Гарантії

Якість
Висока компетентність авторів
Відповідність стандартам ВНЗ
Високий % унікальності
Ретельне редагування та коректура
Пунктуальність
Своєчасне виконання без затримок
Можливість замовлення термінових робіт
Інформування про статус роботи
Підтримка 24/7
Надійність
Досвід роботи 20+ років
Середній бал за відгуками 4,8
Безпечні методи оплати
Захист персональних даних
100% гарантія
Повернення коштів, якщо не впораємось
Безкоштовні доопрацювання
Поетапна оплата
Відсутність плагіату

Відгуки клієнтів про нас

Андрій
Дякую компанії «Інформ Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
Олексій
Компанія «Інформ Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
Максим
Співпраця з компанією «Інформ Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
Юлія
Компанія «Інформ Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
Олександр
Компанія «Інформ Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Інформ Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
Вікторія
Компанія «Информ Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
Олександр
Дякую компанії «Інформ Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
Алексей
Сотрудничество с «Информ Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
Марія
Компанія «Інформ Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
Дмитрий
Сотрудничество с компанией «Информ Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

Наша компанія у цифрах

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  УМОВИ СПІВПРАЦІ ТА ГАРАНТІЇ

  Замовлення Ви можете оформити на нашому сайті https://diplom.com.ua/ або в офісі за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 39/41, оф. 213 (2 поверх).

  При оформленні замовлення ВАЖЛИВО надати методичку, затверджений план (якщо є), супровідні вимоги і рекомендації. Всі вимоги щодо роботи приймаються на етапі оформлення замовлення і залишаються незмінними до моменту припинення співпраці. Тому уточнюйте відразу у свого наукового керівника його вимоги і побажання до роботи, вимоги щодо унікальності тощо. Ви несете відповідальність за надання відомостей про Ваше замовлення.

  Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

  Якщо ми не зможемо виконати Ваше замовлення, ми обов’язково Вам про це повідомимо, щоб Ви не втрачали час і відразу звернулися до інших за допомогою.

  Ми не протестуємо, щоб за Вас оформляли замовлення мами, тата, бабусі та інші родичі-друзі. Але в такому разі ми не несемо відповідальності за спотворення інформації. Тому в пріоритеті безпосередній контакт зі студентом, який знає свого наукового керівника і вимоги до своєї роботи.

  Ми надаємо своїм клієнтам можливість внесення необмеженої кількості правок до самого захисту. На внесення правок в роботу Виконавцю надається НЕ МЕНШЕ 3-х робочих днів. Можливість реалізації термінових виправлень (1 день) оцінюються Виконавцем особисто. Зауваження по роботі й отримання доробок здійснюється тільки в робочі дні. У вихідний день і в неробочий час – за домовленістю і за додаткову плату.

  Гарантія на роботу і внесення правок починає діяти, коли повністю оплачено замовлення.

  Всі правки приймаються ТІЛЬКИ в електронному вигляді.

  До безкоштовного доопрацювання дипломної і курсової роботи НЕ належать:

  • доопрацювання, пов’язані зі зміною первісної теми роботи;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною затвердженого плану роботи;
  • доопрацювання, пов’язані з використанням у роботі джерел і матеріалів замовника, а також появою істотних вимог, не згаданих при оформленні замовлення;
  • доопрацювання, пов’язані зі зміною оформлення, якщо вимоги до оформлення не обговорювалися при замовленні;
  • доопрацювання, пов’язані із зміною обсягу роботи.

  Всі ці зміни вносяться в роботу за додаткову плату.

  На готові роботи, які розміщені на сайті для продажу, не поширюється супровід. Супровід до захисту можливий тільки за додаткову плату, погоджену з автором даної роботи. Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати.

  У вартість дипломної та магістерської роботи входить супровідний матеріал до захисту – презентація та доповідь. Готується на прохання Замовника після затвердження готової роботи на кафедрі.

  Матеріали, які розміщені на даному сайті, призначені для використання виключно як навчальні приклади для ознайомлення в особистих цілях. Виконавець не несе ніякої відповідальності за зміст матеріалів, а також наслідки, які можуть виникнути унаслідок їх використання.

