Перевірка на плагіат та підвищення унікальності з Гарантією

Відповіді на запитання

🔍

Які роботи ви перевіряєте на плагіат?


На плагіат ми можемо перевірити будь-яку роботу: реферат, курсову, дипломну роботу, кандидатську і докторську дисертацію, наукову статтю ВАК і багато іншого.

🕒

Скільки часу займає перевірка на плагіат?


Як правило це залежить від самої роботи і обраної системи перевірки. Статтю ми можемо перевірити протягом дня. А, наприклад, кандидатську дисертацію в системі Антиплагіат ВАК ми можемо перевірити протягом одного тижня.

⚠️

Чи підвищуєте ви відсоток (%) унікальності у готових робіт?


Так, ми можемо підвищити унікальність вашої роботи. Для цього нам необхідно бачити звіт із системи визначення плагіату і вашу роботу.

Від чого залежить вартість підвищення унікальності?


Як правило від кількості сторінок які необхідно переписати, а також від дисципліни, з якої написана сама робота.

💻

Які системи перевірки на плагіат ви використовуєте?


Ми перевіряємо в системах Антиплагіат, таких як: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК і інші.

💲

Як відбувається оплата замовлення?


При оформленні замовлення ви вносите передоплату (це можна зробити у нас в офісі або через банк), після завершення роботи – здійснюється доплата.

Перевірка на плагіат

Термін
від 1 дня

Вартість
договірна
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Ключовий аспект написання будь якої студентської науково-дослідної роботи – перевірка тексту на унікальність. Це важливо з ракурсу забезпечення інтелектуальної власності, авторського права. Відсутність плагіату є обов’язковою умовою допуску до захисту та здачі.

   

  Перевірка тексту на унікальність багато в чому визначає, як буде оцінена робота і чи отримає студент допуск до захисту. Навіть найкращий і цікавий матеріал не може розцінюватися як авторський без відповідності критерію оригінальності.

   

  Своєчасна і якісна перевірка на плагіат за ключовими програмами дозволить уникнути проблем і неприємних несподіванок. Адже яким би цікавим, новаторським, грамотним не був матеріал дипломної роботи або наукової статті, без дотримання критерію унікальності це буде всього лише переписування чужого.

  Як здійснюється підвищення оригінальності в компанії «Наука Сервіс»?

   

  Підвищення оригінальності і перевірка унікальності тексту неможлива без направлення вихідного матеріалу. Наш офіс знаходиться в місті Київ. Дипломна робота або стаття може бути переслана по електронній пошті. Таким же способом ми направляємо готовий результат і докладаємо посилання на перевірки або скріни підтвердження унікальності.

   

  Всі доробки в рамках замовлення здійснюються безкоштовно у необмеженій кількості. Вартість розбивається на дві частини – аванс і залишок оплати, які перераховуються на етапі узгодження заявки і після отримання повідомлення про готовність результату. Договір про співпрацю надсилається кур’єрською службою.

   

  У компанії «Наука Сервіс» доступна перевірка на плагіат текстів будь-якої складності. Якщо ви дорожите своєю репутацією і шукаєте надійного партнера – звертайтеся. Виправдовуємо вартість та довіру!

  ДЕ І ЯК ПІДВИЩИТИ ВІДСОТОК УНІКАЛЬНОСТІ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ?

   

  Компанія «Наука Сервіс» надає послугу перевірки будь-якої студентської та аспірантської роботи на унікальність. У нас можна замовити підвищення показника до потрібного значення, дізнатися відсоток оригінальності вихідного тексту і визначити оптимальний, допустимий відсоток запозичень з урахуванням цитування, посилань.

   

  Складність питання для звичайного студента полягає у відсутності доступу до певних джерел перевірки, наприклад, таким як програма «Антиплагіат.ру» або «Etxt». Ми забезпечуємо перевірку по цій і іншим системам в Інтернеті, в тому числі, які функціонують на платній основі.

   

  Гарантуємо:

  • потрібний відсоток оригінальності по заданих сервісах перевірки плагіату.
  • якісну унікалізацію матеріалу дозволеними способами за рахунок опрацювання тексту автором зі збереженням змісту, вузькоспеціалізованих термінів, дат, формул;
  • збереження потрібного форматування, яке вимагає університет, а також обсягу, нумерації, посилань, цитат, джерел.

   

  Ми працюємо таким способом, щоб ніхто не зміг дізнатися першоджерело або звинуватити у запозиченні чужої наукової праці.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України