28.11.2019 Час читання: < 1 хвилини

Намає часу на написання дипломної роботи?

Довір це кандидату наук!

Дізнатись ціну

Зміст

1. Види та типи курсових робіт

2. Характеристика типів курсових робіт

 

Хто б знав, що курсова робота на таке здатна? Вона допомагає і закрити хвости, і добрати відсутні бали, і виправити конфузні ситуації. Це найшвидший і простий спосіб підвищити авторитет в очах викладача.

 

Знайоме? А як інакше. Про курсові роботи не знають тільки ті, хто був відрахований, ще не вступивши на поріг аудиторії. Однак не всім відомо про особливості окремих типів «курсачів». Давайте довідуватися разом.

Будь-яка курсова робота повинна включати теоретичну і практичну частину

Види і типи курсових робіт

 

Одвічна суперечка і протистояння гуманітаріїв і представників технічних дисциплін залишив свій слід і в цьому питанні. Виділяють два основних види курсових робіт – технічні і гуманітарні. А далі існує безліч підвидів залежно від дисципліни, теми, змісту.

 

Набагато складніше йде справа з типами курсових робіт. Вже сам факт, що студент може їх перерахувати, в більшості випадків вражає викладачів. Пам’ятайте легендарний вислів «Не Можем, а могем». Так ось, якщо ви дізнаєтесь, який саме тип курсової роботи хоче бачити викладач – розрахунково-графічну, звітну, дослідницьку або проектну курсову – шанси на успіх підвищуються. Але не переборщіть з самовпевненістю, щоб не довелося презентувати всі чотири варіанти.

За статистикою 80% курсових робіт пишуться максимум за два тижні до захисту. На жаль, немає статистики за підготовленими курсовими за одну ніч. Ймовірно, на них припадає решта 20%. Хоча кажуть, десь там є студенти, які заздалегідь готують матеріал і не знають, що таке запара … казки, напевно

Характеристика типів курсових робіт

 

  • Дослідницькі курсові – найскладніша категорія, покликана показати, які знання отримані і які навички закріплені. Студент проявляє ініціативу і зазначає, в якій темі буде проводитися дослідження.

 

Незважаючи на складність, це хороший шанс реалізувати свої ідеї і задумки. Тільки уявіть: ви студент юридичного факультету, і загрузли в нормативних актах і сухих фактах. А тут підвернулася можливість досліджувати тенденцію розлучень, наприклад, якщо подружжя укладали шлюбний договір. Це не просто статті з кодексу читати, чи не так? Вже вимальовується корисний досвід. А там, гляди, і собі у майбутньому стане в нагоді.

 

  • Розрахунково-графічні курсові. Завдання для перших курсів. Крім теоретичного матеріалу і пояснювальної записки фактично нічого не потрібно. Це, так би мовити, варіант на швидку руку.

 

Все з чогось починається. І, будемо відверті, більшість курсових є саме РГК. Тут працює принцип: якщо десь можна не ускладнювати – не ускладнювати.

 

  • Курсовий проект. Назва і звучить солідніше, і дає зрозуміти, що повинна бути проектна частина. Ви вже не просто розповідаєте на вільну тему теорії, а займаєтеся проектуванням і розробкою будь-чого (в ідеалі).

У більшості випадків студент самостійно обирає тему курсової роботи. Цим шансом потрібно скористатися максимально

 

Що таке курсові проекти, не з чуток знають представники технічних та інженерних спеціальностей. І тут єхидний голос гуманітаріїв шепоче – хто на що вчиться.

 

  • Звітні курсові. Це досить рідкісне завдання, оскільки звіти активно витісняються іншими форматами. Однак деякі викладачі «старовіри» можуть вимагати звіт про пройдені лабораторні заняття або за результатами вивчення теоретичних питань. Звіт, так звіт. Де наша не пропадала.

 

І наостанок ключові правила для всіх курсових робіт. Перше – обсяг. Він повинен бути в діапазоні 30-50 сторінок. Друге – джерела. Мінімум 20 позицій, третина яких може бути сайтами з інтернету. Обирайте свіжий матеріал останніх кількох років. Третє – унікальність. Показник 70-85% є мінімумом, нижче якого не варто опускатися.

 

Якщо у вас виникають труднощі із вибор необхідного типу або інші питання – ви завжди можете замовити курсову роботу в компанії “Наука Сервіс”.

Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − four =