Анотація до дипломної роботи, статті на замовлення

Відповіді на запитання

1

Скільки часу займає написання анотації до дипломної роботи?


В середньому протягом одного дня.

2

Скільки коштує анотація до магістерської роботи?


Ціна Анотації залежить від вимог, яке необхідно виконати. В середньому це від 100 грн.

3

Моя анотація пройде перевірку на плагіат?


Так, все без винятку індивідуальні роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат. Серед основних слід виділити такі: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК і інші.

4

Як замовити анотацію?


1. Надіслати на електронну пошту, повідомити по телефону або привезти в наш офіс завдання. 2. Погодити терміни і вартість з менеджером. 3. Внести передоплату. 4. Отримати готову роботу і зробити доплату. Всі правки і виправлення у подальшому вносяться Безкоштовно.

5

Ви можете зробити Анотацію англійською мовою?


Так, ми пишемо Анотації як англійською, так і українською мовами. Також ми пишемо такі види робіт як: Лабораторні, Бакалаврські, статті до дипломних та інше.

Анотація

Термін
від 1 дня

Вартість
100 грн
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (25 оценок, среднее: 4,84 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  ЧОМУ ЗАМОВИТИ АНОТАЦІЮ ДО ДИПЛОМНОЇ – ОПТИМАЛЬНИЙ РІШЕННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ?

   

  Причин замовити анотацію кілька. Це економія часу, гарантія якості і можливість терміново підготуватися до захисту. Для студента важливо уявити свою роботу з кращого ракурсу. Компанія «Наука Сервіс» знає, як це зробити.

   

  Студентські роботи і дослідницькі праці зобов’язують написати анотацію, роздатковий матеріал і виконати інші супутні завдання. Без такого матеріалу захист неможливий. Як бути, якщо немає часу або бажання самостійної підготовки? Перекласти відповідальність на професіоналів і замовити анотацію в компанії «Наука Сервіс».

  ЯК ЗАМОВИТИ АНОТАЦІЮ?

   

  Схема співпраці максимально проста і надійна:

  1. Застосовується онлайн оформлення заявки. Для цього достатньо зателефонувати менеджеру, уточнити всі питання, що цікавлять, довідатися про ціни.
  2. Надається вихідний матеріал. Якщо основна робота, на яку готується анотація, написана не автором компанії, він повинен побачити вміст.
  3. Складається договір про співпрацю, який направляється кур’єрською службою.
  4. Вартість розбивається на два платежі (на етапі оформлення заявки і після готовності результату). Кошти можна внести в будь-якому зручному відділенні банку.
  5. Результат приходить на електронну пошту. Клієнт отримує можливість ознайомитися з роботою, показати її науковому керівнику, внести корективи і звернутися за доопрацюванням.

   

  Якщо не хочете, щоб відсутність анотації або її незадовільна якість знизили підсумковий бал, не витрачайте час на пошук, де і як купити роботу. Компанія «Наука Сервіс» в черговий раз і з радістю візьметься написати анотацію до статті, диплому, курсової або магістерської роботи.

   

  Наша мета – ваш успіх. Ви виправдовуєте свої очікування, а ми – довіру клієнтів. Це реальна можливість економії часу, зусиль і нервів. Детальна інформація, як замовити анотацію, надається менеджером. Приєднуйтесь до численних задоволеним замовників і рекомендуйте нас своїм друзям і колегам!

  ГАРАНТІЇ КОМПАНІЇ “НАУКА СЕРВІС”

   

  Ми функціонуємо на ринку інформаційних послуг понад 20 років. Територіальне охоплення – Київ і вся Україна, будь-який навчальний заклад країни і ближнього зарубіжжя. Головною метою завжди виступає успішний результат замовника і комфорт співпраці.

   

  Ми гарантуємо:

  – якість, грамотність, правильність оформлення;
  – унікальність матеріалу;
  – фактичну точність, ємність, абсолютну відповідність змісту початкової роботи, її короткий і точний опис, вказівку ​​достатньої кількості авторитетних джерел;
  – можливість виконати замовлення терміново, навіть якщо анотація була потрібна «на вчора»;
  – абсолютну конфіденційність;
  – безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості (якщо такі будуть потрібні).

   

  Ці гарантії підкріплюються безліччю рекомендацій задоволених замовників, які служать орієнтиром для студентів при виборі партнера і виконавця. В нашій команді працюють досвідчені, дипломовані фахівці з науковими ступенями, які неодноразово довели свою компетентність.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України