Замовити звіт з практики (навчальна, виробнича, переддипломна практика)

Відповіді на запитання

📃

У мене немає інформації та показників діяльності підприємства. Ви зможете її знайти і підготувати звіт по практиці?


Так, ми зможемо самостійно підібрати інформацію про підприємство і підготувати якісний звіт з практики

🕒

Які терміни підготовки звіту з практики?


Стандартний термін складає 5-7 днів, у прискореному режимі – від 1 дня

📝

Щоденник з практики заповнюєте?


Так, ми заповнюємо щоденники з практики в електронному вигляді.

💯

Звіт з практики буде унікальним?


Так, всі роботи ми перевіряємо в системі Антиплагіат. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам кожного конкретного ВНЗ.

⚠️

Ви надаєте гарантії на роботу?


Так. Ми працюємо більше 20 років на ринку, всі наші автори кваліфіковані фахівці дуже ретельно відбираються. Ми офіційно зареєстрована компанія, маємо фізичну адресу і розрахунковий рахунок. За вашим бажанням ми можемо укласти договір про співпрацю.

Як у вас можна замовити роботу з іншого міста або країни?


Ви можете оформити заявку на сайті. З вами зв’яжеться наш менеджер і обговорить деталі роботи. Оплату ви зможете внести віддалено через Приват24, термінал Приват банку або на розрахунковий рахунок нашої компанії в будь-якому відділенні банку.

 

Звіт з практики

Термін
від 5 днів

Вартість
від 1000 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
✅ Вартість від 1000 грн
✅ Терміни від 7 днів
✅ Безкоштовно щоденник
✅Оригінальність від 60%
✅ Гарантія до захисту
✅ Виконавець кваліфікований спеціаліст
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 4,75 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Складно переоцінити важливість такої роботи, як звіт з практики. Це підсумкове закріплення отриманих навичок і знань у практичній діяльності. Зрештою, як би добре ми не володіли теоретичним матеріалом, суть будь-якого фаху зводиться до практичної реалізації.

   

  Не ризикуйте на фінальному етапі. Якщо не можете самостійно підсумувати свій досвід проходження практики або не маєте можливості реально присвятити питанню кілька тижнів, зверніться до професіоналів. Компанія «Наука Сервіс» допоможе не тільки з викладом матеріалу, а і з вибором підприємства та підготовкою необхідної звітності, якщо знадобиться. Ми знаємо, як писати еталонні звіти з практики!

  ПРОЦЕДУРА ЗАМОВЛЕННЯ ТА НАПИСАННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ

   

  Ми надаємо послуги для студентів будь-якого навчального закладу (Київ, вся Україна) і точно знаємо, що немає нерозв’язних завдань і «непрохідних» практик. Саме тому, хоч би який профільний предмет ви не обрали, і в якому напрямку не працювали – в суді, в магазині, в банку – ми підсумуємо позитивний досвід або відтворимо проходження практики. Процедура написання звіту з практики достатньо проста:

   

  • Спілкуєтеся з нашим менеджером, погоджуєте вихідні параметри. Якщо у вас немає підприємства і звітності для підсумкової роботи – ми допоможемо. Доступний широкий вибір напрямків – від економіста і бухгалтера до практики по юридичній діяльності.
  • Вносите авансову вартість через будь-яке зручне відділення банку або безпосередньо в офісі в Києві.
  • Отримуєте договір про співпрацю кур’єрською службою.
  • Очікуєте повідомлення про готовність замовлення.
  • Вносите вартість, що залишилася, і отримуєте підсумкову роботу на електронну пошту.

   

  Всі доробки здійснюються безкоштовно. Ми надаємо консультаційну та практичну допомогу до моменту захисту. Наші замовники дізналися про компанію за рекомендацією своїх знайомих, і ми робимо все для виправдання довіри. Якщо ви не знаєте, як писати звіт з практики, ми з радістю візьмемо цей обов’язок на себе.

  ВИДИ ЗВІТІВ З ПРАКТИКИ

   

  Проходячи і підсумовуючи практику, важливо правильно донести до викладачів специфіку її категорії. Для цього потрібно врахувати різновиди:

   

  1. Звіт з виробничої практики. Готується в рамках початку освоєння кар’єрних навичок. Слідує за навчальною практикою і може сприяти успішному старту трудової діяльності.
  2. Переддипломна практика і складання звіту. Це складова частина дипломної роботи, що дозволяє закріпити наявні знання і освоїти нові навички, а також розкрити свої потенційні можливості.
  3. Звіти з навчальної практики. Це приклади перших практичних занять з метою закріпити пройдений теоретичний матеріал і приступити до нового етапу навчання.

   

  Практична значимість кожної роботи визначається статусом студентів і демонстрацією їх здібностей, виявлених в коледжі або ресторані, в банку або в школі. Крім цього вектора важливо враховувати, що знадобиться заповнити щоденник. Якщо ви зважилися на замовлення звіту з практики – звертайтеся в компанію «Наука Сервіс». Ми знаємо, яким має бути зміст і оформлення, і як виглядає оптимальне співвідношення ціни і якості.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України