Замовити дипломний проект з безкоштовними доопрацюваннями

Відповіді на запитання

📝

Хто буде писати мою дипломну роботу?


Наші автори – фахівці з профільною вищою освітою. Кожен автор пише роботи тільки по своїй галузі знань. Ваш дипломний проект буде написаний професійним автором, який має відповідну кваліфікацію та досвід роботи в даній сфері.

🕜

Потрібно терміново написати дипломну роботу. Візьметеся?


Так. Стандартний термін написання дипломного проекту – три тижні. Але якщо вам необхідна дипломна терміново – ми цілком можемо виконати замовлення і за 7 днів без втрати якості.

💰

Доопрацювання у вас платні?

Ні, всі виправлення в роботу ми вносимо абсолютно БЕЗКОШТОВНО до самого захисту. У вас немає обмежень по кількості і часу для звернення до нас за доробками.

💯

Моя дипломна робота буде унікальною?


Так, всі роботи ми перевіряємо в різних системах Антиплагіат. Унікальність наших дипломних відповідає необхідним вимогам вашого ВНЗ.

👀

Я можу контролювати процес виконання моєї роботи?


Звичайно, наш менеджер буде вас повідомляти про хід виконання роботи, і ви зможете оперативно надавати свої зауваження і побажання.

🧾

Ви – офіційна компанія? Оформляєте договір на роботу?


Так, ми з вами можемо укласти договір, в якому будуть відображені ваші гарантії, умови співпраці і наші зобов’язання перед вами. Договір ви можете підписати у нас в офісі або ж отримати в електронному вигляді з нашими підписами та печатками, а оригінал за необхідності ми відправимо кур’єрською службою.

Дипломний проект

Термін
від 14 днів

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
✅ Вартістьвід 4500 грн
✅ Термінивід 14 днів
✅ Безкоштовноплан, доповідь, роздатковий матеріал, анотація, презентація
✅Оригінальністьвід 70%
✅ Гарантіядо захисту
✅ Виконавецькваліфікований спеціаліст
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  ЩО ТАКЕ ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ І НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

   

  Завершальним етапом навчання кожного студента є написання дипломного проекту. Ця робота несе в собі узагальнення знань, отриманих протягом усього періоду навчання. Тут необхідно відобразити як теоретичні знання, так і практичні навички, отримані в процесі проходження переддипломної практики і підготовки звіту з практики.

   

  Захист дипломної стане для студента підсумком п’ятирічної роботи на шляху до отримання необхідної кваліфікації.

   

  Для чого потрібна дипломна робота? Наша більш ніж 20-річна практика написання як дипломних, так і курсових робіт, звітів з практики та інші робіт, говорить про наступне – більшість студентів, які пишуть дипломні роботи, робить це тому, що цього вимагає програма навчання, і відносяться до роботи як до чергового безглуздого навантаження.

   

  Можливо, в цьому і є частка правди – 100 сторінок тексту, з них 30% це просто теорія, яка вже описана в десятках книг, а ще й унікальність повинна бути понад 75%. І питання будь-якого студента – «Ну що нового я можу там написати?». І тут починається перестановка слів місцями, підбір синонімів і інші хитрощі, націлені на підвищення цієї самої унікальності. Це мета дипломної роботи?

   

  Насправді основна мета дипломної роботи має полягати у практичному результатв. Студент повинен показати те, як він може застосувати на практиці отримані знання: провести грамотний аналіз, зробити на основі цього відповідні висновки і сформулювати практичні рекомендації щодо поліпшення об’єкта дослідження.

   

  Для всього цього (як, власне, і в зарубіжній практиці) вистачило б всього 40-50 сторінок тексту. Деякі навчальні заклади України переходять на подібний формат робіт, і ми дуже сподіваємося, що незабаром всі ВНЗ відійдуть від пострадянських звичок – «чим більше, тим краще».

