25.09.2019 Час читання: < 1 хвилини

Намає часу на написання дипломної роботи?

Довір це кандидату наук!

Дізнатись ціну

Зміст

 1. Загальні вимоги до оформлення курсової роботи
 2. Стандарти для структурних частин роботи
 3. Якщо знайшли помилку

 

Якщо згадати горезвісне «зошит – обличчя учня», то за аналогією «курсова – обличчя студента». Правильне оформлення курсової роботи допоможе не впасти цим обличчям в бруд. Складного нічого немає. Потрібно дотримуватись вимог по ДСТУ і рекомендації з методичок власного ВНЗ, а також проявити пильність.

Не пишіть курсові роботи від руки. Це очевидний моветон. Якщо в наш час ви не знайшли доступ до комп’ютера, про яку професійну перспективність може йти мова?

 

Загальні вимоги до оформлення курсової роботи

 

Норми, інтервали, шрифт – нудно звичайно, але без цього ніяк. Оформлення курсової роботи не повинно перетворитися на політ творчої фантазії. Це все ж не ваш аккаунт в Instagram, де фарби і креатив говорять про ваш смак. У методичних рекомендаціях ви знайдете цілу тонну вимог, правил, рекомендацій – аж до товщини лінії в таблиці.

 

Іноді це все доходить до абсурду. Зневірятися не потрібно – ваш викладач сам цього всього не знає. Перевірено роками. Нижче наведемо список основних вимог до оформлення курсової роботи. Виконав їх, ви можете бути впевнені в тому, що з цього питання до Вас претензій не буде.

 

 • Шрифт – Times New Roman, Розмір 14, Центрування тексту за шириною, Інтервал 1,5;

оформление текста курсовой

 

 

 • Назви розділів та підрозділів виділяємо жирним. Назва розділу центруємо посередині, підрозділ  ліворуч.

отступы и заголовки

 • Назви структурних частин роботи слід виділяти Заголовками – це допоможе вам зробити автоматичне утримання в роботі. Назви розділів, Вступ, Висновки, Список літератури, Додатки – Тема 1, Підрозділи та Висновки до розділів – Тема 2.

заголовки для содержания курсовой

 • Список літератури оформлюємо за алфавітом і з автоматичною нумерацією.

Загальний обсяг курсової роботи в 20 аркушів не включає титульну сторінку, додатки, ілюстрації, літературу. У заголовках з одним реченням крапка не ставиться (ну ви ж пам’ятаєте, так?)

Стандарти для структурних частин роботи

 

У питанні, як оформити курсову, не може не радувати обсяг – всього 20 сторінок основного друкованого тексту. Значить, роботи не так вже й багато. Матеріал не повинен бути полотном. Будь-яка курсова робота складається з:

 

 • титульного листа;
 • змісту;
 • вступу;
 • розділів і підрозділів;
 • висновків;
 • списку використаних джерел;
 • додатків.

 

Кожен з перерахованих вище пунктів починається з нової сторінки. Для найменування структурних частин використовуються великі літери, напівжирний шрифт 14-16 розміру. І ще кілька правил:

 

 1. Використовуйте для нумерації арабську версію цифр. Титульна сторінка включається в загальне число, але на ній цифра не проставляється. Цифри розміщуються внизу по центру, без точки.
 2. Таблиці, формули, графіки, розділи також нумеруються арабськими цифрами без точки і без значка №. У підрозділах точка використовується (2.1.3, 2.2 і т. Д.).
 3. Всі елементи візуалізації повинні мати найменування – малюнок, таблиця, графік, діаграма. Вони не скорочуються.
 4. Таблиці формуються за допомогою спеціальної програми в Word.

Прийом – лити якомога більше води для обсягу – вже не працює. Так, якщо в таблиці вже представлена інформація, не потрібно її дублювати в графіку або розділах тексту. досить посилання

 

Якщо виявлена помилка

 

Курсова роздрукована, все перевірено, і от – помилка, друкарська помилка, неточність. Спрацьовує внутрішній перфекціоніст і шепоче на вухо – передруковувати. Але це робити не обов’язково. Акуратно використовуйте підчищення, білий штрих, біле зафарбовування. Виправлений текст на цьому місці нанесіть або за допомогою повторної роздруківки, або вручну. Це не порушення стандартів.

 

І якщо ви думаєте, що виправляти некрасиво, повірте – викладач як мінімум оцінить, що ви перечитували те, що роздрукували. А це бонус. Якщо часу на оформлення курсової роботи зовсім немає – компанія «Наука Сервіс» допоможе написати курсову роботу за любою тематикою під ключ.

Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 7 =