Замовити курсову з маркетингу за оптимальною ціною

Відповіді на запитання

1

Курсова з маркетингу – в які терміни може бути написана?


Для написання курсової роботи нам буде потрібно термін від 3х днів. В середньому для цього потрібно 1-2 тижні. Але при більш прискореному варіанті ми гарантуємо таку ж якість і унікальність тексту.

2

Доопрацювання у вас платні?


Якщо ви вирішили замовити курсову з маркетингу в нашій компанії, то всі доопрацювання і редагування ми будемо робити абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

3

Як відбувається оплата?


Після того як вам була озвучена вартість курсової з маркетингу, ви можете здійснити оплату як у нас в офісі, так і через банк. Спочатку вноситься передоплата 50%, а після написання – доплата.

4

Перевірка на плагіат курсової роботи платна?


Якщо курсова з маркетингу була замовлена в нашій компанії, то перевірка на плагіат здійснюється БЕЗКОШТОВНО. Сам текст доводиться до необхідного рівня унікальності, який потрібно в вашому ВНЗ.

5

Хто пише у вас роботи?


Вашу Курсову буде писати автор з вищою освітою за вашою спеціальністю. Даний фахівець має великий досвід у сфері написання робіт на замовлення.

6

Чи можу я напряму спілкуватись з автором?


Як правило все спілкування проходить через нашого менеджера. Але, якщо у вас буде крайня необхідність поговорити з автором курсової роботи, то це можна буде здійснити.

Маркетинг

Термін
від 7 днів

Вартість
від 600 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
reviewВалерий
06.11.2018
reviewВаля
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Найпоширеніший вид студентських завдань – курсова робота на замовлення. Маркетинг – один з найбільш популярних і цікавих напрямків сьогодні. Отже, курсова робота з маркетингу служить відмінним варіантом позначити позиції перспективного і талановитого студента. Якщо завдання не під силу, на допомогу приходить компанія Наука Сервіс.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Як замовити курсову роботу в компанії Наука Сервіс

 

Якщо вам потрібна курсова робота «Маркетингова стратегія підприємства» або дипломна робота з менеджменту – залишайте заявку на сайті або за телефоном. Ключові вимоги замовлення відображаються в договорі, який можна забрати у нас в офісі або ми відправляємо його скан-копію з нашими печатками і підписами. Вартість роботи визначається до моменту замовлення. Передоплату можна внести як через банк, так і в нашому офісі в Києві.

 

Для зручності і надійності співпраці ми практикуємо диференційовану вартість. Авансова ціна вноситься при оформленні замовлення, кінцева вартість – після виконання замовлення. Курсові з маркетингу на замовлення в готовому вигляді направляються на електронну пошту або ж можна забрати роздруківку в нашому офісі.

 

Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

 

Вид роботиВартістьТермін виконання
Курсова робота з маркетингувід 4500 грнвід 14 днів
Статті з маркетингувід 650 грнвід 2 днів
Звіт з практики з маркетингувід 900 грнвід 7 днів
Індивідуальні роботидоговірнавід 3 днів
Презентація, доклад, анотаціябезкоштовновід 3 днів

 

 

Гарантії на замовлення курсової роботи з маркетингу

 

diplom.com.ua – один з лідерів ринку інформаційних послуг Києва і України. Підтвердженням цьому служить успішна репутація і демонстрація кращого співвідношення ціна / якість. Секрет результативності полягає в цілях – ми орієнтовані виключно на успіх замовника. Досвідчені, кваліфіковані автори гарантують:

 

 

Ми дотримуємося умов конфіденційності і виконуємо курсові роботи на замовлення в строго обумовлений термін. Період виконання – від трьох днів. Всі необхідні доопрацювання виконуються БЕЗКОШТОВНО. Автори надають консультаційну та практичну підтримку, допомагають писати курсову роботу з маркетингу на всіх етапах.[:]

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+