УМОВИ СПІВПРАЦІ ТА ГАРАНТІЇ

 

 

Оформлення замовлення

 

Замовлення Ви можете оформити на нашому сайті https://diplom.com.ua/ або в офісі за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, оф. 213 (2 поверх).

При оформленні замовлення ВАЖЛИВО надати методичку, затверджений план (якщо є), супровідні вимоги і рекомендації. Всі вимоги щодо роботи приймаються на етапі оформлення замовлення і залишаються незмінними до моменту припинення співпраці. Тому уточнюйте відразу у свого наукового керівника його вимоги і побажання до роботи, вимоги щодо унікальності тощо. Ви несете відповідальність за надання відомостей про Ваше замовлення.

 

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Якщо ми не зможемо виконати Ваше замовлення, ми обов’язково Вам про це повідомимо, щоб Ви не втрачали час і відразу звернулися до інших за допомогою.

 

Ми не протестуємо, щоб за Вас оформляли замовлення мами, тата, бабусі та інші родичі-друзі. Але в такому разі ми не несемо відповідальності за спотворення інформації. Тому в пріоритеті безпосередній контакт зі студентом, який знає свого наукового керівника і вимоги до своєї роботи.

 

 

Редагування, доопрацювання і супровід

 

Ми надаємо своїм клієнтам можливість внесення необмеженої кількості правок до самого захисту. На внесення правок в роботу Виконавцю надається НЕ МЕНШЕ 3-х робочих днів. Можливість реалізації термінових виправлень (1 день) оцінюються Виконавцем особисто. Зауваження по роботі й отримання доробок здійснюється тільки в робочі дні. У вихідний день і в неробочий час – за домовленістю і за додаткову плату.

Гарантія на роботу і внесення правок починає діяти, коли повністю оплачено замовлення.

Всі правки приймаються ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

 

До безкоштовного доопрацювання дипломної і курсової роботи НЕ належать:

 • доопрацювання, пов’язані зі зміною первісної теми роботи;
 • доопрацювання, пов’язані зі зміною затвердженого плану роботи;
 • доопрацювання, пов’язані з використанням у роботі джерел і матеріалів замовника, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення;
 • доопрацювання, пов’язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
 • доопрацювання, пов’язані із зміною обсягу роботи.

Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату.

 

На готові роботи, які розміщені на сайті для продажу, не поширюється супровід. Супровід до захисту можливий тільки за додаткову плату, погоджену з автором даної роботи. Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

У вартість дипломної та магістерської роботи входить супровідний матеріал до захисту – презентація та доповідь. Готується на прохання Замовника після затвердження готової роботи на кафедрі.

 

 

Конфіденційність

 

Матеріали, які розміщені на даному сайті, призначені для використання виключно як навчальні приклади для ознайомлення в особистих цілях. Виконавець не несе ніякої відповідальності за зміст матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання.

Виконавець має право використовувати інформацію виконаних робіт для написання інших робіт і для продажу після закінчення 6 міс. з дня проходження захисту Замовником.

 

 

Унікальність і плагіат

 

Гарантія дотримання рівня унікальності тексту для кожного виду виконуваних робіт і перевірки рівня унікальності проводиться з допомогою «Etxt Антиплагіат» та Antiplagiat.ru.

Вимоги до унікальності тексту становить:

 • Реферат – 10%
 • Теоретична курсова робота – 20%
 • Практична курсова робота – від 30%
 • Статті – 65%
 • Дипломна робота, практична робота, звіти з практики – від 65%

 

Плагіатом не вважається цитування літератури (за наявності достовірного посилання на джерело) і законодавчих актів. Виключення за рівнем унікальності тексту можуть бути для робіт по праву, історії та інших предметів, де існує необхідність використання великої кількості цитат з законодавства або інших широко поширених в Інтернеті джерел.

 

 

Оплата замовлення

 

Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. Суму передоплати дозволяє Вам отримати одну частину роботи (але не 50% всієї роботи).

За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати. Щоб забрати готову роботу у друкованому або електронному вигляді, необхідно сплатити 100% вартості замовлення.

 

На повну оплату замовлення у Вас є три тижні з моменту оповіщення про готовність роботи. По закінченню цього терміну гарантія до захисту (безкоштовні доробки) припиняє діяти. Тому сплачуйте свої замовлення вчасно і зможете заощадити свій час і нерви на внесення правок викладача.

 

 

Інше

 

Ми ведемо Вас до захисту. Але результат самого захисту залежить тільки від Вас. Тому рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, але і детально вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача. Ми не несемо відповідальності за труднощі, які виникли в результаті змін, внесених Вами, Ваших відносин з викладачем, а також проведення і якості захисту (попереднього захисту).

 

При неаргументованих («це все не так, все неправильно», «Все дуже погано», «як правильно я не знаю, але ви написали не правильно») претензії з Вашого боку, або осіб, що представляють Вашу сторону, ми не можемо надавати гарантію на роботу. Нам потрібні конкретні претензії у вигляді списку з кожного спірного моменту.

 

Якщо Ви виявили в роботі явні чи уявні недоліки і вирішили виправити їх самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи — ці ж дії могли бути виконані на ваше прохання без Вашої участі і витрат Вашого часу.

 

В разі Вашої відмови від послуг компанії передоплата в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не готова). Якщо робота повністю готова, Ви зобов’язані доплатити решту суми по замовленню. Якщо робота знаходиться на стадії виконання, то з суми передоплати утримується сума оплати по факту виконаної роботи (за план, за вступ та підпункт розділу).

 

Всі претензії по якості роботи приймаються тільки за наявності рецензії від Вашого наукового керівника та в електронному вигляді.

 

Рішення про повернення коштів приймається тільки при пред’явленні оцінки «незалік» на рецензійному бланку Вашого навчального закладу та заяви з позначкою «Претензія» на електронну пошту info@diplom.com.ua

 

 

ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

 

Ми всіх вас дуже цінуємо, і цінуємо хороші відносини та репутацію. Всі проблеми вирішувані. Пам’ятайте про це, будьте ввічливими та коректними. Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але повною мірою успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.

Користуючись послугами нашої Компанії, Ви автоматично приймаєте умови цієї угоди.

 

Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України