Бакалаврська дипломна робота на замовлення

Відповіді на запитання

1

В які терміни ви можете зробити бакалаврську роботу?


В середньому бакалаврська робота пишеться від 10-14 днів. При необхідності ці терміни можуть бути значно скорочені без втрати якості.

2

Хто у вас пише роботи?


Серед наших авторів тільки спеціалісти з вищою освітою. Всі наші співробітники мають великий досвід написання робіт на замовлення.

3

Входить у вартість презентація і доклад?


Так, ці документи ми надаємо Безкоштовно. А також, пишемо текст рецензії.

4

Чи проходить робота плагіат?


Так, всі роботи ми перевіряємо у різних системах Антиплагіат. Серед основних: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat та інші.

5

Чи можете ви самі підібрати підприємство для аналізу?


Так, наш автор самостійно обирає під вашу тему підприємство, збирає необхідну документацію та узгоджує все з вами.

6

Якщо немає плану та методички – чи берете ви замовлення в роботу?


Так, багаторічний досвід роботи нам дозволяє без ускладнень підготувати роботу в будь-який університет України і навіть країни Європи. У нашому розпорядженні достатня кількість методичних рекомендацій більшості ВНЗ України. А план наш автор зможе підготувати та надати Вам на затвердження.

Бакалаврська робота

Термін
від 14 днів

Вартість
від 3500 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Бакалаврська дипломна робота – обов’язкова вимога для отримання статусу бакалавра і переходу на наступний освітньо-кваліфікаційний рівень навчання або реалізації своїх здібностей на практиці. Реалії сьогодення показують, що такі формати робіт перевіряються зі всією строгістю і можуть не допускатися до захисту.

   

  В її написанні важливо все: план, вступ, обсяг, зміст. Щоб не упустити головне, довіртеся професіоналам, які підготують дипломну роботу на замовлення.   Як уникнути такого негативного сценарію? Купити бакалаврську роботу, яка буде відповідати вашому баченню і перспективам. Компанія «Наука Сервіс» гарантує якість виконання на замовлення, конфіденційність та комфортні умови співпраці!

  ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СПІВРОБІТНИЦТВО

   

  У компанії «Наука Сервіс» працюють фахівці, на рахунку яких не одна сотня підготовлених на замовлення і згодом успішно захищених бакалаврських робіт. Наші принципи – відповідальність, оперативність, оптимальне співвідношення ціна/якість, конфіденційність.

   

  Менеджер допоможе оформити замовлення, зорієнтує, скільки коштує послуга, підбере кращого автора з будь-якої тематики, будь то туризм, маркетинг або програмування. До нас можна звернутися, якщо потрібна анотація та інші супутні послуги з будь-яких дисциплін, які викладають у Вузах країни (Україна).

   

  Потрібна бакалаврська робота? Не обов’язково їхати в Київ. У нас можна замовити послугу з будь-якого регіону країни. Дистанційна оплата, напрямок результату на електронну пошту, безкоштовні доопрацювання і повноцінний супровід до захисту роблять співпрацю максимально комфортною!

  ЩО ПОВИННА МІСТИТИ БАКАЛАВРСЬКА РОБОТА?

   

  Бакалаврат – це певний рубіж професійного становлення, перехідний етап, а в окремих випадках старт. Цим пояснюється важливість якісного диплому, який дозволить не тільки успішно захиститися, але й заявити про себе як про перспективного фахівця.

   

  Вимоги до такого формату трохи суворіші, ніж до інших студентських робіт. Визначаючи коротко, що таке диплом бакалавра, можна стверджувати, що це своєрідна дослідницька праця, який може стати частиною майбутньої дисертації.   Обов’язкові критерії:

   

  • новизна, новаторство;
  • грамотність, точність і достовірність фактичних даних;
  • змістовний план і подальший відповідність матеріалу його пунктів;
  • обробка достатньої кількості авторитетних джерел;
  • висока унікальність;
  • правильне оформлення.

   

  Головна складова – зміст. Він залежить від теми і від конкретного виду дисципліни (по психології, економіці тощо). Однак завжди змістовна частина повинна являти собою наукову і теоретичну цінність та включати елементи практичних напрацювань.

   

  Ці і багато інших критеріїв ускладнюють самостійне написання. Якщо немає бажання ризикувати і витрачати власний час, і при цьому потрібна еталонна бакалаврська робота, купити її набагато простіше, ніж здається. Для нашої команди немає нездійсненних завдань.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України