуємо:

 

 

Досвідчені та кваліфіковані автори компанії diplom.com.ua знають, як написати дипломну роботу з менеджменту, яка вразить комісію і забезпечить успішний захист

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ І ГАРАНТІЇ РОБОТИ «НАУКА СЕРВІС»

 

Замовити написання дипломної роботи з права, фінансів, туризму й інших напрямків в компанії “Наука Сервіс” – це 100% гарантія відмінного результату на захисті. Результат виправдовує вартість і повністю відповідає наступним параметрам:

 

  • унікальність;
  • грамотність;
  • новизна;
  • глибина дослідження;
  • актуальність джерел;
  • точність фактичних даних.

 

Дипломна робота з фінансів, менеджменту, права в готовому вигляді направляється вам на електронну пошту. Оплата поетапна – передоплата вноситься при замовленні роботи і повна оплата після оповіщення про готовність роботи на замовлення.

 

Ми цінуємо кожного замовника, більшість з яких дізналися про компанію “Наука Сервіс” за рекомендацією. Ваш успіх – наша мета!

Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

Вид роботиВартістьТермін виконання
Дипломна робота з менеджментувід 4500 грнвід 14 днів
Статті з менеджментувід 650 грнвід 2 днів
Звіт з практики з менеджментувід 900 грнвід 7 днів
Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

ЯКІ ДИПЛОМНІ З МЕНЕДЖМЕНТУ МОЖНА ЗАМОВИТИ В НАШІЙ КОМПАНІЇ?

 

У нас можна замовити дипломну роботу дистанційно поштою або за телефоном, а також звернутися безпосередньо в наш офіс у Києві. Наші автори можуть написати дипломи з менеджменту за всіма найбільш популярними напрямками:

 

 

Ви можете запропонувати свої теми для дипломних робіт з менеджменту або купити готові дипломні роботи. В обох випадках ми гарантуємо краще співвідношення ціна / якість.

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+