Написання тез на замовлення

Термін
від 3 днів
Вартість
від 800 грн
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Інформ Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Інформ Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Інформ Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Інформ Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Інформ Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Информ Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Информ Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Інформ Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Информ Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Часті запитання

  В середньому 7 днів в залежності від програми конференції та тематики тез. При необхідності ми можемо виконати термінове замовлення від 1 дня.

  У нашій компанії працюють кваліфіковані автори, які мають вищу освіту, автори наукових робіт і ступінь кандидата / доктора наук. Наш авторський колектив має великий досвід написання наукових робіт на замовлення: від тез до кандидатська дисертація під ключ і монографія на замовлення.

  Так, всі без винятку роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат. Серед основних слід виділити такі: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК і інші.

  "Поріг" встановлюється редакцією, яка перевірятиме роботу перед публікацією. Середнім показником, який вважається оптимальним, є 60-70%. Однак цей момент краще уточнювати у редакції.

  Написання тез на конференцію передбачає наявність певних навичок і вміння грамотно викласти загальну концепцію і висновки. Компанія «Наука Сервіс» знає, як виглядають еталонні тези підкорюють аудиторію. Найбільш поширений спосіб демонстрації результатів доповідей і текстів виступів – написання тез на конференцію. Завдання не з легких, враховуючи важливість опрацювання об’ємного матеріалу і необхідність виділити головне, проставити доречні акценти.

  Які терміни написання тез?

  Від двох днів. Відразу сказати скільки часу потрібно на написання тез складно, адже цілком логічно, що до тез студента та до тез кандидата наук висуваються різні вимоги. Від них залежать і терміни.

  Підготовка тез досить клопіткий захід – завдання є непростим що для студента, що для кандидата наук. Мало того, що маленький об’єм не дозволяє легко побудувати ланцюжок думок, то ще й слід пам’ятати про такі моменти, як академічна доброчесність, унікальність, необхідність використання виключно достовірних джерел тощо. Тому на пару аркушів тексту доводиться витрачати чимало часу. З цієї причини багато хто приходить до того, щоб купити тези у фахівців – це дозволяє заощадити час і отримати хороший результат (зрозуміло, за умови делегування завдання спеціалістам компанії “Наука Сервіс”).

  Яка вартість написання тез?

  Тези для студентів можна замовити від 800 грн., для аспірантів та науково-педагогічних співробітників підготовка роботи обійдеться від 2000 грн. Ціна залежить від вимог, які пред’являються до робіт. Адже тут також важлива спеціальність, тема дослідження та її взаємозв’язок із іншими публікаціями автора.

  Купити тези для конференції

  Що таке тези?

  Тези є коротким текстом, обсяг якого зазвичай варіюється в діапазоні від 2 до 4 сторінок. Незважаючи на те, що даний вид наукової роботи вирізняється лаконічністю, вимоги до неї досить високі. Тези мають бути написані в науковому стилі і в них мають бути повною мірою відображені результати певного дослідження.

  Характерними рисами тез є:

  1. Змістовність та самодостатність. Ознайомившись із тезами автора у читача не повинно скластися відчуття недомовленості, заплутаності тощо. Прочитавши роботу, читач має отримати достатнє розуміння основної думки та результатів дослідження. Тому до формулювань слід підходити вкрай акуратно і продумано, адже «на рахунку» кожна буква. У змісті тексту не має бути «води», марнослів’я, повторюваних речень, загальних фраз, інформації, що не стосується роботи.
  2. Логічність. Думки та ідеї в роботі мають бути достатньо аргументовані. Стрибати з теми на тему, намагаючись охопити якнайбільше інформації, не варто. Все має бути послідовно та зрозуміло.
  3. Структурованість. Крім такої структури, як вступ, мета роботи, аналіз, висновок, обсяг тези допускає вставку невеликих елементів основної роботи – тези покликані розкривати її суть.

  Варто зазначити, що такий вид роботи, як тези, готується в декількох випадках:

  • під час підготовки до захисту дипломної роботи. Тези до диплому покликані допомогти читачам ознайомитись із суттю роботи членам комісії;
  • під час підготовки до конференції. Цей момент є актуальним як для студентів, які лише знайомляться з науковою діяльністю та навчаються виступати перед публікою, так і для аспірантів та викладачів, які розвиваються у вибраному напрямі. Виступ на конференції допомагає визначити сприйняття роботи вченого його колегами, знайти однодумців тощо. Адже цілком очевидно, що скільки б людина не приділяла часу роботі ознайомитися з усіма матеріалами, які публікуються на тій чи іншій темі, просто неможливо. Також за 5-10 хвилин виступу можна ознайомити з матеріалами дослідження велике коло осіб.

  До тез пред’являються високі вимоги щодо унікальності та оформлення, аналогічні статтям. Перш ніж подавати матеріали для публікації, слід ознайомитися з інформаційним листом і уважно вивчити їх.

  Написання тез може будуватися за кількома алгоритмами:

  • у тезах можуть бути короткі результати проведеного і завершеного дослідження (про такий підхід йшлося вище). У такому разі тези на конференцію мають містити найцінніші моменти роботи;
  • теза містить дані ідеї, припущення, гіпотези, висновки про результати (можливо, ще не точні і не остаточні) – у такому разі тези мають апробаційний характер і по суті автор очікує зворотного зв’язку від колег з метою прийняття в майбутньому рішення про підтримку певного вектора дослідження або ж відмови від своєї позиції та ідеї.

  ЯК ЗАМОВИТИ ТЕЗИ?

  Створення тез – частково творчий процес, що дозволяє сформувати пізнавальний та корисний матеріал. Ми орієнтовані на ваш успіх, тому робимо все необхідне для виправдання довіри та нових рекомендацій. Саме так поповнилася основа основних клієнтів компанії.

  Схема співробітництва максимально проста:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером, уточніть для себе всі питання, що цікавлять.
  2. Надайте вихідний матеріал, за яким потрібно написання тез на конференцію (будь то публікація, завдання для студентів, доповідь).
  3. Внесіть передоплату у будь-якому зручному відділенні банку.
  4. Отримайте договір від кур’єра (ми негайно надсилаємо екземпляр після оформлення заявки).
  5. Чекайте на повідомлення про готовність роботи, після отримання якого тези пересилаються на електронну пошту. На цьому етапі вноситься сумма, що залишилася. Для переказу можна скористатися будь-яким зручним відділенням банку.
  6. Ознайомтеся, і, за потреби, висловіть побажання щодо доопрацювання. Усі доопрацювання здійснюються безкоштовно.

  Тези – це той вид робіт, який радо виконають фахівці компанії “Наука Сервіс”. Замовити роботу можна по телефону, відправивши заявку на електронну пошту або заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Менеджери обробляють заявки щодня і тому ви можете бути впевненими, що ваше питання вирішиться в максимально короткий час.

  Переваги співпраці з компанією “Наука Сервіс”

  Оформивши замовлення в нашій компанії, ви отримуєте:

  • роботу високої якості, яка відрізняється високим показником унікальності, не містить плагіату та характеризується логічністю та послідовністю викладу матеріалу;
  • якісний текст за доступною ціною. Вартість послуг у “Наука Сервіс” нижча ніж у конкурентів;
  • написання роботи у максимально стислий термін;
  • комфортне співробітництво. Наші менеджери відрізняються привітністю та прагнуть створити комфортні умови для всіх замовників.

  Наша ціль – ваш успіх. Без якісних тез складно уявити успішний виступ на конференціях. Це метод демонстрації власного потенціалу, актуальності пропонованого матеріалу, оригінальності бачення наукового питання. Якщо ви шукаєте, де і як замовити написання тез на конференцію, переконайтесь особисто у надійності компанії «Наука Сервіс»!

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук