Замовити мотиваційний лист

Термін
від 1 дня
Вартість
від 500 грн
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Інформ Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Інформ Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Інформ Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Інформ Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Інформ Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Информ Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Інформ Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Информ Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Інформ Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Информ Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Часті запитання

  "Шапка", вступ, основна частина, висновки, підпис та подяка від його автора.

  Ні, додавати жодні графічні елементи до мотиваційного листа не потрібно.

  Від 500 гривень.

  Особливих вимог у плані оригінальності немає, однак, цілком очевидно, що читати листа, який було скопійовано з інтернету не зовсім цікаво і навряд чи він допоможе досягти автора своєї мети.

  Купити мотиваційний лист

  Які терміни написання мотиваційного листа?

  Для людини, яка сідає за написання листа, це завдання може здатися складним – треба продумати всі деталі, що стосуються структури листа, а також його змісту. Для фахівців компанії “Наука Сервіс” – це цілком просте завдання, яке не викликає абсолютно жодних складнощів. Єдине – людина, яка виконуватиме підготовку листа на замовлення, повинна знати, якнайбільше про автора. Якщо замовити мотиваційний лист у цій компанії, то точно не доведеться переживати з приводу якості роботи, правильності оформлення тощо. В середньому на написання потрібен 1 робочий день.

  Вартість написання мотиваційного листа

  За скільки можна придбати мотиваційний лист також досить важко сказати відразу. Тут все залежить від того яка мета його написання, які заслуги має автор тощо. У кожному випадку вартість визначається індивідуально після уточнення всіх деталей замовника. У будь-якому разі ми маємо найприємніші ціни на ринку освітніх та інформаційних послуг.

  Як замовити мотиваційний лист?

  Оформити замовлення можна телефоном, через сайт компанії, месенджер або електронну пошту. Компанія прагне створити максимально комфортні умови співпраці для своїх клієнтів, і тому пропонує різні варіанти.

  Переваги співпраці з компанією «Наука Сервіс»

  Ставити перед собою цілі та досягати їх – це безумовно важливо та дуже приємно. Якщо на шляху до них вам знадобиться мотиваційний лист, а бажання чи навичок писати його немає, то замовити мотиваційний лист у нашій компанії буде найкращим рішенням. Зробити це саме у нас слід із низки причин:

  • ми підготуємо якісний текст, у якому не буде граматичних чи пунктуаційних помилок та вся структура буде чітко дотримана;
  • ми завжди дотримуємось зазначених термінів, оскільки розуміємо, що в таких питаннях дедлайн надзвичайно важливий, і від його дотримання по суті багато в чому залежить доля людини;
  • ми знаємо, як правильно вибудовувати аргументацію тієї чи іншої позиції та при цьому викладаємо все чітко та лаконічно;
  • ми чудово знаємо, як зробити так, щоб текст читався легко, був цікавим і не перевантаженим всілякими цитатами, нудною розповіддю сухих фактів тощо;
  • ми виконуємо замовлення за доступну ціну та можемо похвалитися найнижчими цінами серед конкурентів.

  Ще однією перевагою є те, що ми не просто готуємо круті мотиваційні листи на замовлення, а можемо зробити це англійською мовою. Якщо ви вирішили повністю змінити своє життя та виїхати за кордон назавжди або на певний проміжок часу, але мовний бар’єр ще не пройдено, то ми з радістю допоможемо не вдарити обличчям у бруд.

  Що таке мотиваційний лист?

  Вступ до магістратури, докторантури або отримання гранту нерідко супроводжується необхідністю написання мотиваційного листа. Ця умова не є повсюдною, проте набуває все більшої популярності в Україні. У країнах Європи та США така практика популярна. Особливо коли йдеться про вступ до ВНЗ світового рівня. Також вона має місце перед проходженням співбесіди на роботу до міжнародної компанії. Мотиваційний лист вивчається до зустрічі з кандидатом на роботу (до зарахування людини до студентів чи аспірантів) і тому в ньому необхідно показати себе у максимально вигідному світлі серед інших кандидатів.

  Мотиваційний лист є невеликим есе, написаним у вільній формі (структура при цьому чітко визначена), метою якого є визначення, чому саме його автор заслуговує на отримання гранту, стати аспірантом у конкретному вищому навчальному закладі, обійняти певну посаду тощо. Мотиваційний лист включає такі структурні елементи, як «шапка», вступ, основна частина, висновки, підпис і подяку від його автора. Кожен із них має свої нюанси щодо написання. Розглянемо їх детальніше.

  Написання «шапки» є найпростішим етапом. Тут не треба щось вигадувати, фантазувати тощо. Але в той же час до нього слід підійти максимально відповідально – якщо припуститися помилки у назві ВНЗ, прізвища адресата чи назві проекту, то думка про автора складеться не найприємніша. Скептичне ставлення до себе – явно не те, на що розраховує автор. Далі необхідно вказати дані про автора, а також його побажання (позицію, яка становить інтерес у плані роботи чи навчання). Після – визначаються цілі та причини вступу. Причин може бути кілька і насправді, чим більше – тим краще.

  Основна частина присвячена розкриттю сильних якостей і поясненням, чому конкретний ВНЗ цікавий, чому потрібна саме ця посада, і чому саме ця наукова програма була удостоєна уваги. У цьому блоці слід писати тільки про себе і не включати абстрактні роздуми. Необхідно конкретизувати власні досягнення, наголосити на них.

  Якщо особливих досягнень немає, слід акцентувати увагу на ідеях та амбіціях, реалізація яких можлива завдяки навчанню в конкретному ВНЗ або зайняттю певної посади.

  У заключній частині необхідно написати декілька речень, які підтверджують готовність розпочати роботу, навчання та впевненість у власному виборі.

  Навіщо потрібен мотиваційний лист?

  Завдання мотиваційного листа, яке подається до університету чи компанії, представити його автора найкращим кандидатом на ту чи іншу позицію. Якщо на даному етапі припуститися помилки та упустити шанс викликати інтерес до своєї персони, то наступний етап – знайомство з роботодавцем, грантодавцем тощо – може просто не наступити.

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук