ЗАМОВЛЕННЯ НАУКОВОЇ СТАТТІ. ДЕ КРАЩЕ ЗАМОВИТИ СТАТТЮ?

Відповіді на запитання

1

Які терміни написання статті для дипломної роботи?


Стандартний термін написання магістерської статті – 3-5 днів. Але при гострій потребі ми можемо її написати в прискореному режимі – від 1-го дня.

2

Ви виправляєте зауваження та як швидко?


Так, на всі роботи ми даємо гарантію і будь-які зауваження від наукового керівника виправляємо абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Термін виправлень – від 1 дня.

3

Як оформити замовлення на статтю?


Це можна здійснити у нас в офісі, на сайті або ж телефоном. Після узгодження термінів і Ваших побажань вноситься передоплата в розмірі 50% від вартості статті і протягом обумовленого терміну вона пишеться.

4

Ви перевіряєте статтю на плагіат?


Звичайно, ми не тільки це робимо за допомогою програми, яку рекомендує Ваш ВНЗ, а ще й використовуємо наші внутрішні ресурси.

5

У Вас є знижки?


Так, ми можемо написати статтю зі знижкою від 50% до 100% при замовленні дипломної (магістерської роботи).

6

Якщо у мене немає теми Ви зможете прийняти моє замовлення в роботу?


Так, спочатку ми підготуємо для Вас кілька варіантів тем, які Ви зможете узгодити з науковим керівником або вибрати самостійно найбільш підходящу і після цього приступимо до написання статті.

Стаття для студента

Термін
від 3 днів

Вартість
від 800 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Loading...
Віктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
Віка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
Дякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
Контрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
Антон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
Марія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
Вадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
Валерий
06.11.2018
Валя
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Студентська діяльність пов’язана з написанням статей до диплому, магістерської роботи, для публікацій. Не завжди це завдання під силу для самостійного виконання. Але вихід є, і з компанією «Наука Сервіс» він максимально надійний.

 

Вирішуючи, де замовити статтю, студент орієнтується на рекомендації. Саме так в компанію «Наука Сервіс» звертається основна частина замовників. Понад 20 років ми виправдовуємо очікування і допомагаємо досягати цілей!

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЩО ТАКЕ НАУКОВА СТАТТЯ – ПОНЯТТЯ ТА СПЕЦИФІКА?

 

Наукова стаття – поняття, що охоплює широкий спектр напрямків. З таким форматом стикаються учні будь-якого ВНЗ, а також молоді фахівці, наукові співробітники, претенденти на наукові ступені.

 

  1. Специфіка написання залежить від багатьох параметрів. Але об’єднуючим є необхідність викладу якісного матеріалу, унікальність, новаторство, практична корисність. У науковому світі постійно оновлюються і модернізуються вимоги до змісту та оформлення цього виду роботи, а також умови допуску для публікації.
  2. Написання статей – робота для студентів, які прагнуть бути опублікованими в наукових журналах, підготуватися до захисту дипломної або магістерської роботи. В силу відсутності досвіду або знань не завжди є час для самостійної підготовки.
  3. Складність полягає також в тому, що стаття до диплому та статті інших категорій припускають попереднє проведення будь-яких досліджень або запозичення результатів дослідницької діяльності у колег. Тобто повинен бути вихідний матеріал, який згодом стане основою аналітики статті.

 

Ми знаємо, як написати потрібну статтю, що відповідає всім вимогам, будь то магістерська стаття або стаття SCOPUS.  Колектив авторів компетентний у будь-який студентській дисципліні, тому вирішить всі поставлені завдання.  Звертайтеся!

 

ПЕРЕВАГИ ЗАМОВЛЕННЯ СТАТТІ У КОМПАНІІ «НАУКА СЕРВІС»

 

Надійне партнерство – це виправдані очікування і кращий результат. Команда компанії «Наука Сервіс» знає, в чому запорука успіху. Ми гарантуємо:

 

  1. Абсолютну конфіденційність. Ваше авторство буде незаперечним, ну а про допомогу ніхто не буде знати.
  2. Індивідуальних підхід, уважне ставлення, дотримання укладених домовленостей.
  3. Грамотність, високі показники по системам Антиплагіат, належне оформлення.
  4. Безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості.
  5. Супровід до підсумкового результату.

 

Вже багато років компанія застосовує зручну схему співпраці. Ви оформляєте заявку, попередньо дізнавшись у менеджера все відомості, погоджуєте умови, направляєте авансову вартість. Після повідомлення про готовність статті перераховуєте доплату і отримуєте готовий матеріал на електронну пошту.

 

Застосовується будь-яка зручна система оплати. Перерахувати кошти можна через найближче відділення банку. Замовник має можливість контролювати хід написання статті, вносити свої зауваження.

 

Приймаючи рішення замовити статтю, студент робить правильний вибір на користь економії сил, часу і гарантії якості. Компанія «Наука Сервіс» допоможе реалізувати плани!

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+