Ціни та терміни

Безкоштовні доопрацювання
Гарантія
Повернення коштів
100% захист від плагіату
Тип роботи
Терміни
Вартість

Купити дипломную работу

Скільки коштує дипломна робота у 2024 році?

У нас є можливість придбати високоякісну дипломну роботу за доступною ціною. Дипломна робота середня вартість для вищих навчальних закладів на обсязі 90–100 сторінок становить від 5000 до 7000 гривень, а для 50–60 сторінок відповідно від 4000 до 6000 гривень. Дипломна робота для технікуму або ліцею на 30–40 сторінок коштує від 2000 до 3000 гривень. Точна вартість написання дипломного проєкту залежить від складності теми, складності плану роботи, терміну виконання та бажаного рівня унікальності.

Щоб дізнатись точну вартість вашого замовлення, будь ласка, заповніть форму на сайті. Наш менеджер зв’яжеться з вами, щоб узгодити необхідні питання та оцінити вартість вашого диплому чи магістерської.

Як формується ціна дипломної і курсової роботи на замовлення?

Купити дипломну роботу – ціна від 3500 гривень, терміни від 7 днів!

Ви, мабуть, знаєте, як важливо мати високоякісну дипломну роботу, яка б відповідала усім вимогам вашого університету. Але що, якщо часу мало, а тема здається надто складною? Не хвилюйтесь, ми знаємо, як вам допомогти! Наша компанія пропонує послуги з написання дипломних робіт в Києві, і ми готові взятися за ваш проект. Однією з найбільш переконливих переваг нашої пропозиції є доступна вартість: ціни на наші послуги починаються від 3500 гривень. Такий приємний бонус – безкоштовні доопрацювання в необмеженій кількості. Ми розуміємо, що у процесі написання роботи можуть виникати нові ідеї та корективи, і ми готові врахувати ваші побажання на кожному етапі.

Однак доступна вартість не впливає на якість виконаної роботи. Ми співпрацюємо тільки з досвідченими авторами, які мають великий досвід написання дипломних робіт. Ви можете бути впевнені, що робота буде виконана на високому професійному рівні.

Ще однією перевагою нашої компанії є швидкість виконання замовлень. Ми розуміємо, наскільки важливо вам встигнути здати роботу вчасно. Тому терміни написання розділу дипломної роботи від нас становлять всього 7 днів. Ви можете замовити роботу навіть у надзвичайних ситуаціях, і ми докладемо усіх зусиль, щоб виконати замовлення вчасно. Так що, якщо вам потрібна якісна дипломна робота за доступною ціною, звертайтесь до нас. Ми гарантуємо якість, своєчасність та безкоштовні доопрацювання для досягнення найкращих результатів вашої академічної кар’єри.

Ринок студентських робіт на замовлення представлений різними ціновими пропозиціями. Це стосується як міста Києва, так і інших міст нашої країни Україна. Як формується ціна саме на вашу роботу і від яких чинників вона залежить? Спробуємо розібратися зараз. З чого складається вартість вашої роботи:

 1. Оплата роботи автора – основна складова.
 2. Маркетинг (для того, щоб ви дізналися про компанію витрачаються не малі кошти): онлайн і офлайн реклама; інші ПР-активності.
 3. Технічна складова (програми перевірки на Плагіат, СРМ-система, бази даних, поштові клієнти і багато іншого).
 4. Адміністративні витрати (офіс, телефонія, менеджери по роботі з клієнтами, редактори текстів, перекладачі та ін.)

Розглянемо основні стратегії формування ціни, а також фактори які впливають на вартість дипломної роботи на замовлення.

Основні стратегії формування вартості на дипломні та курсові роботи

Так скільки ж коштує робота? Як показав результат нашого аналізу різні компанії підходять по-різному до цього питання. Згрупувавши всі стратегії ми можемо виділити наступні:

 1. Стратегія «Аукціон»
 2. Стратегія «Про запас»
 3. Стратегія «Собівартість-якість»

Отже, на основі першої стратегії формування ціни «Аукціон» компанії розсилають всім авторам ваше завдання (незалежно від кваліфікації та спеціалізації автора) для оцінки вартості. Після визначення найбільш низької за ціною пропозиції, помножують суму в 1,5-2 рази і повідомляють вам результат.

Як ви розумієте, якість роботи на низькому рівні і взагалі не враховані орг.витрати (оформлення редактором, вичитка філологом, антиплагіат). Чому? Так, просто тому, що цього взагалі не робиться. Пишеться самим «дешевим» автором робота і віддається вам.

Стратегія «Про запас» – підбирається більш-менш підходящий автор, визначається з ним ціна і множиться в 2-3 рази. Чому так? Все просто. Ваша робота буде написана можливо добре, а можливо і «як вийде». Ніхто не буде витрачати гроші на перевірку в платних програмах Антиплагіат, на вичитку філологом, на оформлення редактором і т.д. Якщо керівник це вимагає, ось тоді цей самий «про запас» і буде використаний. А так як штатних редакторів і філологів немає в таких компаніях, то послуги фрілансерів обходяться дорожче, оскільки це разові замовлення.

Стратегія «Собівартість-якість» описана Вище. В даному випадку формується собівартість роботи з усіх складових зазначених вище і робиться націнка (що є прибутком компанії) в розмірі 10-20%. Основою даної стратегії є найвища якість роботи, що дозволяє знизити кількість доопрацювань і незадоволених наукових керівників.

Також, часто зустрічається політика ціноутворення, заснована на ціні конкурента мінус 10%. Оголошення рясніють гаслами Дипломна робота «під ключ». Тільки у нас ви можете купити курсову онлайн і за найнижчою ціною. В результаті, такий гравець ринку не розуміючи структури основних витрат стикається з проблемою високої собівартості і перше, що він може зробити це заощадити на авторі роботи, що спричинить за собою низьку якість роботи.

Хтось вважає, що оплата автора не повинна бути основною складовою і більший бюджет направляє на рекламу – ви його бачите скрізь і усюди, а ось роботи у підсумку виходять дуже посередні, оскільки основний бюджет ціни витрачається на маркетинг.

Де можна терміново купити диплом, магістерську або курсову за оптимальною ціною?

Вибір залишається за вами. Але наші рекомендації для того, щоб отримати краще співвідношення ціни і якості на кандидатську дисертацію, автореферат або звіт з практики будуть такими:

 • Просіть назвати ціну відразу в момент звернення

Професійна компанія ціну називає максимально швидко, так як подібну роботу вже точно робила якщо заявляє про досвід роботи від 5 років.

 • Безумовна гарантія

Уточніть скільки доопрацювань входить у вартість. Професійна компанія, яка впевнена в своїх роботах не ставить обмежень.

 • Наявність фізичної адреси (офісу компанії, куди ви можете приїхати) – ваша гарантія.

Уточніть, чи є офіс у компанії. Чи можете ви приїхати туди без попереднього запису. Якщо компанія давно і успішно працює – у менеджера роботи стільки, що він буде на місці з 10-00 і до 19-00 100%.

 • Хто буде автор роботи?

Якщо вам будуть говорити кандидат наук або викладач ВНЗ – навіть не думайте замовляти. Уточніть у своєму університеті скільки бере викладач за таку ж роботу. У нашій компанії працюють викладачі та кандидати наук, але вони пишуть тільки дисертації і наукові статті ВАК. Наприклад вартість дисертації на замовлення 95-105 тис.грн.

Бажаємо вам зробити правильний вибір і максимально успішно захистити роботу.

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

    Напишіть свій відгук