Дипломні роботи з Соціології від компанії "Наука Сервіс"

Відповіді на запитання

1

Які Гарантії ви надаєте?


Ми гарантуємо Безкоштовні доопрацювання до самого захисту, обов’язкову перевірку у системі Антиплагіат, укладення договору, роботу буде писати автор з вищою освітою за вашою спеціальністю. А також, гарантуємо повернення коштів, якщо не впораємося зі своєю роботою.

2

Які терміни виконання?


В середньому дипломна з соціології пишеться один місяць. Але ми маємо успішний досвід написання роботи протягом 7-10 днів без втрати якості і з високим % унікальності тексту.

3

Чи роботе ви матеріал до захисту?


Так. Ми надаємо все необхідне для проходження захисту БЕЗКОШТОВНО. Доповідь, презентація, а також текст рецензії.

4

Як можна знизити вартість дипломної роботи?


Ми завжди йдемо на зустріч нашим замовникам. Питання цені на студентські роботи також може бути обговорене. Для цього вам необхідно звернутися до менеджера, повідомити вашу тему, побажання і ми зможемо підібрати для вас оптимальне співвідношення ціни і якості.

5

У мене немає плану до дипломної роботи. Ви зможете написати?


Так. Ми самостійно складемо для вас план. Після цього ви його затвердите у свого викладача і ми приступимо до написання.

6

Скільки часу ви доопрацьовуєте роботу?


В середньому до 3-х робочих днів. Але для більш точної оцінки нам необхідно бачити самі зауваження. Виходячи з практики, то бували випадки виправлення і протягом години. Тому в міру виникнення зауважень ми завжди індивідуально підходимо до кожного окремого випадку.

Дипломна робота з соціології

Термін
від 14 днів

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Теми дипломних робіт з соціології не завжди збігаються з актуальними інтересами і можливостями майбутніх соціологів. Для того щоб уникнути безлічі правок, невдоволення керівника і зіпсованої репутації, доцільно замовити дипломну роботу у фахівців. Компанія “Наука Сервіс” входить у число лідерів в Києві і Україні за сегментом послуг інформаційного ринку. Ми виконаємо на замовлення будь-які побажання і підготуємо бездоганний результат!

  Основні принципи компанії “Наука Сервіс” в написанні дипломних з Соціології

   

  Репутація – понад усе. Коло наших основних замовників складають студенти, яким порекомендували послуги “Наука Сервіс” інші замовники. Незважаючи на різноманіття тем, форматів, специфіки дисципліни і постійно мінливі вимоги до змісту та оформлення, незмінним залишається одне – еталонна якість.

   

  Ми працюємо оперативно, надійно, результативно і завжди йдемо назустріч замовнику. Потрібне коригування або доробка – послуги БЕЗКОШТОВНІ. Потрібно виконати на замовлення презентацію або доповідь до дипломної роботи? У вартість включено ці пункти.

   

  Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

  Вид роботиВартістьТермін виконання
  Дипломна робота з соціологіївід 4500 грнвід 14 днів
  Статті з соціологіївід 650 грнвід 2 днів
  Звіт з практики з соціологіївід 900 грнвід 7 днів
  Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
  Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

   

  “Наука Сервіс” – правильний вибір для успішного захисту дипломної роботи з соціології! Також ми можемо написати дипломну роботу з психології.

  Як відбувається написання дипломної роботи з психології?

   

  “Наука Сервіс” дозволяє забути про такі проблеми, як дефіцит часу, брак досвіду і знань, небажання проводити самостійні практичні дослідження. За прийнятну вартість гарантія успішної здачі диплома забезпечена. Що для цього потрібно?

   

  1. Оформити заявку на сайті. Конкретизувати тему, узгодити умови, дізнатись вартість.
   Внести передоплату у нас в офісі або через банк.
  2. За бажанням брати активну участь в процесі виконання роботи на замовлення, представляти свої побажання і корективи. Або другий варіант – отримати підсумкову роботу «під ключ» від кваліфікованих, профільних авторів.
  3. Отримати результат на електронну пошту і внести вартість, що залишилася.
  4. Гарантією служить укладений договір. Ми можемо написати як класичну, так і специфічну тему.

   

  Якщо обрана спеціалізація має на увазі, наприклад, Вплив вищої освіти на соціально-професійну мобільність молоді – дипломна робота буде підготовлена ​​на основі сучасних методик, аналізу відповідних показників, перевірених і актуальних фактичних даних.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України