Оформити Замовлення на дипломну роботу з Літератури в компанії Наука Сервіс

Відповіді на запитання

1

Чи може бути написаний один розділ дипломної з літератури?


Так, ми можемо написати будь-який розділ з вашої роботи, навіть окремо вступ або просто скласти план за темою. На будь-яку частину роботи, яка пишеться в компанії Наука Сервіс дається гарантія до самого захисту. Всі правки робляться безкоштовно.

2

Чи можете ви доопрацювати за правками викладача мою роботу?


Звичайно. Для того, щоб оцінити обсяг роботи нам необхідно переглянути вашу дипломну та зауваження від наукового керівника. Протягом декількох годин ми зможемо повідомити вартість та терміни виконання доопрацювання.

3

Які гарантії ви надаєте?


1. На всі роботи ми надаємо гарантію безкоштовних доопрацювань до самого захисту. 2. Робимо перевірку у всіх системах Антиплагіат. 3. Гарантуємо 100% повернення коштів, якщо не впораємось з роботою. 4. Сучасність та актуальність вашої роботи. 5. Використання лише перевірених джерел інформації. 6. Та башато іншого…

4

Скільки часу необхідно на дороботки?


До 3 робочих днів. Деякі зауваження ми виправляємо значно швидше (навіть протягом дня). Для точної оцінки – нам необхідно бачити вашу роботу.

5

У вас можна замовити публікацію статті?


Так, ми надаємо послуги з публікації студентських статей. Терміни – від 2 тижнів. Вартість – від 400 грн.

6

Чи не буде співпадінь з роботами попередніх років?


Ні, ми пишемо лише авторські дипломні. Ми не користуємося матеріалами вже захищених робіт. Ваші викладачі їх всі знають дуже добре.

Література

Термін
від 14 днів

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Фінальний акорд навчання на філологічному факультеті вищих навчальних закладів у Києві і регіонах України – дипломна робота з літератури. У студента кілька варіантів: підготувати самостійно, купити готовий екземпляр, замовити написання дипломної з літератури за заданими критеріями. У першому випадку потрібні зусилля, час, натхнення і доступ до якісних джерел теоретичної частини. Якщо один або кілька пунктів викликають складність – компанія Наука Сервіс прийде на допомогу і виконає курсову та дипломну роботу з літературі на замовлення!

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Які гарантії надає Наука Сервіс на замовлення дипломної роботи

 

Наука Сервіс виконує студентські роботи на замовлення в Києві понад 20 років. За цей час ми забезпечили хорошу репутацію і сформували кваліфікований авторський колектив, розробили надійні і комфортні умови співпраці. Наші гарантії:

 

  1. Широкий вибір тем і напрямків. Пізнавальна дипломна робота «Дитяча література» або серйозна багатопрофільна дипломна робота на тему «Жанрові особливості літературних творів епохи Відродження» – для наших авторів немає непосильних завдань. Складність визначає вартість, але результат завжди виключно позитивний.
  2. Захист інтересів замовника. Ми практикуємо складання договору, в якому деталізуються терміни, ціна, концепція, характеристики замовлення, відсоток унікальності. У вартість включено виконання доповіді, презентації та інших супутніх робіт. Ми забезпечуємо консультаційну підтримку і супроводження роботи до самого захисту. При необхідності коригується змістовна частина, вступу або висновку дипломної роботи з літератури.
  3. Абсолютна конфіденційність. Ми не розголошуємо інформацію і ідентифікаційні дані про замовників, що виключає ризики звинувачень в авторстві.

Як можна замовити дипломну роботу з літератури?

 

Замовити дипломну роботу з літератури можна і потрібно в компанії Наука Сервіс, якщо немає часу, бажання, можливості, умов або розуміння мотивації виконувати завдання самостійно. Ці обставини не повинні впливати на підсумковий результат і тим більше перешкоджати подальшому професійному зростанню! Процес замовлення виглядає наступним чином:

 

  1. Залишаєте заявку на сайті, телефонуйте або ж приїжджаєте до нас в офіс
  2. Менеджер погодить з вами терміни, вартість і запише всі побажання
  3. Вноситься передоплата в розмірі 50% від суми замовлення
  4. Після того як робота готова ви доплачуєте залишок

 

Всі доробки та інші правки від наукового вносяться абсолютно безкоштовно.

 

Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

 

Вид роботиВартістьТермін виконання
Дипломна робота з літературивід 4500 грнвід 14 днів
Статті з літературивід 650 грнвід 2 днів
Звіт з практики з літературивід 900 грнвід 7 днів
Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

 

Також Ви можете замовити дипломну роботу з філології.

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+