Юрий 05.03.2020 Час читання: 2 хвилин

Намає часу на написання дипломної роботи?

Довір це кандидату наук!

Дізнатись ціну

Зміст

  1. Загальні поради, як оформити список літератури
  2. Послідовність розміщення джерел
  3. Правила пунктуації
  4. Важливі дрібниці
  5. Оригінальність джерел літератури

 

Бібліографічний список літератури до курсової роботи – навіть звучить нудно. Що вже там говорити про оформлення. Адже його не можна ігнорувати, можуть і відправити на доопрацювання.

Якщо не знаєте, що робити, беріть методичні рекомендації та правила ДСТУ. Або зверніться в компанію «Наука Сервіс». Ми і пишемо, і оформляємо всі види студентських робіт. А тепер до теорії.

 

Загальні поради, як оформити список літератури

 

Нюансів безліч, і більшість з них зазначено в ДСТУ 3008-95. Якщо з якоїсь причини ви ще не бачили цей документ, настійно рекомендуємо завантажити і керуватися ним, коли пишете курсову роботу чи диплом. Не забувайте про додаткові стандарти в кожному Вузі. Методичку можна взяти на кафедрі.

 

Отже, загальні правила:

 

  • Для оформлення бібліографічного списку застосовується алфавітний порядок.
  • Загальна кількість джерел – не менше 20. Третя частина з них обов’язково повинна бути електронними ресурсами. Звичайно ж, не варто писати в перелік все, що бачите. Кожне джерело має бути в тему, і бажано не старше 5 років.
  • Головний помічник – текстовий редактор. Використовуйте його функції по максимуму. Так ви минете технічні помилки, зайві прогалини, кострубатість тексту.
  • Пам’ятайте про грамотність. Жодних пропусків букв, злитого написання ПІБ, хаотичного порядку. Не впевнені в точності даних – перевірте правильність назви, ініціали, рік видання. Посилатися на неіснуючих авторів і джерела якось не комільфо. Раптом перевірять?

 

Перш ніж вас накриє безвихідь, нагадайте собі зайвий раз, що бібліографія – це не просто нікому не потрібний перелік. Список літератури – обличчя студента (так говорив мій куратор). Так чому б не показати?

До того ж так приємно, коли шукаєш вихідні дані для своїх потреб, а там джерела буковка до буковки, кома до коми, сторінки, видання – краса. Скопіював-вставив, вирішив проблему. Як шкода, що такі роботи зустрічаються рідко на просторах Інтернету.

Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.