Написання дипломної з фінансів на замовлення від компанії Наука Сервіс

Відповіді на запитання

1

Які гарантії ви надаєте?


Ми гарантуємо безкоштовні доопрацювання до самого захисту, високу унікальність тексту, відповідність вимогам методички, використання новітньої літератури, наявність в роботі розрахунків. Якщо наш автор не впорається ми гарантуємо повернення грошей.

2

Скільки часу необхідно на написання дипломної роботи?


В середньому нам потрібно від 14 до 30 днів. Якщо у вас буде необхідність це зробити швидше, ми зможемо розглянути різні варіанти.

3

Я можу замовити дипломну за телефоном?


Так. Ви можете оформити замовлення як за телефоном, так і у нас в офісі в м.Київ. Також замовлення ми приймаємо у нас на сайті. При замовленні вноситься завдаток – це можна зробити через банк у зручний час.

4

Ви можете написати лише один розділ моєї роботи?


Так, ви можете оформити замовлення розділу дипломної. Ми пишемо як дипломну повністю, так і по частинами – починаючи від вступу та закінчуючи оформленням списку літератури.

5

Я можу слідкувати за процесом виконання дипломної з фінансів?


Звичайно, наш менеджер буде Вас повідомляти про хід виконання роботи і Ви зможете оперативно давати свої зауваження і побажання.

Фінанси

Термін
від 14 днів

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Компанія Наука Сервіс виконує всі види студентських робіт на замовлення, включаючи дипломна робота з фінансів. Ми надаємо послуги для студентів українських ВНЗ, в тому числі в Києві. Список тем дипломних робіт фінанси і кредит охоплює широких спектр напрямків. Наші автори мають достатній рівень кваліфікації і досвіду для того, щоб виконати будь-яке замовлення бездоганно.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Дипломна робота з фінансів на замовлення: структура та основні елементи

 

Всі теми дипломних робіт з фінансів передбачають розкриття наступних питань:

 

теоретична база; формулювання суті питання дослідження; термінологічний апарат; огляд актуальності і перспективності теми; огляд літератури;Теоретична частина
техніко-економічна характеристика обраного об’єкта; аргументація вибору; аналіз ефективності та оцінка стану об’єкта; виявлення проблем, резервів їх вирішення; використання сучасних методів дослідження;Аналітичний розділ
розробка рекомендацій, націлених на вирішення означених проблем і оптимізацію діяльності даного об’єкту; економічні та фінансові розрахунки; оцінка ефективності інноваційних проектівПроектна частина

 

При рішенні замовити дипломну роботу, ціни, обумовлені в договорі, включають доопрацювання в тій кількості, яка знадобиться, а також відгук, презентацію і доповідь на вашу дипломну роботу з фінансів.

Як оформити замовлення на дипломну роботу з фінансів?

 

Заявка подається на сайті, за телефоном або особисто в офісі, якщо ви проживаєте в Києві. Ми завжди застосовуємо індивідуальний підхід і при необхідності укладаємо договір. Угода направляється замовнику кур’єрською службою.

 

Вартість розділяється на авансовий платіж і кінцеву доплату після завершення роботи. Кошти можна перерахувати в будь-якому зручному відділенні банку. Готова дипломна робота з бухгалтерського обліку, економіки, фінансів направляється на вашу електронну пошту. Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

 

Вид роботиВартістьТермін виконання
Дипломна робота з фінансіввід 4500 грнвід 14 днів
Статті з фінансіввід 650 грнвід 2 днів
Звіт з практики з фінансіввід 900 грнвід 7 днів
Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

 

Мета компанії «Наука Сервіс» – ваш успішний захист і рекомендації. Ми не приймаємо шаблонів і прагнемо в кожній дипломній роботі розкрити професіоналізм і потенціал замовника!

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+