Написання курсової з Права на Замовлення - Оптимальне співвідношення ціни та якості

Відповіді на запитання

1

Курсова робота з права – чи можна замовити частину?


Так, ви можете оформити замовлення на теоретичний розділ, практичний, вступ або лише висновки.

2

Ви можете написати курсову роботу за моїм планом?


Так. Ми враховуємо всі вимоги та побажання. Якщо у вас є план, то напишемо по ньому. Якщо ж ні – складемо його самі і дамо вам на затвердження з науковим керівником.

3

Доопрацювання у вас платні?


Ні, всі виправлення в роботу ми вносимо БЕЗКОШТОВНО до самого захисту.

4

Ви перевіряєте на плагіат?


Курсова робота з права обов’язково перевіряється на плагіат в таких системах, як: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК та інші.

5

Скільки часу необхідно на доопрацюваня?


В середньому до 3-х робочих днів.

6

Які гарантії, що мої кошти не пропадуть?


Коли ви вносите передоплату готівкою ми видаємо вам квитанцію з мокрою печаткою, яка є фінансовим документом. Якщо в банку – у вас залишається чек. Ми даємо 100% гарантію на повернення коштів, якщо не виконаємо свої зобов’язання.

Курсова робота з права

Термін
від 7 днів

Вартість
від 600 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Правознавство у всіх своїх багатогранних напрямках – захоплююча, унікальна і корисна з практичної точки зору галузь науки. Наприклад, курсова робота з трудового права України або кріммінально-процесуального – припускають при написанні роботи не просто сухий виклад нормативної бази, а відображення практичних аспектів.

   

  Автори “Наука Сервіс” знають, в якому вигляді курсові роботи стануть не тільки корисними, а й цікавими. А також, нами підготовлено великий список курсових робіт з цивільного та кримінального права.

  Як замовити курсову роботу з права?

   

  Оформити замовлення на курсову в компанії “Наука Сервіс” дуже просто: 1) Ви залишаєте заявку на сайті, за телефоном або особисто в офісі м. Київ. 2) Менеджер погоджує з вами всі деталі замовлення (терміни, побажання,% унікальності та інше). 3) Обумовлюється ціна роботи і вноситься передоплата. 4) В обумовлені терміни надається текст роботи і вноситься доплата 5) Готова курсова робота спрямовується на електронну пошту. Роздруківку можна забрати в нашому офісі. Всі доробки здійснюються безкоштовно.

   

  Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

  Вид роботи Вартість Термін виконання
  Курсова робота з права від 700 грн від 10 днів
  Статті з права від 650 грн від 2 днів
  Звіт з практики з права від 900 грн від 7 днів
  Індивідуальні роботи договірна від 3 днів

   

  Всі доробки, незалежно від того, це курсова робота з цивільного права або замовлення на дипломну роботу з банківської справи виконуються безкоштовно. Діє спеціальна акція – «разом дешевше». Сміливо запрошуйте друзів і отримуйте знижки. За кожного друга гарантуємо знижку на вашу роботу або комісію, якщо Ви нічого не замовили!

  Гарантії на замовлення курсової роботи з права

   

  Юриспруденція – це покликання. Для когось може скластися враження непосильним конституційне право України, а для кого-то Римське право. Хтось стрімко моніторить актуальні напрямки, вивчаючи патентне право та інтелектуальну власність. Курсова робота від наших авторів змінить сприйняття. Нами, наприклад, може бути написана курсова робота на тему авторське право в зарубіжних країнах: особливості захисту, яка стане джерелом цитування та впізнаваності. Крім цікавого змісту і нового способу викладу законодавчої бази, гарантовані:

   

  1. Унікальність при перевірці по всіх ключових програмах Антиплагіат.
  2. Орфографічна, стилістична, лексична і пунктуаційна грамотність.
  3. Актуальність інформації з урахуванням останніх змін нормативної бази.
  4. Приклади з практики, що підкреслюють тези і правозастосовчий погляд автора.

   

  Ми забезпечуємо абсолютну конфіденційність, тому успішна курсова робота з права стане виключно вашим досягненням. Компанія “Наука Сервіс” зацікавлена ​​в рекомендаціях, адже саме так сформувалася основна база постійних замовників. З цією метою ми застосовуємо максимально надійний і зручний формат співпраці, диференційовану вартість.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України