Загальна інформація про способи оплати

 

Якщо у вас є сумніви щодо вибору будь-якого способу оплати на нашому сайті, можете звернутися до менеджера для отримання допомоги в цьому питанні. Оплата приймається виключно в національній валюті.

 

Способи оплати


Оплата в Приват24 або будь-яке відділення Приватбанк
Оплата Приват24

При оформленні замовлення Ви можете вибрати варіант оплати на карту Приватбанку. Менеджер повідомимо Вам реквізити. Після оплати необхідно повідомити про факт переказу грошей

Оплата будь-якою картою світу прямо на нашому сайті

 

 

 

Ви можете провести оплату онлайн будь-якою банківською картою. Вибравши цей варіант платежу, сайт переадресує Вас на сторінку Liqpay (безпечна система онлайн платежів від Приватбанку). В поле сума необхідно буде внести розмір платежу і підтвердити оплату

Оплата готівкою

Оплата наличными

Наш офіс знаходиться в місті Київ. Оплата здійснюється при оформленні замовлення. Вам передається бланк замовлення і чек.  

Безналичный расчет
Безналичный расчет

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється після оформлення замовлення. Менеджер надсилає рахунок-фактуру, яку Ви можете сплатити в касі будь-якого відділення банку або за допомогою вашого розрахункового рахунку

 


Якщо в даному списку Ви не змогли обрати відповідний спосіб оплати, зв’яжіться з нами і повідомте найбільш прийнятний спосіб для вас. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб надати вам цю можливість.

 

Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України