1

Вартість роботи буде більшою якщо писати терміново?


Ми намагаємося максимально йти на зустріч вам. Якщо дипломну з економіки необхідно буде написати за 3 дні, тоді так – за погодженням з автором буде ціна вище. Якщо ж вам необхідно виконати замовлення від 7 днів і більше і у нас немає завантаження – доплати не буде.

2

Можна замовити лише один розділ?


Так. Ми можемо написати дипломну як по розділах, так і всю повністю. Ви можете навіть оформити замовлення на один підрозділ або вступ.

3

Доопрацювання у Вас платні?


Ні, всі доопрацювання і редагування, які вам надасть науковий керівник ми вносимо абсолютно безкоштовно. Ми працюємо з вами до самого захисту.

4

Ви робите доклад та роздатковий матеріал та скільки це коштує?


Замовлення докладу та роздаткового матеріалу у нашій компанії відбувається на безкоштовній основі.

5

Скільки часу знадобиться на доопрацювання?


Як правило ми намагаємося виправити всі зауваження від вашого наукового керівника не довше ніж за 3 робочих дні. Але все залежить від обсягу цих зауважень

6

Ви оформлюєте договір на роботу?


Так, у нас є договір, в якому відображені Ваші гарантії, умови співпраці і наші зобов’язання перед Вами. Договір Ви можете підписати у нас в офісі або ж отримати в електронному вигляді з нашими підписами та печатками, а оригінал ми відправимо кур’єрською службою.

Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

FAQ

Load More

Якісна дипломна робота з економіки – серйозна заявка на ефектний старт професійної діяльності. Це відповідальний етап, що вимагає викладу рівня теоретичної підготовки, авторського бачення і новизни сприйняття обраної теми. Якщо немає часу або достатніх знань підготуватися самостійно, рекомендуємо замовити дипломну роботу з економіки в компанії Наука Сервіс.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

 

Чому вигідніше замовити дипломну з економіки в Наука Сервіс 

У авторів нашої компанії на рахунку значний список дипломних робіт з економіки, так як вони виконують на замовлення будь-які тематики дипломних для всіх ВНЗ Києва та України. Якщо захист вже близько, допомогти може готова дипломна робота з економіки. Наука Сервіс – це:

 

  1. Колектив авторів-професіоналів.
  2. Надійне співробітництво, договірна основа.
  3. Кращий показник співвідношення ціна / якість.
  4. Зручний спосіб оформлення заявки (телефоном, на сайті, особисто в Києві).
  5. Поетапна система оплати (спочатку – авансова вартість, після повідомлення про завершення підготовки – залишок коштів). Кошти сплатити можна в найближчих відділеннях банку.
  6. Отримання результату на електронну пошту.

 

Всі доробки безкоштовні. Автори також пишуть відгук на дипломну роботу з економіки і доповідь до дипломної роботи з економіки. Гарантується всебічна підтримка до захисту.

 

Основні принципи написання дипломної роботи з економіки в компанії diplom.com.ua

 

Дипломна робота з економіки та управління, дипломна робота з фінансів і безліч інших студентських праць завжди відповідають вимогам унікальності, оригінальності, грамотності, правильності оформлення. Ми орієнтуємося виключно на успішний захист замовника, тому не приймаємо шаблонних підходів. Ваші рекомендації – наша відрада. Ми чітко розуміємо, що більшість замовників звернулися за порадою своїх знайомих тільки тому, що чули про позитивні результати. Впевнені, ваша дипломна робота з економіки стане зразком і вразить викладача.

 

Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

 

Вид роботиВартістьТермін виконання
Дипломна робота з економікивід 4500 грнвід 14 днів
Статті з економікивід 650 грнвід 2 днів
Звіт з практики з економікивід 900 грнвід 7 днів
Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

 

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+