ПІДГОТОВИМО КРАЩИЙ ЗВІТ З ПРАКТИКИ

Відповіді на запитання

1

Якщо немає інформації та вихідних даних про підприємство, ви зможете підготувати звіт?


Так, ми зможемо самостійно підібрати інформацію про підприємство і підготувати звіт з практики

2

Скільки потрібно буде необхідно часу на написання звіту?


Стандартний термін складає 5-7 днів, у прискореному режимі – від 1 дня

3

Чи заповнюєте ви щоденник з практики?


Ми заповнюємо щоденники з практики в електронному вигляді. Перенести у щоденник Ви зможете самостійно

4

Моє замовлення буде унікальним?


Так, всі роботи ми перевіряємо в системі Антиплагіат. Унікальність звіту з практики відповідає необхідним вимогам вашого ВНЗ

5

Які гарантії ви надаєте?


Ми працюємо понад 20 років на ринку, всі наші автори кваліфіковані фахівці і дуже ретельно відбираються. Ми офіційно зареєстрована компанія, маємо фізичну адресу і розрахунковий рахунок. Для вашої безпеки ми укладаємо договір

6

Якщо я з іншого міста або не маю можливості приїхати. Як зробити замовлення?


Ви можете оформити заявку на сайті. З вами зв’яжеться наш менеджер і обговорить деталі роботи. Оплату ви можете зробити віддалено через Приват24, Термінал Приватбанку або на рахунок нашої компанії у будь-якому відділенні банку

 

Звіт з практики

Термін
від 1 днів

Вартість
він 900 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Складно переоцінити важливість такої роботи, як звіт з практики. Це підсумкове закріплення отриманих навичок і знань у практичній діяльності. Зрештою, як би добре ми не володіли теоретичним матеріалом, суть будь-якого фаху зводиться до практичної реалізації.

 

Не ризикуйте на фінальному етапі. Якщо не можете самостійно підсумувати свій досвід проходження практики або не маєте можливості реально присвятити питанню кілька тижнів, зверніться до професіоналів. Компанія «Наука Сервіс» допоможе не тільки з викладом матеріалу, а і з вибором підприємства та підготовкою необхідної звітності, якщо знадобиться. Ми знаємо, як писати еталонні звіти з практики!

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ВИДИ ЗВІТІВ З ПРАКТИКИ

 

Проходячи і підсумовуючи практику, важливо правильно донести до викладачів специфіку її категорії. Для цього потрібно врахувати різновиди:

 

  1. Звіт з виробничої практики. Готується в рамках початку освоєння кар’єрних навичок. Слідує за навчальною практикою і може сприяти успішному старту трудової діяльності.
  2. Переддипломна практика і складання звіту. Це складова частина дипломної роботи, що дозволяє закріпити наявні знання і освоїти нові навички, а також розкрити свої потенційні можливості.
  3. Звіти з навчальної практики. Це приклади перших практичних занять з метою закріпити пройдений теоретичний матеріал і приступити до нового етапу навчання.

 

Практична значимість кожної роботи визначається статусом студентів і демонстрацією їх здібностей, виявлених в коледжі або ресторані, в банку або в школі. Крім цього вектора важливо враховувати, що знадобиться заповнити щоденник. Якщо ви зважилися на замовлення звіту з практики – звертайтеся в компанію «Наука Сервіс». Ми знаємо, яким має бути зміст і оформлення, і як виглядає оптимальне співвідношення ціни і якості.

ПРОЦЕДУРА ЗАМОВЛЕННЯ ТА НАПИСАННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ

 

Ми надаємо послуги для студентів будь-якого навчального закладу (Київ, вся Україна) і точно знаємо, що немає нерозв’язних завдань і «непрохідних» практик. Саме тому, хоч би який профільний предмет ви не обрали, і в якому напрямку не працювали – в суді, в магазині, в банку – ми підсумуємо позитивний досвід або відтворимо проходження практики. Процедура написання звіту з практики достатньо проста:

 

  • Спілкуєтеся з нашим менеджером, погоджуєте вихідні параметри. Якщо у вас немає підприємства і звітності для підсумкової роботи – ми допоможемо. Доступний широкий вибір напрямків – від економіста і бухгалтера до практики по юридичній діяльності.
  • Вносите авансову вартість через будь-яке зручне відділення банку або безпосередньо в офісі в Києві.
  • Отримуєте договір про співпрацю кур’єрською службою.
  • Очікуєте повідомлення про готовність замовлення.
  • Вносите вартість, що залишилася, і отримуєте підсумкову роботу на електронну пошту.

 

Всі доробки здійснюються безкоштовно. Ми надаємо консультаційну та практичну допомогу до моменту захисту. Наші замовники дізналися про компанію за рекомендацією своїх знайомих, і ми робимо все для виправдання довіри. Якщо ви не знаєте, як писати звіт з практики, ми з радістю візьмемо цей обов’язок на себе.

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+