НАПИСАННЯ ТЕЗ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Відповіді на запитання

🕒

Які терміни написання тез на конференцію?


В середньому 7 днів в залежності від програми конференції та тематики тез. При необхідності ми можемо виконати термінове замовлення від 1 дня.

✍️

Хто пише роботи?


У нашій компанії працюють кваліфіковані автори, які мають вищу освіту, автори наукових робіт і ступінь кандидата / доктора наук. Наш авторський колектив має великий досвід написання наукових робіт на замовлення: від тез до кандидатська дисертація під ключ і монографія на замовлення.

💯

Тези на конференцію пройдуть перевірку на плагіат?


Так, всі без винятку роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат. Серед основних слід виділити такі: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК і інші.

⚠️

Які гарантії ви надаєте?


Ми надаємо 100% гарантію того, що ваші тези будуть без проблем прийняті до публікації в збірнику тез за результатами проведення міжнародної науково-практичної конференції або ж ми повернемо вам гроші.

📃

Яким має бути показник унікальності тез для конференції?


“Поріг” встановлюється редакцією, яка перевірятиме роботу перед публікацією. Середнім показником, який вважається оптимальним, є 60-70%. Однак цей момент краще уточнювати у редакції.

Тези на конференцію

Термін
від 3 днів

Вартість
від 800 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Написання тез на конференцію передбачає наявність певних навичок і вміння грамотно викласти загальну концепцію і висновки. Компанія «Наука Сервіс» знає, як виглядають еталонні тези підкорюють аудиторію. Найбільш поширений спосіб демонстрації результатів доповідей і текстів виступів – написання тез на конференцію. Завдання не з легких, враховуючи важливість опрацювання об’ємного матеріалу і необхідність виділити головне, проставити доречні акценти.

   

  Які терміни написання тез?

   

  Від двох днів. Відразу сказати скільки часу потрібно на написання тез складно, адже цілком логічно, що до тез студента та до тез кандидата наук висуваються різні вимоги. Від них залежать і терміни.

   

  Підготовка тез досить клопіткий захід – завдання є непростим що для студента, що для кандидата наук. Мало того, що маленький об’єм не дозволяє легко побудувати ланцюжок думок, то ще й слід пам’ятати про такі моменти, як академічна доброчесність, унікальність, необхідність використання виключно достовірних джерел тощо. Тому на пару аркушів тексту доводиться витрачати чимало часу. З цієї причини багато хто приходить до того, щоб купити тези у фахівців – це дозволяє заощадити час і отримати хороший результат (зрозуміло, за умови делегування завдання спеціалістам компанії “Наука Сервіс”).

   

  Яка вартість написання тез?

   

  Тези для студентів можна замовити від 800 грн., для аспірантів та науково-педагогічних співробітників підготовка роботи обійдеться від 2000 грн. Ціна залежить від вимог, які пред’являються до робіт. Адже тут також важлива спеціальність, тема дослідження та її взаємозв’язок із іншими публікаціями автора.

  ЯК ЗАМОВИТИ ТЕЗИ?

   

  Створення тез – частково творчий процес, що дозволяє сформувати пізнавальний та корисний матеріал. Ми орієнтовані на ваш успіх, тому робимо все необхідне для виправдання довіри та нових рекомендацій. Саме так поповнилася основа основних клієнтів компанії.

   

  Схема співробітництва максимально проста:

  1. Зв’яжіться з нашим менеджером, уточніть для себе всі питання, що цікавлять.
  2. Надайте вихідний матеріал, за яким потрібно написання тез на конференцію (будь то публікація, завдання для студентів, доповідь).
  3. Внесіть передоплату у будь-якому зручному відділенні банку.
  4. Отримайте договір від кур’єра (ми негайно надсилаємо екземпляр після оформлення заявки).
  5. Чекайте на повідомлення про готовність роботи, після отримання якого тези пересилаються на електронну пошту. На цьому етапі вноситься сумма, що залишилася. Для переказу можна скористатися будь-яким зручним відділенням банку.
  6. Ознайомтеся, і, за потреби, висловіть побажання щодо доопрацювання. Усі доопрацювання здійснюються безкоштовно.

