Замовити Мотиваційний лист

Відповіді на запитання

📝

Яка структура мотиваційного листа?


“Шапка”, вступ, основна частина, висновки, підпис та подяка від його автора.

🕜

Чи можна додавати до мотиваційного листа графіки, фотографії тощо?


Ні, додавати жодні графічні елементи до мотиваційного листа не потрібно.

💲

Скільки коштує замовити мотиваційний лист?


Від 500 гривень.

💯

Чи має бути мотиваційний лист унікальним?


Особливих вимог у плані оригінальності немає, однак, цілком очевидно, що читати листа, який було скопійовано з інтернету не зовсім цікаво і навряд чи він допоможе досягти автора своєї мети.

Мотиваційний лист

Термін
від 1 дня

Вартість
від 500 грн
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Вступ до магістратури, докторантури або отримання гранту нерідко супроводжується необхідністю написання мотиваційного листа. Ця умова не є повсюдною, проте набуває все більшої популярності в Україні. У країнах Європи та США така практика популярна. Особливо коли йдеться про вступ до ВНЗ світового рівня. Також вона має місце перед проходженням співбесіди на роботу до міжнародної компанії. Мотиваційний лист вивчається до зустрічі з кандидатом на роботу (до зарахування людини до студентів чи аспірантів) і тому в ньому необхідно показати себе у максимально вигідному світлі серед інших кандидатів.

  Що таке мотиваційний лист?

   

  Мотиваційний лист є невеликим есе, написаним у вільній формі (структура при цьому чітко визначена), метою якого є визначення, чому саме його автор заслуговує на отримання гранту, стати аспірантом у конкретному вищому навчальному закладі, обійняти певну посаду тощо. Мотиваційний лист включає такі структурні елементи, як «шапка», вступ, основна частина, висновки, підпис і подяку від його автора. Кожен із них має свої нюанси щодо написання. Розглянемо їх детальніше.

   

  Написання «шапки» є найпростішим етапом. Тут не треба щось вигадувати, фантазувати тощо. Але в той же час до нього слід підійти максимально відповідально – якщо припуститися помилки у назві ВНЗ, прізвища адресата чи назві проекту, то думка про автора складеться не найприємніша. Скептичне ставлення до себе – явно не те, на що розраховує автор. Далі необхідно вказати дані про автора, а також його побажання (позицію, яка становить інтерес у плані роботи чи навчання). Після – визначаються цілі та причини вступу. Причин може бути кілька і насправді, чим більше – тим краще.

   

  Основна частина присвячена розкриттю сильних якостей і поясненням, чому конкретний ВНЗ цікавий, чому потрібна саме ця посада, і чому саме ця наукова програма була удостоєна уваги. У цьому блоці слід писати тільки про себе і не включати абстрактні роздуми. Необхідно конкретизувати власні досягнення, наголосити на них.

  Якщо особливих досягнень немає, слід акцентувати увагу на ідеях та амбіціях, реалізація яких можлива завдяки навчанню в конкретному ВНЗ або зайняттю певної посади.

  У заключній частині необхідно написати декілька речень, які підтверджують готовність розпочати роботу, навчання та впевненість у власному виборі.

   

  Навіщо потрібен мотиваційний лист?

   

  Завдання мотиваційного листа, яке подається до університету чи компанії, представити його автора найкращим кандидатом на ту чи іншу позицію. Якщо на даному етапі припуститися помилки та упустити шанс викликати інтерес до своєї персони, то наступний етап – знайомство з роботодавцем, грантодавцем тощо – може просто не наступити.

  Які терміни написання мотиваційного листа?

   

  Для людини, яка сідає за написання листа, це завдання може здатися складним – треба продумати всі деталі, що стосуються структури листа, а також його змісту. Для фахівців компанії “Наука Сервіс” – це цілком просте завдання, яке не викликає абсолютно жодних складнощів. Єдине – людина, яка виконуватиме підготовку листа на замовлення, повинна знати, якнайбільше про автора. Якщо замовити мотиваційний лист у цій компанії, то точно не доведеться переживати з приводу якості роботи, правильності оформлення тощо. В середньому на написання потрібен 1 робочий день.

   

  Вартість написання мотиваційного листа

   

  За скільки можна придбати мотиваційний лист також досить важко сказати відразу. Тут все залежить від того яка мета його написання, які заслуги має автор тощо. У кожному випадку вартість визначається індивідуально після уточнення всіх деталей замовника. У будь-якому разі ми маємо найприємніші ціни на ринку освітніх та інформаційних послуг.

   

  Як замовити мотиваційний лист?

   

  Оформити замовлення можна телефоном, через сайт компанії, месенджер або електронну пошту. Компанія прагне створити максимально комфортні умови співпраці для своїх клієнтів, і тому пропонує різні варіанти.

   

  Переваги співпраці з компанією «Наука Сервіс»

   

  Ставити перед собою цілі та досягати їх – це безумовно важливо та дуже приємно. Якщо на шляху до них вам знадобиться мотиваційний лист, а бажання чи навичок писати його немає, то замовити мотиваційний лист у нашій компанії буде найкращим рішенням. Зробити це саме у нас слід із низки причин:

   

  • ми підготуємо якісний текст, у якому не буде граматичних чи пунктуаційних помилок та вся структура буде чітко дотримана;
  • ми завжди дотримуємось зазначених термінів, оскільки розуміємо, що в таких питаннях дедлайн надзвичайно важливий, і від його дотримання по суті багато в чому залежить доля людини;
  • ми знаємо, як правильно вибудовувати аргументацію тієї чи іншої позиції та при цьому викладаємо все чітко та лаконічно;
  • ми чудово знаємо, як зробити так, щоб текст читався легко, був цікавим і не перевантаженим всілякими цитатами, нудною розповіддю сухих фактів тощо;
  • ми виконуємо замовлення за доступну ціну та можемо похвалитися найнижчими цінами серед конкурентів.

   

  Ще однією перевагою є те, що ми не просто готуємо круті мотиваційні листи на замовлення, а можемо зробити це англійською мовою. Якщо ви вирішили повністю змінити своє життя та виїхати за кордон назавжди або на певний проміжок часу, але мовний бар’єр ще не пройдено, то ми з радістю допоможемо не вдарити обличчям у бруд.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України