ТЕЗИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ЗА ВСІМА ВИДАМИ РОБІТ

Відповіді на запитання

1

Як швидко Ви можете написати тези?


В середньому в межах 7 днів. Важливо отримати програму конференції та розуміти Вашу тематику. При необхідності ми можемо виконати термінове замовлення.

2

Хто пише?


У нашій компанії працюють кваліфіковані автори, які мають ступінь кандидата / доктора наук. Всі наші автори мають великий досвід написання наукових робіт на замовлення: від тез до кандидатська дисертація під ключ і монографія на замовлення.

3

Ваші роботи проходять плагіат?


Так, всі без винятку роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат. Серед основних слід виділити такі: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК і інші.

4

Які гарантії Ви надаєте?


Ми надаємо 100% гарантію того, що Ваші тези будуть без проблем прийняті до публікації в збірнику тез за результатами проведення міжнародної науково-практичної конференції або ж ми повернемо Вам гроші.

5

Як зробити замовлення?


1. Залишаєте заявку на нашому сайті, телефонуйте або приїжджаєте в офіс. 2. Уточнюються деталі, терміни та вартість. 3. Вноситься передоплата. 4. Ви отримуєте готову роботу і доплачуєте залишок. Всі правки і доопрацювання ми робимо безкоштовно.

Тези на конференцію

Термін
від 7 днів

Вартість
від 800 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Написання тез на конференцію передбачає наявність певних навичок і вміння грамотно викласти загальну концепцію і висновки. Компанія «Наука Сервіс» знає, як виглядають еталонні тези підкорюють аудиторію.

 

Найбільш поширений спосіб демонстрації результатів доповідей і текстів виступів – написання тез на конференцію. Завдання не з легких, враховуючи важливість опрацювання об’ємного матеріалу і необхідність виділити головне, проставити доречні акценти.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЯК І ДЕ МОЖНА СКЛАСТИ ТЕЗИ ДЛЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ?

 

Тези являють собою короткий виклад змісту тексту, його основної думки і концепції. Це лаконічно і ємко сформульовані фрази, правильна послідовність яких створює тезовий план матеріалу.

 

Алгоритм:

 

 1. Вичитування всього вихідного матеріалу, будь то книга або дипломна робота.
 2. Виділення одної ключової тези.
 3. Поділ тексту на логічні абзаци (частини).
 4. Формулювання тексту кожного з цих абзаців або частин.
 5. Перевірка послідовності і логічності кожного пункту і взаємозв’язок між ними.

 

Необхідність скласти тезовий план виникає, наприклад, при підготовці до захисту дипломної роботи. Написання тез – своєрідний візуальний орієнтир, що дозволяє дотримуватися чіткої мови захисту, не упустити важливі аспекти, донести суть і специфіку роботи.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕЗ?

 

Оформлення заявки в компанії «Наука Сервіс» здійснюється он-лайн або при особистому зверненні до офісу в Києві. Менеджер надає консультації в телефонному режимі, відповідає на всі питання, у тому числі щодо термінів, ціни, інших умов.

 

При домовленості замовити роботу складається угода, яка направляється замовнику кур’єром в найкоротші терміни. Передоплата вноситься шляхом перерахування коштів з будь-якого зручного відділення банку. Після отримання повідомлення про готовність замовник вносить вартість, що залишилася, і отримує результат на електронну пошту. Ми гарантуємо:

 

 • грамотність, відповідність вихідного матеріалу;
 • високу унікальність,
 • оперативність, дотримання термінів;
 • можливість контролювати хід виконання роботи;
 • оптимальне співвідношення ціна/якість;
 • всебічну консультаційну підтримку;
 • безкоштовні доопрацювання у потрібній кількості;
 • конфіденційність.

 

Ми орієнтовані на успіх клієнта, тому робимо все можливе для виправдання довіри. Вдячні за рекомендації, адже саме таким способом регулярно поповнюється наш перелік замовників. Будемо раді, якщо ви прислухаєтеся до думки сотень володарів якісних студентських та аспірантських робіт і поповните їхні ряди.

 

Якщо питання, як робити тезовий план, актуальне – наші автори в найкоротші терміни впораються із завданням! Для цього достатньо оформити заявку. Приємним бонусом стануть вигідні і надійні умови співпраці.

Нам довіряють студенти

Уже уходите ?

А у нас еще много всякого интересного!!!

+