НАУКОВІ СТАТТІ НА ЗАМОВЛЕННЯ І ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВИХ ВИДАННЯХ

Відповіді на запитання

1

Хто пише статті?


Студентські статті пишуть фахівці з вищою освітою. Статті ВАК, Scopus і WoS – пишуть кандидати наук, які мають колосальний досвід у сфері написання робіт на замовлення

2

Моя стаття буде унікальною?


Так. Всі наші роботи ми перевіряємо в системі Антиплагіат. Користуємося тільки новітніми джерелами і обов’язково ставимо посилання на запозичений матеріал

3

Які гарантії Ви надаєте?


Ми офіційна компанія, яка має фізичну адресу в місті Київ. За всіма послугами ми оформляємо договір, в рамках якого проходить вся співпраця

4

Я можу контролювати процес написання статті і спілкуватись із автором?


Звичайно, наш менеджер буде Вас повідомляти про хід виконання роботи і Ви зможете оперативно давати свої зауваження і побажання, також при необхідності Ви зможете поспілкуватися з автором

5

Як відбувається оплата?


Оплата здійснюється поетапно. При замовленні вноситься передоплата в розмірі 50%. Оплатити Ви можете у нас в офісі, на розрахунковий рахунок у будь-якому банку або через систему Приват24

Наукові статті

Термін
від 1 місяця

Вартість
від 900 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Обираєте, де замовити наукову статтю? Вам напевно порекомендували нашу компанію. «Наука Сервіс» функціонує на ринку інформаційних послуг понад 20 років. Ми знаємо, як повинні виглядати еталонні наукові роботи, і вміємо зіставити вимоги різних майданчиків для публікації.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЯКІ МАГІСТЕРСЬКІ СТАТТІ МИ ПИШЕМО

Наукова стаття являє собою результат авторського дослідження на певну тематику, розкриває актуальну проблему. Написання такої роботи передбачає застосування різноманітних методів наукового аналізу, аргументацію і обґрунтованість знайдених шляхів рішень, новаторство і відображення унікальної авторської позиції. Завдання не з легких. Особливо якщо врахувати, що публікація такої роботи зробить її доступною для критиків, колег, роботодавців.

 

Основні напрямки публікації – наукові видання і видання ВАК. Перелік видань першої групи підходить для магістратури та бакалаврату. Друга група видань орієнтована на аспірантів і докторів, тому характеризується підвищеними вимогами і більш жорсткими умовами.

 

Ми надаємо допомогу в написанні і публікації всіх видів наукових статей і гарантуємо, що вони будуть відповідати основним вимогам:

 

 

Ваша мета – визнання в науковому співтоваристві, наша – забезпечення вашого успіху. Саме тому ми пропонуємо виконати завдання за гроші, але гарантуємо потрібний результат. Територіальне охоплення нашої компанії – вся Україна, будь-якого ВНЗ Києва. Дистанційно ви можете дізнатися всі відповіді на свої питання.

СХЕМА ЗАМОВЛЕННЯ НАУКОВОЇ СТАТТІ

 

Співпраця з компанією «Наука Сервіс» здійснюється за простою і перевіреною схемою:

 

  1. Оформлення заявки, узгодження ключових умов і параметрів, конкретизація вартості.
  2. Внесення передоплати в будь-якому зручному відділенні банку.
  3. Отримання примірника договору, відправленого кур’єрською службою.
  4. Сповіщення про готовність роботи.
  5. Внесення залишку вартості для того, щоб купити виконану наукову статтю.
  6. Отримання результату на електронну пошту. А при замовленні послуги публікації – підтвердження розміщення статті на наукометричної платформі.

 

У нас можна замовити будь-яку наукову статтю недорого і бути впевненим, що, якщо будуть потрібні доопрацювання, вони надаються безкоштовно. Весь етап співпраці супроводжується консультаційної та практичної підтримкою. Звертайтеся: наукові статті в кращому виконанні дозволять вам успішно заявити про себе в науковому співтоваристві!

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+