   

  Тези – це той вид робіт, який радо виконають фахівці компанії “Наука Сервіс”. Замовити роботу можна по телефону, відправивши заявку на електронну пошту або заповнивши форму зворотного зв’язку на нашому сайті. Менеджери обробляють заявки щодня і тому ви можете бути впевненими, що ваше питання вирішиться в максимально короткий час.

   

  Переваги співпраці з компанією “Наука Сервіс”

   

  Оформивши замовлення в нашій компанії, ви отримуєте:

  • роботу високої якості, яка відрізняється високим показником унікальності, не містить плагіату та характеризується логічністю та послідовністю викладу матеріалу;
  • якісний текст за доступною ціною. Вартість послуг у “Наука Сервіс” нижча ніж у конкурентів;
  • написання роботи у максимально стислий термін;
  • комфортне співробітництво. Наші менеджери відрізняються привітністю та прагнуть створити комфортні умови для всіх замовників.

   

  Наша ціль – ваш успіх. Без якісних тез складно уявити успішний виступ на конференціях. Це метод демонстрації власного потенціалу, актуальності пропонованого матеріалу, оригінальності бачення наукового питання. Якщо ви шукаєте, де і як замовити написання тез на конференцію, переконайтесь особисто у надійності компанії «Наука Сервіс»!

  Що таке тези?

   

  Тези є коротким текстом, обсяг якого зазвичай варіюється в діапазоні від 2 до 4 сторінок. Незважаючи на те, що даний вид наукової роботи вирізняється лаконічністю, вимоги до неї досить високі. Тези мають бути написані в науковому стилі і в них мають бути повною мірою відображені результати певного дослідження.

   

  Характерними рисами тез є:

  1. Змістовність та самодостатність. Ознайомившись із тезами автора у читача не повинно скластися відчуття недомовленості, заплутаності тощо. Прочитавши роботу, читач має отримати достатнє розуміння основної думки та результатів дослідження. Тому до формулювань слід підходити вкрай акуратно і продумано, адже «на рахунку» кожна буква. У змісті тексту не має бути «води», марнослів’я, повторюваних речень, загальних фраз, інформації, що не стосується роботи.
  2. Логічність. Думки та ідеї в роботі мають бути достатньо аргументовані. Стрибати з теми на тему, намагаючись охопити якнайбільше інформації, не варто. Все має бути послідовно та зрозуміло.
  3. Структурованість. Крім такої структури, як вступ, мета роботи, аналіз, висновок, обсяг тези допускає вставку невеликих елементів основної роботи – тези покликані розкривати її суть.

   

  Варто зазначити, що такий вид роботи, як тези, готується в декількох випадках:

  • під час підготовки до захисту дипломної роботи. Тези до диплому покликані допомогти читачам ознайомитись із суттю роботи членам комісії;
  • під час підготовки до конференції. Цей момент є актуальним як для студентів, які лише знайомляться з науковою діяльністю та навчаються виступати перед публікою, так і для аспірантів та викладачів, які розвиваються у вибраному напрямі. Виступ на конференції допомагає визначити сприйняття роботи вченого його колегами, знайти однодумців тощо. Адже цілком очевидно, що скільки б людина не приділяла часу роботі ознайомитися з усіма матеріалами, які публікуються на тій чи іншій темі, просто неможливо. Також за 5-10 хвилин виступу можна ознайомити з матеріалами дослідження велике коло осіб.

   

  До тез пред’являються високі вимоги щодо унікальності та оформлення, аналогічні статтям. Перш ніж подавати матеріали для публікації, слід ознайомитися з інформаційним листом і уважно вивчити їх.

   

  Написання тез може будуватися за кількома алгоритмами:

  • у тезах можуть бути короткі результати проведеного і завершеного дослідження (про такий підхід йшлося вище). У такому разі тези на конференцію мають містити найцінніші моменти роботи;
  • теза містить дані ідеї, припущення, гіпотези, висновки про результати (можливо, ще не точні і не остаточні) – у такому разі тези мають апробаційний характер і по суті автор очікує зворотного зв’язку від колег з метою прийняття в майбутньому рішення про підтримку певного вектора дослідження або ж відмови від своєї позиції та ідеї.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України