Замовити дипломну з Туризму в Наука Сервис з Гарантією до захисту

Відповіді на запитання

1

Ви можете надрукувати статтю у журналі?


Так. Ми маємо досить великий досвід у сфері студентських публікацій з різних дисциплін і напрямів. Ми працюємо з більш ніж 100 журналами як України, так і ближнього зарубіжжя.

2

Чи пишете ви роботу по частинах?


Так. Дипломна з туризму може бути написана як вся, так і окремий розділ або ж підрозділ. Це може бути теоретична і практична частина дипломної. А також, окремо Вступ або Висновки.

3

Доопрацювання у Вас платні?


Ні, всі виправлення в роботу ми вносимо абсолютно безкоштовно до самого захисту. У Вас немає обмежень за зверненням до нас за доробками.

4

Який % унікальності у ваших дипломних?


Ми завжди орієнтуємося на вимоги вашого ВНЗ. Десь є вимоги 90-95%, а десь і 50%. Як правило, середній показник унікальності становить не менше 65%.

5

Хто буде писати мою работу?


Дипломна з туризму буде написана автором з вищою освітою за вашим фахом.

6

Ви оформлюєте договір на роботу?


Так. Наш договір розроблений на підставі чинного законодавства. Містить положення про ваші гарантії і нашу відповідальність перед вами.

Туризм

Термін
4,8

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (44 оценок, среднее: 4,64 из 5)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Список дипломних робіт з туризму, які служать еталоном якості і цитованості, може поповнитися вашою роботою! Для цього потрібно зовсім небагато – звернутися у компанію Наука Сервіс. Ми працюємо на результат – успішний захист з мінімальними витратами часу і зусиль. Вам слід лише оформити замовлення на дипломну роботу!

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Які ми даємо гарантії на дипломну роботу на замовлення?

Наш основний замовник – це замовники, які звернулися за рекомендацією. Такий принцип співпраці є пріоритетним і довів свою ефективність. Якщо потрібно замовити дипломну роботу з туризму або купити готовий якісний варіант для будь-якого вищого навчального закладу в Києві і по всій Україні, достатньо оформити заявку і узгодити вартість. Наші Гарантії надійності наступні:

 

  1. Договірна основа співробітництва. У договорі обумовлюються всі ключові питання: тема для дипломної роботи з туризму, вартість, терміни, параметри. Договір направляється замовнику кур’єрською службою або ж підписується у нас в офісі.
  2. Диференційована система оплати. Ціна розбивається на дві частини: 50% вноситься в якості передоплати на банківський рахунок або готівкою у нас в офісі. Друга половина перераховується після повідомлення про завершення процесу.
  3. Безкоштовні доопрацювання і супутні послуги, включені у вартість, у тому числі відгук на дипломну роботу з туризму або презентація дипломної роботи з туризму.
  4. Абсолютне супроводження до захисту, консультаційна та практична підтримка. Автори відповідально підходять до виконання дипломної роботи на замовлення. Цьому сприяє високий рівень кваліфікації і достатній досвід.

Які дипломні з туризму можна замовити в Наука сервіс?

 

Якщо Ваша спеціалізація туристичні послуги – дипломна робота буде включати цікаву дослідницьку частину і новаторські розробки. При виборі теми страхування у туризмі дипломна робота відобразить міждисциплінарні зв’язки, у тому числі норми законодавства, успішний досвід зарубіжних країн, сучасні методологічні прийоми.

 

Ми застосовуємо індивідуальний підхід і не приймаємо шаблонний формат та поверхневе відношення. Ціна повністю виправдовує зусилля. Якщо потрібні дипломні роботи з менеджменту туризму і будь-яких інших напрямків – будьте впевнені, що результат і вартість послуг Наука Сервіс Вас приємно здивують!

Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

Вид роботиВартістьТермін виконання
1Дипломна робота з туризмувід 4500 грнвід 14 днів
2Статтівід 650 грнвід 2 днів
3Звіт з практикивід 900 грнвід 7 днів
4Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
5Презентація, доповідь, анотаціябезкоштовновід 3 днів

У нашій компанії також можна оформити замовлення на написання дипломної роботи з історії.

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+