  Виконавець має право використовувати інформацію виконаних робіт для написання інших робіт і для продажу після закінчення 6 міс. з дня проходження захисту Замовником.

  Унікальність і плагіат

  Гарантія дотримання рівня унікальності тексту для кожного виду виконуваних робіт і перевірки рівня унікальності проводиться з допомогою «Etxt Антиплагіат» та Antiplagiat.ru.

  Вимоги до унікальності тексту становить:

  • Реферат – 10%
  • Теоретична курсова робота – 20%
  • Практична курсова робота – від 30%
  • Статті – 65%
  • Дипломна робота, практична робота, звіти з практики – від 65%

  Плагіатом не вважається цитування літератури (за наявності достовірного посилання на джерело) і законодавчих актів. Виключення за рівнем унікальності тексту можуть бути для робіт по праву, історії та інших предметів, де існує необхідність використання великої кількості цитат з законодавства або інших широко поширених в Інтернеті джерел.

  Для оформлення замовлення необхідно внести 50% від вартості замовлення. Суму передоплати дозволяє Вам отримати одну частину роботи (але не 50% всієї роботи).

  За виконання роботи терміном до 3-х днів, необхідно внести 100% передоплату.

  Готові роботи продаються тільки за умови 100% передоплати. Щоб забрати готову роботу у друкованому або електронному вигляді, необхідно сплатити 100% вартості замовлення.

  На повну оплату замовлення у Вас є три тижні з моменту оповіщення про готовність роботи. По закінченню цього терміну гарантія до захисту (безкоштовні доробки) припиняє діяти. Тому сплачуйте свої замовлення вчасно і зможете заощадити свій час і нерви на внесення правок викладача.

  Ми ведемо Вас до захисту. Але результат самого захисту залежить тільки від Вас. Тому рекомендуємо Вам не тільки читати наданий матеріал, але і детально вникати в його суть, щоб бути готовим відповісти на питання Вашого викладача. Ми не несемо відповідальності за труднощі, які виникли в результаті змін, внесених Вами, Ваших відносин з викладачем, а також проведення і якості захисту (попереднього захисту).

  При неаргументованих («це все не так, все неправильно», «Все дуже погано», «як правильно я не знаю, але ви написали не правильно») претензії з Вашого боку, або осіб, що представляють Вашу сторону, ми не можемо надавати гарантію на роботу. Нам потрібні конкретні претензії у вигляді списку з кожного спірного моменту.

  Якщо Ви виявили в роботі явні чи уявні недоліки і вирішили виправити їх самі, то дані дії не є підставою для повернення Вам частини вартості роботи — ці ж дії могли бути виконані на ваше прохання без Вашої участі і витрат Вашого часу.

  В разі Вашої відмови від послуг компанії передоплата в розмірі 50% не повертається (за умови, що робота знаходиться на стадії виконання, а не готова). Якщо робота повністю готова, Ви зобов’язані доплатити решту суми по замовленню. Якщо робота знаходиться на стадії виконання, то з суми передоплати утримується сума оплати по факту виконаної роботи (за план, за вступ та підпункт розділу).

  Всі претензії по якості роботи приймаються тільки за наявності рецензії від Вашого наукового керівника та в електронному вигляді.

  Рішення про повернення коштів приймається тільки при пред’явленні оцінки «незалік» на рецензійному бланку Вашого навчального закладу та заяви з позначкою «Претензія» на електронну пошту info@diplom.com.ua

  ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ!

  Ми всіх вас дуже цінуємо, і цінуємо хороші відносини та репутацію. Всі проблеми вирішувані. Пам’ятайте про це, будьте ввічливими та коректними. Ми всіма силами намагаємося допомогти Вам, але повною мірою успіх і здача роботи залежить тільки від Вас.

  Користуючись послугами нашої Компанії, Ви автоматично приймаєте умови цієї угоди.

     Напишіть свій відгук