Хто пише роботи в “Наука-Сервіс”

В нашій команді працюють тільки професіонали своєї справи.

Ми не співпрацюємо зі студентами або універсальними фрілансерами, які пишуть всім підряд,все підряд і за безцінь.

Ми проводимо повне розмежування виконуваних робіт між нашими авторами відповідно до фаху

Маркетолог пише роботи з маркетингу

Юрист пише роботи з права

Економіст пише роботи з економіки

Фінансист пише роботи з фінансів

Педагог пише роботи з педагогіки

Психолог пише роботи з психології

100% гарантія того, що Вашою роботою буде займатись автор, який здобув освіту саме за Вашим фахом
Отже, хто ж ці роботи пише
До співпраці ми залучаємо виключно фахівців з вищою освітою, а також аспірантів, кандидатів наук та інших представників наукової сфери. Перед зарахуванням нового працівника в штат, він проходить ретельну перевірку на відповідність нашим вимогам::
all_ok

Наявність вищої освіти

all_ok

Досконалення знання свого предмета

all_ok

Вміння правильно працювати з літературою

all_ok

Грамотність і лаконічність викладення матеріалу

all_ok

Знання вимог ВНЗ

all_ok

Відсутність плагіату при написанні робіт

На постійній основі ми проводимо навчання та ознайомлення наших авторів з новітніми вимогами всіх ВНЗ, для яких ми пишемо роботи.
Остерігайтеся підробок

У багатьох організаціях Ви зустрінете аукціонний спосіб розподілу між авторами - хто менше дасть, той її і робить, незалежно від його кваліфікації. Уявіть собі, що Вашу роботу по маректингу або Економіці підприємства може зробити юрист або навпаки - що з цього вийде?

ВАЖЛИВО!

У багатьох агентствах Вам можуть пообіцяти, що Вашу курсову роботу або ж реферат робитиме кандитат наук або, куди ще краще, – доктор наук.

Хочемо вас розчарувати, а може і навпаки застерегти – це повна нісенітниця. Ось чому:

Кандидат наук – це ще не гарантія того, що Ваша робота буде хороша. Більшість так званих авторів, які мають ступінь кандидата наук – це витягнуті «за вуха» горе-фахівці, які вчений ступінь отримували тільки для «галочки»;

Грамотний кандидат наук – це перш за все людина, що володіє неординарними знаннями у сфері своєї діяльності, витративши багато часу і коштів на визнання в наукових колах, і витрачати час на написання реферату або курсової за 400 грн. він явно не стане;

Докторами наук люди стають до 40 років, а перед цим 10-15 років займаються наукою, видають книги, пишуть не один десяток статей і після цього Ви думаєте, що вони сядуть писати Вам реферат? або навіть магістерську? Дуже маленький відсоток докторів наук беруться за написання дисертацій, про роботи для студентів навіть чути не хочуть;

І найголовніше – дізнайтеся, скільки беруть Ваші викладачі за написання магістерської роботи. Адже вони кандидати (доктора) наук. І яку суму Вам пропонують агентства, обіцючи, що автором буде саме кандидат наук?

Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України