КУРСОВА РОБОТА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Відповіді на запитання

🕜

Які терміни написання курсової роботи?


Курсова робота пишеться протягом 5-7 днів. Можливе виконання роботи у прискореному режимі – від 1-го дня, але це вимагає додаткового узгодження з автором. Ми маємо успішний досвід написання курсових терміново без втрати якості.

📝

Якщо керівник дасть зауваження до курсової, то доопрацювання будуть платні?


Всі роботи, виконані у нас, супроводжуються до захисту. Правки до курсових робіт виконуються в межах затвердженої теми і плану необмежену кількість раз

Якщо у мене немає методички і плану, візьмете моє замовлення в роботу?


Так, спочатку ми напишемо для вас план курсової для затвердження з науковим керівником. Після чого за затвердженим планом наш автор напише унікальну і грамотну курсову.

💯

Курсова робота матиме необхідний рівень унікальності?


Так, всі роботи ми перевіряємо в системі Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших курсових робіт відповідає необхідним вимогам вашого ВНЗ

🤔

Чи можете ви самостійно підібрати підприємство та дані по ньому для курсової роботи?


Так, ми можемо надати підприємство і дані для проведення дослідження у курсовій роботі

Курсова робота

Термін
від 3 днів

Вартість
від 700 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (6 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Якісна курсова робота — шанс студента проявити себе. Це кращий спосіб демонстрації позиції, знань, неординарного підходу і інших якостей, притаманних перспективним фахівцям. Серед різноманіття однотипного матеріалу рідко зустрічаються курсові проекти, які здатні здивувати і стати трампліном до досягнення мети. Але компанія «Наука Сервіс» знає не з чуток, як виглядають кращі роботи, які вражають викладацький склад. Далі розставимо акценти.

 

ЩО ТАКЕ КУРСОВА РОБОТА?

 

Теоретично це поняття знайоме всім. Але фактично мало хто розбирається в суті. А вона проста. Всім відомий курсач — це студентське завдання, яке представляє собою розширений реферат або дослідницьку роботу у середніх спеціальних і вищих закладах.

 

Чим старше курс, тим вище рівень складності. Це важливо пам’ятати, якщо на кону написання і захист. Роботи, які допомогли на першому курсі і виглядали шедеврально, вже по закінченню навчання будуть виглядати як дитячі казки.

 

А ще виконана якісно курсова робота — це можливість швидко і ефективно підтягти бал, перекрити прогалину в знаннях, підвищити власний авторитет в очах екзаменатора і, звичайно ж, дізнатися щось нове по темі. І найголовніше, курсові роботи — це не багаторазове переписування до дірок затертого матеріалу перших пошукових сторінок. Пам’ятайте про це, якщо пишіть завдання самостійно. А якщо ви вирішили замовити курсову в нашій компанії, навіть не сумнівайтеся — ви отримаєте еталонний результат без плагіату. Адже наша мета — ваш успіх, рекомендації і виправдані очікування!

Курсові роботи з інших предметів

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЯК ЗАМОВИТИ КУРСОВУ РОБОТУ?

 

Схема співпраці з компанією «Наука Сервіс» максимально проста і надійна. Ми надаємо послуги по всій Україні. Основні замовники звертаються до нас за рекомендацією. Якщо ви теж скористалися порадою і вибираєте, де можна оформити замовлення – телефонуйте!

 

  • Заявка оформляється по телефону, на сайті або особисто в київському офісі.
  • Менеджер погоджує всі ключові аспекти, включаючи тему, терміни, категорію.
  • Обумовлюється ціна, яка поділяється на авансову вартість, що вноситься до написання замовлення, і решту суми, що перераховується після виконання роботи. Для зручності розрахунку можна скористатися будь-яким найближчим відділенням банку.
  • Кур’єр доставить договір про співпрацю в найближчі терміни.
  • Готова курсова робота, дипломна робота і будь-який інший вид замовлення буде надіслано вам на електронну пошту. У вас є можливість ознайомитися з матеріалом і внести будь-які побажання щодо коригування. Всі доробки здійснюються безкоштовно.

 

Рішення про співпрацю з нами перетворюється в упевненість правильного вибору. Після отримання результату, питання, де я куплю таку курсову роботу, вже не виникне!

 

ВИДИ КУРСОВИХ РОБІТ

 

Написання студентської роботи починається з вибору теми. Цей пункт важливо озвучити при оформленні заявки, якщо оформляєте курсову або реферат на замовлення. До слова, у компанію «Наука Сервіс» звертаються студенти з будь-якої точки України, в тому числі з провідних вищих навчальних закладів в Києві. Ми вдячні за довіру і запевняємо, що немає нерозв’язних завдань. Отже, про завдання. Курсові роботи бувають:

 

  1. Звітними. Це найлегша різновид. Значні зусилля не потрібні. Такі курсові матеріали готуються за результатами відпрацьованої практики або після пройденого блоку матеріалу.
  2. Науково-дослідними. Найскладніша категорія. Написати таку роботу самостійно в умовах дефіциту часу або прогалини в теорії і відсутності практики фактично неможливо. Адже її підготовка передбачає, що буде проявлена ініціативність студента і демонстрація застосування отриманих знань. Такий формат передбачає пошук великої кількості матеріалу і вибір дослідної теми. Цілком виправдано, що замовлення готової курсової роботи часто служить єдиною альтернативою.
  3. Розрахунково-графічними. Найпоширеніша категорія, виконання якої передбачає завдання і складання пояснювальної записки до рішення. Мета роботи – закріпити і застосувати отримані в процесі навчання знання. Саме цю категорію називають курсовими проектами, і їх можна замовити недорого.

 

ЗМІСТ І ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ

 

Завдання передбачає відображення матеріалу в двох частинах:

 

Краще акцентувати увагу на актуальній проблематиці. Вихідного матеріалу для підготовки буде менше, але результат того вартий.

 

Важливо пам’ятати про грамотне оформлення. Цей аспект не менш важливий. Потрібен титульний лист, зміст, вступ, структурування основної частини, висновок, список використаної літератури. Ця частина роботи може зайняти багато часу. Але якщо підготовка потрібна терміново і прийнято рішення купити готовий екземпляр – ми оформляємо курсові та дипломні роботи з урахуванням стандартів української системи освіти і методичних рекомендацій конкретного навчального закладу

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+