Договір публічної оферти про надання інформаційно-консультаційних послуг

 

Цей Договір – офіційна пропозиція компанії «Наука Сервіс» (надалі – Виконавець) для будь-якої юридичної або фізичної особи (надалі – Замовник), яка приймає цю оферту на зазначених нижче умовах. Публічна оферта і тарифні ставки є офіційними документами виконавця, які опубліковані на сайті diplom.com.ua (далі – сайт Виконавця).

 

Послуги надаються на умовах, описаних в цьому Договорі та опублікованих у відкритому доступі в мережі Інтернет за адресою https://diplom.com.ua/uk/publichna-oferta/. Виконавець має право змінити чи доповнити Умови шляхом розміщення нових пунктів мінімум за один день до їх введення.

 

Відповідно до пункту 2 статті 642 Цивільного кодексу України прийняттям оферти (акцепту) вважається вчинення дії відповідно до зазначених в публічній пропозиції умов договору, оскільки акцепт прирівнюється до укладення договору. Момент укладення даного Договору – момент зарахування коштів на рахунок виконавця від Замовника одним із запропонованих способів оплати.

 

Момент припинення дій Договору – повне виконання сторонами своїх зобов’язань або настання інших підстав, прописаних в Оферті. Відповідно до статей 633 і 641 Цивільного кодексу України цей Договір є публічним, має повноцінну юридичну силу і еквівалентний усній угоді.

 

  1. Визначення та терміни

 

  1. 1. Для цілей цієї Оферти наведені нижче терміни вживаються в такому значенні (якщо інше не мається на увазі контекстом):

 

«Акцепт» – беззастережне прийняття Замовником умов оферти, що підтверджується перерахуванням частини суми оплати за послугу.

 

«Договір» – угоду між Замовником та Виконавцем на предмет надання інформаційно-консультаційних послуг, укладену шляхом акцепту оферти.

 

«Замовлення» – послуга з пропонованого асортиментного переліку, необхідність надання якої вказана Замовником при оформленні заявки.

 

«Замовник» – фізична або юридична особа, яка акцептувала цю Оферту.

 

«Виконавець» – автори компанії «Наука Сервіс», в особі яких представлена ​​вся компанія.

 

«Оферта» – справжній публічний договір-пропозиція послуги про компанію «Наука Сервіс».

 

«Прейскурант» – орієнтовний перелік пропонованих послуг з нижнім лімітом цін.

 

«Електронна адреса компанії» – пошта виконавця info@diplom.com.ua.

 

  1. Предмет договору

 

2.1. Виконавець пропонує інформаційні та консультаційні послуги, що є предметом Оферти. Основа надання – платна. Умови співпраці прописані цим Договором.

 

2.2. Інформаційно-консультаційні послуги не можна вважати освітніми або іншими ліцензованими видами послуг. Це просвітницький, допоміжний матеріал, відповідальність за використання якого лежить на Замовнику.

 

2.3. Термін, умови виконання, вартість, обсяг і межі послуг визначаються умовами конкретної угоди в індивідуальному порядку, з урахуванням побажань Замовника.

 

2.4. Виконавець взаємодіє з Замовником через листування по електронній пошті. Таким способом направляються вихідні дані, важливі повідомлення, проміжні результати, повідомлення. Моментом отримання інформації вважається день успішного відправлення повідомлення на електронну адресу, вказану при оформленні замовлення.

 

2.5. Предмет Договору не може бути істотно змінений без узгодженого взаємного рішення сторін.

Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал
  1. Термін дії договору і надання послуги

 

3.1. Договір діє до моменту повного виконання сторонами взятих на себе зобов’язань.

 

3.2. Термін надання конкретної послуги залежить від формату замовлення, попередньою домовленістю, ступеня завантаження автора, складності запиту. При відсутності узгоджених даних про термін надання послуги Виконавець керується принципом розумності.

 

3.3. Договір узаконюється з моменту акцепту Замовником пропозиції Виконавця.

 

3.4. Розірвання Договору в односторонньому порядку допускається у випадках, передбачених цією офертою.

 

3.5. Виконавець залишає за собою право розірвання договору в односторонньому порядку при не надходженні коштів за надання послуги або з інших вагомих обставин, без пояснення причин замовнику.

 

3.6. Автоматична пролонгація договору не передбачена.

 

3.7. Об’єктивною причиною вимушеного продовження терміну дії Договору і надання послуги вважаються форс-мажори і непередбачені обставини, які виключають можливість повноцінного виконання зобов’язань в початкові терміни.

  1. Умови оплати та порядок розрахунку

 

6.1. На офіційному сайті Виконавця опублікований прейскурант з орієнтовними цінами, спектром послуг і способами оплати. Вартість вже включає податки і можливі доробки. Підсумкова сума до оплати встановлюється індивідуально в конкретному випадку, в залежності від формату послуги.

 

6.2. Замовник може вибрати будь-який зручний спосіб розрахунків із запропонованих варіантів на сайті. Замовник несе повну відповідальність за правильність заповнення платіжних документів і вказівки реквізитів, і за правильність проведення платежу.

 

6.3. Послуга вважається оплаченою з моменту зарахування на рахунок Виконавця всієї вартості.

 

6.4. Після оплати послуги замовником і надходження коштів на рахунок виконавця справжня оферта вважається акцептованою.

 

  1. Умови конфіденційності

 

7.1. Виконавець зобов’язується використовувати персональні дані Замовника виключно в рамках надання послуги в тому обсязі, який необхідний для якісного виконання замовлення.

 

7.2. Виконавець гарантує захист персональних даних від несанкціонованого використання і забезпечує схоронність відомостей на надійних серверах з багаторівневим захистом.

 

7.3. Виконавець гарантує дотримання законодавства про захист персональних даних, повагу честі, гідності та ділової репутації.

