Індивідуальна робота на замовлення за кращою ціною

Відповіді на запитання

🕒

Скільки часу займає написання індивідуальної роботи?


В середньому 2-3 дні, але ми можемо написати індивідуальну роботу і терміново – за один день.

💲

Скільки коштує індивідуальна робота?


Вартість індивідуальної роботи залежить від завдання, яке необхідно виконати. В середньому це від 250 грн.

💯

Моя індивідуальна робота буде унікальною і без плагіату?


Так, все без винятку індивідуальні роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат. Серед основних слід виділити такі: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК та інші.

📃

Як замовити індивідуальну роботу?


 1. Надіслати на електронну пошту, повідомити по телефону або привезти в наш офіс завдання.
 2. Погодити терміни і вартість з менеджером.
 3. Внести передоплату.
 4. Отримати готову роботу і зробити доплату. Всі правки і виправлення у подальшому вносяться БЕЗКОШТОВНО.

📚

З яких предметів ви робите індивідуальні роботи?


Ми пишемо студентські роботи з усіх предметів: економіка, право, педагогіка і психологія, менеджмент, інформатика і програмування, міжнародні відносини та інші. Також ми пишемо такі види робіт як: Лабораторні, Бакалаврські, статті до дипломних та інше.

Індивідуальна робота

Термін
від 1 дня

Вартість
від 250 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  ІНДИВІДУАЛЬНІ РОБОТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ – ВИГІДНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

   

  Індивідуальні роботи широко застосовуються як інструмент перевірки знань для допуску до іспитів і заліків. Якщо питання, де замовити індивідуальну роботу (Київ, інше місто) для вас актуальне, звертайтеся в компанію «Наука Сервіс».

   

  Компанія «Наука Сервіс» пропонує замовити індивідуальну роботу і забезпечити успішне закриття дисципліни. Для студентів важливий допуск до сесії, і ще приємніше здати іспит або отримати залік автоматом. Саме тому індивідуальні роботи служать справжньою «паличкою-виручалочкою».

  ЯК ЗАМОВИТИ ІНДИВІДУАЛЬНУ РОБОТУ? 

   

  Компанія «Наука Сервіс» розташована в Києві та надає послуги на всій території країни в дистанційному режимі. Заявку і готовий результат можна отримати он-лайн. Алгоритм дій наступний:

   

  1. Зателефонувати і уточнити умови і специфіку замовлення, ціни, інші питання, що цікавлять, а також вказати, як саме ви бачите підсумковий результат.
  2. Оформити заявку, внести авансову вартість в найближчому зручному відділенні банку.
  3. Отримати договір про співпрацю, який без зволікання спрямовується кур’єрською службою.
  4. Очікувати повідомлення про завершення роботи над замовленням, після чого внести доплату.
  5. Отримати готовий результат на електронну пошту і ознайомитися зі змістом.

   

  Ви можете відстежувати хід виконання замовлення, вносити свої пропозиції і побажання, або повністю довірити роботу професіоналам і без турбот отримати потрібний результат.  Ми цінуємо своїх клієнтів і ставимо їх інтереси понад усе.

   

  Якщо будуть потрібні доопрацювання, вони завжди виконуються безкоштовно.  Консультаційна та практична підтримка, а також повна конфіденційність гарантована.  Якщо вам потрібно замовити індивідуальну роботу, Київ і вся Україна в особі багатьох клієнтів переконалися в нашій надійності! Приєднуйтесь – ми виправдовуємо довіру і вартість!

  ПОСЛУГИ З НАПИСАННЯ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ ОНЛАЙН

   

  Виконання індивідуальної роботи актуально для більшості дисциплін. Це найпоширеніший спосіб персонально оцінити знання та навички учня. З природних причин часу, а в багатьох випадках і знань, для самостійного вирішення питання немає.

   

  Якщо ви шукаєте, де замовити будь-яку студентську роботу, включаючи рішення індивідуальних завдань, копірайтинг тексту, лабораторну роботу пропонуємо послуги наших фахівців. Будьте впевнені, що кожне замовлення і результат відповідає таким критеріям:

   

  • грамотність, правильність, чіткість, логічність;
  • актуальність, індивідуальне бачення, новизна;
  • належне оформлення відповідно до стандартів, які застосовує Україна і конкретний ВНЗ зокрема;
  • висока унікальність, яка відповідає вимогам по окремій дисципліні і формату роботи.

   

  Наші автори є дипломованими і досвідченими фахівцями, які регулярно практикують створення не просто студентських робіт, а еталонних дипломів, дисертацій, звітів з практики.  З нами можна не переживати за складність і специфіку індивідуальної роботи, в тому числі якщо замовлення потрібно виконати терміново.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України