Дипломна робота з Історії на замовлення на сайті diplom.com.ua

Відповіді на запитання

1

Ви можете написати дипломну роботу на замовлення терміново?


Так, ми можемо виконати замовлення на дипломні з історії в терміновому порядку. На це нам знадобиться від 7 днів. При цьому якість роботи не постраждає і буде висока унікальність тексту.

2

Хто буде писати мою дипломну роботу?


В нашій компанії працюють професійні автори. Це не фрілансери, які пишуть все підряд і співпрацюють з усіма хто їм платить. Всі наші автори працюють тільки з нами, оскільки цінують комфортність і порядність. Серед авторів ми постійно проводимо навчання новим методичним рекомендаціям, вимогам та іншим нововведенням, які впроваджуються в ваших вузах

3

Від чого залежить ціна і як отримати знижку на дипломну з історії?


Вартість залежить від безлічі факторів: дисципліна, терміни, побажання наукового керівника, % унікальності тексту та інше. Якщо ж ви хочете дізнатися як отримати знижку від встановленої ціни – повідомте це менеджеру і ми обов’язково знайдемо оптимальне цінове рішення.

4

Моє замовлення буде авторським?


Так, всі роботи проходять перевірку на плагіат на замовлення. Унікальність дипломної з історії буде відповідати необхідним вимогам вашого ВНЗ.

5

Я можу замовити один розділ?


Звичайно, ви можете замовити як один розділ (підрозділ або навіть просто вступ), також і оформити замовлення на всю роботу повністю.

6

У вас є офіс?


Так, ми офіційно зарєестрована компанія, маємо як юридичну, так і фізичну адресу у м. Київ. Також ми приймаємо замовлення зі всієї України, оскільки маємо великий штат професійних авторів, які зможуть впоратися з вашим замовленням в найкоротші терміни.

Історія

Термін
від 3 днів

Вартість
{:ru}{:uk}{:}
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Успішна і якісна дипломна робота з історії – результат грамотного поєднання глибокої теоретичної бази і творчого підходу автора. Специфіка напрямку може викликати труднощі при самостійному написанні. Якщо немає мотивації або часу – звертайтеся! «Наука Сервіс» виконує на замовлення студентські роботи будь-якої складності для всіх навчальних закладів в Києві і Україні.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Яку дипломну роботу з історії можна купити в Наука Сервіс?

 

Теми робіт з нової історії, Давнього Риму, Середньовіччя, новітнього часу – стандартне і звичне для нас завдання. Однак напрямок може охоплювати дуже несподівані ракурси, і наші автори гідно впораються з будь-яким завданням!

 

 

Складність визначає вартість. Якщо за таким напрямом як історія розвитку перукарського мистецтва дипломна робота повинна містити багато практичних даних у вигляді ілюстрацій, супроводжуваних авторськими причинно-наслідковими зв’язками, то за тематикою «Види і типи уроків історії» дипломна робота буде представляти собою симбіоз педагогіки, психології, менеджменту, аналітичної діяльності, аргументованих новаторських пропозицій.

 

Також ми можемо підготувати для вас відмінну дипломну роботу з туризму.

 

Це малий масив прикладів, за допомогою якого відображається концепція діяльності «Наука Сервіс». Переконайтеся особисто в професіоналізмі і надійності!

Як замовити дипломну з історії?

 

Ми робимо все, щоб замовник залишився задоволений результатом, а ціна на послугу його порадувала. До цього докладають зусиль кращі наші автори не тільки з Києва, а й з інших регіонів України з профільною освітою і великим практичним досвідом. Ми пишаємося своїм успішним досвідом і високим балом замовників!   Для замовлення дипломної з історії необхідно:

 

  1. Оформити замовлення (у нас в офісі, на нашому сайті або за телефоном)
  2. Узгодити деталі, терміни та вартість роботи
  3. Внести завдаток (у нас в офісі або через банк)
  4. Якщо у вас немає плану, то затвердити підготовлений нами у наукового керівника
  5. Дочекатися готовності роботи
  6. Внести доплату і отримати готовий результат

 

Надалі всі доопрацювання в нашій компанії здійснюються безкоштовно до самого захисту. Ми не обмежуємо вас в кількості звернень до нас за правками. Після повного затвердження тексту ми БЕЗКОШТОВНО надамо вам доповідь і презентацію на захист, а також підготуємо рецензію.

 

Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

 

Вид роботиВартістьТермін виконання
Дипломна робота з історіївід 4500 грнвід 14 днів
Статті з історіївід 650 грнвід 2 днів
Звіт з практики з історіївід 900 грнвід 7 днів
Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

 

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+