 

7.4. Виконавець зобов’язується не передавати персональні дані Замовника третім особам, не використовувати їх на сторонніх ресурсах, не застосовувати в будь-яких корисливих цілях або для розсилки спаму.

 

7.5. Цим договором Замовник в своїх інтересах і по своїй волі дає згоду на використання його персональних даних в рамках надання послуги за умови дотримання норм чинного законодавства.

 

  1. Відповідальність сторін та вирішення спорів

 

8.1. Сторони цього Договору несуть юридичну відповідальність згідно з українським законодавством і пунктами Оферти.

 

8.2. Відповідальність замовника регулюється Цивільним кодексом України, в тому числі нормами про цивільно-правові зобов’язання і безкоштовне користування послугами, захисту персональних даних.

 

8.3. Відповідальність не застосовується у випадках настання обставин непереборної сили, які не дозволили виконати зобов’язання, і які Замовник і Виконавець не могли передбачити.

 

8.4. Спірні питання між Виконавцем і Замовником вирішуються шляхом проведення переговорів. При неможливості або небажання досягти компромісу вирішення спору проводиться в правовому полі відповідно передбаченими українським законодавством способами.

  1. Права і обов’язки Виконавця

 

4.1. Виконавець зобов’язаний:

 

4.1.1. Виконувати умови Договору, дотримуватися термінів і вимог, готувати результат належної якості.

4.1.2. Враховувати інтереси і озвучені побажання Замовника.

4.1.3. Самостійно підбирати вихідний матеріал і теоретичну базу, наочні і демонстраційні елементи.

4.1.4. Допрацьовувати готовий результат, якщо Замовник пред’явить конструктивні претензії.

4.1.5. Надавати вичерпні роз’яснення та консультації.

4.1.6. Звітувати за виконану роботу та хід її виконання.

4.1.7. Дотримуватися умов політики конфіденційності.

4.1.8. Завчасно попереджати Замовника про вимушену зміну умов Договору, виникнення обставин непереборної сили.

4.1.9. Діяти виключно в рамках українського законодавства.

4.1.10. В умовах цієї оферти прописаний вичерпний перелік обов’язків Виконавця. Виконавець не несе відповідальність за технічні неполадки ПО Замовника, відсутність у нього доступу до Інтернету та інші суб’єктивні чинники.

 

4.2.  Виконавець має право:

 

4.2.1. Своєчасно і в повному обсязі отримувати від Замовника оплату наданих послуг.

4.2.2. Запитувати вихідні дані, необхідні для виконання замовлення.

4.2.3. Самостійно визначати алгоритм виконання, вибирати теоретичну і практичну базу, діяти на свій розсуд в рамках актуальних норм, стандартів, методичних рекомендацій, а також з урахуванням переваг Замовника, озвучених до моменту надання послуги.

4.2.4. Вести ділове листування з третіми особами від імені замовника, якщо це попередньо обумовлено і мається на увазі форматом замовлення.

4.2.5. Відмовити Замовнику у виконанні умов Договору у зв’язку з невиконанням останнім своєї частини зобов’язань.

4.2.6. Відмовити в коригуванні і доопрацюванні замовлення, якщо претензії засновані на критеріях, не позначених на початковий момент і не заснованих на загальнообов’язкових нормах і правилах.

4.2.7. Виконавець не несе відповідальності за дії замовника, які призвели до втрати первинних властивостей виконаного замовлення, в тому числі його унікальності.

4.2.8. Виконавець має право на повагу честі, гідності, ділової репутації.

 

  1. Права і обов’язки Замовника

 

5.1. Замовник зобов’язаний:

5.1.1. Надавати правдиві, точні і актуальні вихідні дані, необхідні для якісного і повноцінного надання послуги Виконавцем.

5.1.2. Точно заповнювати форму заявки на сайті, вказувати діючу електронну адресу і контактні засоби зв’язку.

5.1.3. Своєчасно, належним способом здійснювати авансовий платіж і перераховувати повну вартість відповідно до умов Договору.

5.1.4. Шанобливо звертатися з авторами Виконавця, дотримуватися права на честь і гідність.

5.1.5. Надавати додаткову інформацію на запит виконавця. Оперативно і чітко відповідати на питання, якщо це потрібно для якісного надання послуги.

5.1.6. Забезпечити конфіденційність інформації і збереження отриманого результату. Не передавати результат замовлення третім і особам, рівно як і доступ до електронної пошти, на яку направлений готовий результат.

5.1.7. Дотримуватися норм законодавства України, в тому числі в частині здійснення легальних платежів, збору, отримання і зберігання інформації, участі в публічних договорах на оплатній основі.

 

5.2. Замовник має право:

5.2.1. Своєчасно отримати замовлену послугу в обсязі і критерії, заявлених в Договорі.

5.2.2. Звернутися до виконавця за роз’ясненнями, уточнюючими запитаннями по наданій послузі.

5.2.3. Контролювати хід виконання замовлення, отримувати проміжні звіти.

5.2.4. Надавати на свій розсуд вихідні дані, які стосуються змісту чи оформлення замовлення, в тому числі обов’язкові вимоги.

5.2.5. Користуватися додатковими послугами виконавця на оплатній основі.

5.2.6. Користуватися спеціальними пропозиціями і пакетом послуг.

5.2.7. Отримувати консультації та відповіді на питання про порядок і умови надання Послуги.

5.2.8. Отримувати підтвердження кваліфікації автора-виконавця.

5.2.9. Звертатися за доробками в рамках первинних умов на безкоштовній основі без обмеження кінцевого терміну звернення.

5.2.10. Відмовитися від послуг в односторонньому порядку, не пояснюючи причин, без права повернення авансового платежу.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України