Замовити дипломний проект з безкоштовними доопрацюваннями

Термін
від 14 днів
Вартість
від 4500 грн
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Наука Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Наука Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Наука Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Наука Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Наука Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Наука Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Наука Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Наука Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Наука Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Наука Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Наука Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Характеристики роботи

  ✅ Вартість від 4500 грн
  ✅ Терміни від 14 днів
  ✅ Безкоштовно план, доповідь, роздатковий матеріал, анотація, презентація
  ✅Оригінальність від 70%
  ✅ Гарантія до захисту
  ✅ Виконавець кваліфікований спеціаліст

  Часті запитання

  Наші автори – фахівці з профільною вищою освітою. Кожен автор пише роботи тільки по своїй галузі знань. Ваш дипломний проект буде написаний професійним автором, який має відповідну кваліфікацію та досвід роботи в даній сфері.

  Так. Стандартний термін написання дипломного проекту – три тижні. Але якщо вам необхідна дипломна терміново – ми цілком можемо виконати замовлення і за 7 днів без втрати якості.

  Ні, всі виправлення в роботу ми вносимо абсолютно БЕЗКОШТОВНО до самого захисту. У вас немає обмежень по кількості і часу для звернення до нас за доробками.

  Так, всі роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат. Унікальність наших дипломних відповідає необхідним вимогам вашого ВНЗ.

  Звичайно, наш менеджер буде вас повідомляти про хід виконання роботи, і ви зможете оперативно надавати свої зауваження і побажання.

  Так, ми з вами можемо укласти договір, в якому будуть відображені ваші гарантії, умови співпраці і наші зобов’язання перед вами. Договір ви можете підписати у нас в офісі або ж отримати в електронному вигляді з нашими підписами та печатками, а оригінал за необхідності ми відправимо кур’єрською службою.

  ЩО ТАКЕ ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ І НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

  Завершальним етапом навчання кожного студента є написання дипломного проекту. Ця робота несе в собі узагальнення знань, отриманих протягом усього періоду навчання. Тут необхідно відобразити як теоретичні знання, так і практичні навички, отримані в процесі проходження переддипломної практики і підготовки звіту з практики. Захист дипломної стане для студента підсумком п’ятирічної роботи на шляху до отримання необхідної кваліфікації.

  Для чого потрібна дипломна робота? Наша більш ніж 20-річна практика написання як дипломних, так і курсових робіт, звітів з практики та інші робіт, говорить про наступне – більшість студентів, які пишуть дипломні роботи, робить це тому, що цього вимагає програма навчання, і відносяться до роботи як до чергового безглуздого навантаження. Можливо, в цьому і є частка правди – 100 сторінок тексту, з них 30% це просто теорія, яка вже описана в десятках книг, а ще й унікальність повинна бути понад 75%. І питання будь-якого студента – «Ну що нового я можу там написати?». І тут починається перестановка слів місцями, підбір синонімів і інші хитрощі, націлені на підвищення цієї самої унікальності. Це мета дипломної роботи?

  Насправді основна мета дипломної роботи має полягати у практичному результатв. Студент повинен показати те, як він може застосувати на практиці отримані знання: провести грамотний аналіз, зробити на основі цього відповідні висновки і сформулювати практичні рекомендації щодо поліпшення об’єкта дослідження. Для всього цього (як, власне, і в зарубіжній практиці) вистачило б всього 40-50 сторінок тексту. Деякі навчальні заклади України переходять на подібний формат робіт, і ми дуже сподіваємося, що незабаром всі ВНЗ відійдуть від пострадянських звичок – «чим більше, тим краще».

  Купити дипломний проект

  СТРУКТУРА ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ ТА ОСНОВНІ ЕТАПИ ЇЇ НАПИСАННЯ

  Як правило, роботи подібного типу складаються з:

  • Вступ
  • Основна частина:
  • теоретичний розділ (огляд літератури);
  • практична частина (наприклад, економічна);
  • розділ 3 (рекомендації)
  • Висновки
  • Список літератури
  • Додатки

  Перед початком написання дипломного проекту необхідно скласти план і погодити його з науковим керівником. Це в подальшому допоможе уникнути частих ситуацій, коли викладачеві не подобається якийсь з розділів і доводиться його переписувати. Для того що б уникнути цього ви можете звернутися в компанію “Наука Сервіс” та замовити послугу «Підготовка плану». Професійні автори компанії зможуть як в стандартному режимі, так і терміново виконати Ваше замовлення не тільки щодо складання плану, а й нададуть допомогу у виборі теми. Після узгодження всіх деталей з науковим керівником ви також можете продовжити співпрацю з нашою компанією вже в написанні самого дипломного проекту на замовлення.

  Наша компанія надає послуги як у м. Київ, так і по всій країні Україна. Що стосується обсягу і деяких вимог навчальних закладів. Наша практика показує, що більшість методичних рекомендацій до дипломних проектів все ще говорить про те, що робота повинна бути в межах 90-100 сторінок:

  • 25-30% – це теоретична частина;
  • 30-35% – практичний розділ;
  • 25-30% – рекомендації;
  • 10-15% – введення і висновки.

  Це досить усереднене співвідношення частин в роботі і завжди слід орієнтуватися на методичні рекомендації саме вашого ВНЗ.

  ЯК ВИКОНАТИ ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ НА ЗАМОВЛЕННЯ В КОМПАНІЇ “НАУКА СЕРВІС”

  Наша компанія допоможе вам вирішити такі основні завдання:

  1. Написати якісну і унікальну дипломну, оформлення якої буде відповідати вимогам саме вашого університету.
  2. Запропонувати вам різні цінові варіанти, що дозволить вам вибрати саме ту вартість роботи, на яку ви розраховуєте.
  3. Надати безкоштовну гарантію до самого захисту (необмежену кількість разів звернень за доопрацюваннями), підготує відгук і презентацію для захисту.

  Як формуються ціни в нашій компанії і від чого вони залежать? Як правило, серед основних чинників, що визначають ціну дипломного проекту, можна виділити наступні: ваша спеціальність, обсяг роботи, терміни і особливі побажання. Серед особливих побажань можуть бути підвищені вимоги до унікальності (наприклад, 90%), використання виключно англомовних джерел, архівних матеріалів, проведення реальних досліджень з великою вибіркою та інше. Всі ці завдання під силу автором компанії “Наука Сервіс”. Ми досить ґрунтовно підходимо до підбору авторів і проводимо чітке розмежування робіт відповідно до кваліфікації окремо взятого фахівця. У нас немає універсальних авторів, які пишуть роботи з усіх предметів. Це дозволяє на досить високому професійному рівні виконувати всі види робіт – аж до рефератів.

  Всі наші автори мають вищу освіту, постійно пишуть роботи на замовлення і знають вимоги практично всіх ВНЗ України. Серед важливих умов співпраці є наші гарантії:

  • безкоштовні доопрацювання в будь-якій кількості до самого захисту;
  • понад 20-річний досвід роботи і офіційна реєстрація компанії;
  • оформлення договору;
  • наявність фізичного офісу;
  • можливість прямого спілкування з автором роботи;
  • 100% гарантія повернення грошових коштів, якщо ми не впораємося зі своїми обов’язками.

  Все це спрямовано на забезпечення максимальних заходів вашої безпеки у співпраці з нашою компанією. Найважливішим успіхом діяльності для нас є рекомендації студентів один одному нас як професіоналів у своїй сфері.

  Дипломний проект в інших містах

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук