ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ ВІДПОВІДНО ДО ДСТУ - ГАРАНТІЯ

Відповіді на запитання

1

Оформлення списку літератури – які терміни виконання?


На оформлення списку літератури потрібно терміни від 1-го дня. Але все буде залежати від кількості джерел з якого складається Ваш список.

2

Хто у Вас оформлює?


У нашому штаті є кваліфіковані бібліографи, які знають всі вимоги ДСТУ, APA, Гарвардського стилю (BSI), Vancouver style, AMA і багато інших.

3

Яка вартість оформлення списку літератури?


Вартість буде залежати від кількості джерел, які необхідно оформити, а також обраного Вами стилю.

4

Як відбувається робота?


Ви надсилаєте нам на електронну пошту Ваш список літератури і повідомляєте за яким стилем необхідно оформити його. Менеджер повідомить Вам вартість. Після цього вноситься завдаток (у нас в офісі або через банк). Доплата вноситься по готовності роботи.

5

Ви пишете наукові роботи?


Так, ми маємо великий досвід написання наукових робіт на замовлення: від реферат аспіранта на замовлення до замовлення докторської дисертації. А також пишемо і публікуємо наукові статті ВАК, Scopus / Wos

Оформлення списку літератури

Термін
від 1 дня

Вартість
договірна
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Правила оформлення списку використаних джерел наукових робіт досить складні, особливо якщо врахувати відміну вимог по кожному виду. Просто скопіювати перелік джерел з дисертації в наукову статтю або з реферату в диплом не вийде. Правильне оформлення може зажадати допомоги.

   

  word-48

   

  Приклад використаної літератури завантажити безкоштовно

   

  Важливий етап підготовки будь-який науково-дослідницької роботи – оформлення списку літератури. Існують певні стандарти, відповідність яким є обов’язковим. Так, наприклад, правила оформлення списку літератури дисертацій і вимоги ВАК для статей не збігаються.

  ЯК ЗАМОВИТИ ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ?

   

  Компанія «Наука Сервіс» пропонує дистанційне співробітництво і можливість замовити оформлення списку використаних джерел он-лайн. Для цього в телефонному режимі з менеджером узгоджуються ключові умови. При необхідності надати матеріал, він направляється в електронній формі додатково:

   

  • складаємо договір про співпрацю, який направляється кур’єром;
  • застосовуємо поділену систему оплати (аванс – на стадії оформлення замовлення, доплата – після повідомлення про готовність);
  • гарантуємо безкоштовні доробки в потрібній кількості;
  • дотримуємося умови конфіденційності;
  • надаємо широкий спектр послуг, в тому числі оформлення списку літератури в науковій статті, доповіді, в дипломі, а також оформлення монографій, реферату та інших студентських та аспірантських робіт.

   

  Більшість замовників дізналися про нашу компанію за рекомендацією і скористалися порадою. Ми не розчарували, оскільки допомогли добитися бажаного результату, виправдали терміни, дотрималися всіх умов співпраці.

   

  Наша мета – ваш успіх. Саме тому, якщо потрібно оформлення списку літератури з будь-якого виду робіт або цікавить написання дисертації, диплому, курсової роботи – звертайтеся без вагань!

  ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ ЛІТЕРАТУРИ

   

  Компанія «Наука Сервіс» пропонує свої послуги, якщо потрібно:

  • новий або доповнений список літератури;
  • оформлення перерахування джерел;
  • правильне розміщення посилань і проставляння виносок;
  • коригування наявного переліку;
  • адаптація списку джерел до існуючих нормативів і методичних рекомендацій.

   

  Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовлення і гарантуємо абсолютну відповідність списку літератури змістом роботи. Досвід і кваліфікація авторів дозволяють врахувати, що важливо в роботі або які джерела потрібні для грамотного оформлення есе або індивідуальної роботи.

   

  Обов’язково враховується специфіка дисертацій. У цій категорії (особливо якщо мова йде про докторські дисертації, перелік літературних джерел може досягати 600 позицій. Навіть якщо основний матеріал готовий, пропонуємо перекласти таку технічну, але відповідальну роботу на фахівців і звільнити час для підготовки до захисту.

   

  Крім того, ми здійснюємо оформлення списку літератури в офіційних документах відповідно до стандартів документообігу, яких дотримується Київ і будь-який навчальний заклад країни. Якщо ви довірили нам написати диплом і іншу наукову роботу, правильне оформлення літератури входить у вартість.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України