ОСНОВИ І СЕКРЕТИ НАПИСАННЯ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ

Відповіді на запитання

📝

Чи можу я замовити один розділ Магістерської роботи?


Так, ми можемо написати магістерську роботу як по розділах, так і повністю. Якщо вам потрібна доробка вже готової роботи по зауважень викладача, наші автори зроблять все швидко і зберігши унікальність роботи.

🕜

Магістерська робота потрібна терміново. Зробите «як на вчора»?


Звичайно. Стандартний термін написання магістерської роботи від 14 днів, але за необхідності ми можемо оперативно написати роботу і за 3 дні без втрати її якості.

💲

Доопрацювання входять у вартість?


Так, всі доопрацювання у нас Безкоштовні у будь-якій кількості. На всі магістерські роботи дається гарантія до самого захисту.

💯

Магістерська робота буде мати необхідний рівень унікальності?


Так, всі роботи ми перевіряємо в системі Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам Вашого ВНЗ. Магістерські роботи як правило від 70% і вище.

🧐

Я можу контролювати процес виконання моєї роботи?


Звичайно, наш менеджер буде вас повідомляти про хід виконання роботи, і ви зможете оперативно давати свої зауваження і побажання.

⚠️

Чи можу я відмовитись від замовлення після того як мені повідомили вартість?


Звичайно. Ви навіть можете відмовитись від замовлення в процесі його виконання написання. Наш менеджер перерахує вартість виконаних робіт автором і повідомить суму, яку ми зможемо повернути.

Магістерська робота

Термін
від 14 днів

Вартість
від 3900 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Магістерські роботи – обов’язковий етап отримання академічного ступеня. Це випускне самостійне завдання науково-дослідного формату. Наскільки складне? Залежить від теми, термінів, рівня підготовленості студента. Незважаючи на обставини, вихід є завжди. Ми пропонуємо замовити магістерську роботу в компанії «Наука Сервіс» і створити ідеальну базу для захисту

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЯК ЗАМОВИТИ МАГІСТЕРСЬКУ В КОМПАНІЇ «НАУКА СЕРВІС»?

 

Компанія «Наука Сервіс» виконує магістерські роботи на замовлення для всіх навчальних закладів в Києві і по всій Україні. Ми знаємо, де краще розставити акценти, яким повинно бути оформлення, як домогтися кращих показників унікальності.

 

Заявку можна залишити по телефону або на сайті. Перед встановленням вартості обумовлюються нюанси, оцінюється обсяг роботи. Надійне співробітництво оформляється договором, який при необхідності направляється кур’єрською службою.

 

Ми надаємо всебічну підтримку до захисту. Всі доробки абсолютно безкоштовні. Вартість диференціюється на дві частини: 50% авансовий платіж і залишилася ціна – після отримання повідомлення про готовність роботи. Для переказу коштів можна використовувати будь-яке відділення банку. Готовий результат прямує на електронну пошту.

 

В арсеналі наших фахівців різноманітні магістерські роботи, які стали еталонами цитування та були успішно захищені. Приєднуйтесь і станьте одними з багатьох, чиї очікування виправдані

СХЕМА ВИКОНАННЯ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ

 

Написання вирішального дослідження схематично можна представити у вигляді послідовного алгоритму дій:

 

  1. Визначення з темою. Цей параметр задає подальший вектор дій. Вибір теми обумовлює складність, актуальність дослідження і безпосередньо впливає на вартість при вирішенні купити роботу.
  2. Конкретизація наукового керівника. У цій області, як правило, компетентні провідні фахівці профільних кафедр. Цей пункт надає процесу частку суб’єктивізму. Але навіть найвибагливіші керівники будуть раби бачити приклад еталонної магістерської роботи.
  3. Рішення наукової ради про затвердження теми і керівництва. Для цього відводиться термін не пізніше 5 місяців до дати захисту.
  4. Підготовка плану. Календарний план роботи і план магістерської роботи складається студентом самостійно. Якщо прийнято рішення підготувати завдання на замовлення, наші фахівці беруть це обов’язок на себе.
  5. Організаційний процес. Визначаючи, як написати магістерську, дипломну (перелинковка) роботу або інший вид студентських завдань, важливо враховувати необхідність опрацювання великої кількості теоретичного матеріалу, актуальних наукових джерел, пошуку шляхів вирішення конкретної проблеми. Хід завдання і дотримання термінів контролює науковий керівник.
  6. Етап рецензування. За місяць до захисту або раніше магістром розробляється і подається рецензія для підготовки відгуку. Ціна наших послуг при замовленні магістерської роботи включає відгук, доповідь і виконання інших супутніх робіт.
  7. Обговорення та вирішення питання про допуск до захисту. Фактично це етап доопрацювання, якщо підготовлена магістерська робота в будь-якій частині потребує цього. Звертаємо вашу увагу, що всі доробки по виконаним нашими фахівцями замовленнями здійснюються безкоштовно!
  8. Етап організації захисту. На цій фінальній стадії формується комісія, визначається склад, готується все необхідне для захисту. І магістру залишається тільки впевнено викласти свій якісно підготовлений матеріал.

Нам довіряють студенти