Диплом з маркетингу на замовлення від компанії "Наука Сервіс" - правильне рішення

Відповіді на запитання

1

Якщо у мене немає плану та методички для дипломної з маркетингу?


Ми зможемо самостійно написати план дипломної роботи і дати вам на затвердження. З огляду на те, що ми дуже багато пишемо робіт, то, швидше за все, ваша методичка у нас вже є.

2

Чи робите ви доклад та презентацію на захист?


Так. Після затвердження тексту дипломної вашим науковим керівником, ми напишемо безкоштовно доповідь і презентацію.

3

Які гарантії ви надаєте?


1. Унікальність тексту. 2. Безкоштовні доопрацювання до захисту. 3. Автор не фрілансер, а грамотний фахівець з вищою освітою. 4. Використання тільки новітньої літератури. 5. 100% гарантія повернення коштів, якщо ми не впораємося з роботою. 6. Оформлення договору. 7. Можливість оплати на розрахунковий рахунок. 8. Ми офіційно зареєстрована компанія.

4

Як відбувається оплата?


При замовленні дипломної роботи вноситься передоплата в розмірі 50% від загальної суми роботи. По готовності вноситься доплата. При необхідності ці суми можна розбити на частини. Оплату можна здійснити як у нас в офісі, так і через банк.

5

Чи можна замовити розділ дипломної?


Так. У нас ви можете оформити замовлення як на всю роботу, так і на будь-яку її частину.

6

У вас можна купити рецензію з печаткою підприємства?


Так, ми можемо написати рецензію від підприємства і поставити мокру печатку на документ. Назва, терміни та інші деталі – обговорюються індивідуально.

Дипломна робота з маркетингу

Термін
від 14 днів

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Оформити замовлення на дипломну з маркетингу – оптимальне рішення в умовах дефіциту часу, відсутність сил і бажання самостійно займатися пошуком літератури, її аналізом, сортуванням і т.д. У компанії “Наука Сервіс” можна замовити дипломну роботу на будь-які теми з маркетингу і забезпечити консультаційну підтримку до захисту.

  ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ НА ДИПЛОМНУ РОБОТУ?

   

  Замовити роботу на сайті diplom.com.ua елементарно просто. Ви можете залишити заявку на роботу, заявку на зворотний дзвінок. А також, ви можете зателефонувати самостійно або ж написати на електронну пошту. Наш менеджер максимально оперативно зв’яжеться з вами і узгодить всі деталі замовлення.

   

  Ми не сприймаємо шаблонності і багаторазового переписування стандартних варіантів, тому кожна дипломна робота з маркетингу в компанії “Наука Сервіс”:

  • унікальна;
  • грамотна;
  • оригінальна;
  • правильно оформлена і структурована;
  • містить цікаву концепцію, методологію, рекомендації.

   

  Ми орієнтовані виключно на ваш успіх, тому застосовуємо схему надійної співпраці. Укладаємо договір, надаємо кілька варіантів оформлення заявки (за телефоном, на сайті, особисто в офісі), розбиваємо оплату вартості на дві частини, направляємо результат електронною поштою і даємо можливість контролю ходу написання дипломної роботи.

   

  Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

  Вид роботиВартістьТермін виконання
  Дипломна робота з маркетингувід 4500 грнвід 14 днів
  Статті з маркетингувід 650 грнвід 2 днів
  Звіт з практики з маркетингувід 900 грнвід 7 днів
  Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
  Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

   

  Ви можете оформити заявку на замовлення дипломної роботи в компанії “Наука Сервіс” для будь-якого вищого навчального закладу Києва та України, внести оплату в найближчому відділенні банку, розраховувати на безкоштовні доопрацювання до моменту захисту. Ми зацікавлені, щоб ви нас рекомендували, тому пишемо еталонні роботи.

  ТЕМАТИКА ДИПЛОМНИХ РОБІТ З МАРКЕТИНГУ

   

  Для наших авторів немає таких напрямків і аспектів маркетингу, які б виявилися нездійсненні:

  • маркетингове дослідження ринку;
  • споживач як об’єкт маркетингового дослідження;
  • управління маркетингом;
  • маркетинг в туризмі, маркетинг персоналу, фірми;
  • маркетинг в діяльності підприємства.

   

  Ми також можемо написати дипломну з економіки, фінансів, туризму. І супутні роботи: анотації, презентації, відгуки, доповіді.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України