  ЯК ВИКОНАТИ ДИПЛОМНИЙ ПРОЕКТ НА ЗАМОВЛЕННЯ В КОМПАНІЇ “НАУКА СЕРВІС”

   

  Наша компанія допоможе вам вирішити такі основні завдання:

  1. Написати якісну і унікальну дипломну, оформлення якої буде відповідати вимогам саме вашого університету.
  2. Запропонувати вам різні цінові варіанти, що дозволить вам вибрати саме ту вартість роботи, на яку ви розраховуєте.
  3. Надати безкоштовну гарантію до самого захисту (необмежену кількість разів звернень за доопрацюваннями), підготує відгук і презентацію для захисту.

   

  Як формуються ціни в нашій компанії і від чого вони залежать? Як правило, серед основних чинників, що визначають ціну дипломного проекту, можна виділити наступні: ваша спеціальність, обсяг роботи, терміни і особливі побажання.

   

  Серед особливих побажань можуть бути підвищені вимоги до унікальності (наприклад, 90%), використання виключно англомовних джерел, архівних матеріалів, проведення реальних досліджень з великою вибіркою та інше.

   

  Всі ці завдання під силу автором компанії “Наука Сервіс”. Ми досить ґрунтовно підходимо до підбору авторів і проводимо чітке розмежування робіт відповідно до кваліфікації окремо взятого фахівця. У нас немає універсальних авторів, які пишуть роботи з усіх предметів. Це дозволяє на досить високому професійному рівні виконувати всі види робіт – аж до рефератів.

   

  Всі наші автори мають вищу освіту, постійно пишуть роботи на замовлення і знають вимоги практично всіх ВНЗ України.

   

  Серед важливих умов співпраці є наші гарантії:

  • безкоштовні доопрацювання в будь-якій кількості до самого захисту;
  • понад 20-річний досвід роботи і офіційна реєстрація компанії;
  • оформлення договору;
  • наявність фізичного офісу;
  • можливість прямого спілкування з автором роботи;
  • 100% гарантія повернення грошових коштів, якщо ми не впораємося зі своїми обов’язками.

   

  Все це спрямовано на забезпечення максимальних заходів вашої безпеки у співпраці з нашою компанією. Найважливішим успіхом діяльності для нас є рекомендації студентів один одному нас як професіоналів у своїй сфері.

   

  Як замовити дипломну роботу?

  1. Замовлення можна оформити у нас в офісі, за телефоном або ж залишити заявку на сайті.
  2. Після узгоджень деталей (терміни, ваші побажання) вам буде озвучена ціна дипломного проекту.
  3. Далі необхідно внести передоплату – 25-30%. Це можна здійснити як у нас в офісі, так і через банківську установу.
  4. У міру виконання роботи ви будете узгоджувати текст з науковим керівником, і вносити доплату, а ми в свою чергу безперервно писати і вносити правки.

  СТРУКТУРА ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ ТА ОСНОВНІ ЕТАПИ ЇЇ НАПИСАННЯ

   

  Як правило, роботи подібного типу складаються з:

  • Вступ
  • Основна частина:
  • теоретичний розділ (огляд літератури);
  • практична частина (наприклад, економічна);
  • розділ 3 (рекомендації)
  • Висновки
  • Список літератури
  • Додатки

   

  Перед початком написання дипломного проекту необхідно скласти план і погодити його з науковим керівником. Це в подальшому допоможе уникнути частих ситуацій, коли викладачеві не подобається якийсь з розділів і доводиться його переписувати.

   

  Для того що б уникнути цього Ви можете звернутися в компанію “Наука Сервіс” та замовити послугу «Підготовка плану». Професійні автори компанії зможуть як в стандартному режимі, так і терміново виконати Ваше замовлення не тільки щодо складання плану, а й нададуть допомогу у виборі теми.

   

  Після узгодження всіх деталей з науковим керівником ви також можете продовжити співпрацю з нашою компанією вже в написанні самого дипломного проекту на замовлення.

   

  Наша компанія надає послуги як у м. Київ, так і по всій країні Україна.

  Що стосується обсягу і деяких вимог навчальних закладів. Наша практика показує, що більшість методичних рекомендацій до дипломних проектів все ще говорить про те, що робота повинна бути в межах 90-100 сторінок:

   

  • 25-30% – це теоретична частина;
  • 30-35% – практичний розділ;
  • 25-30% – рекомендації;
  • 10-15% – введення і висновки.

   

  Це досить усереднене співвідношення частин в роботі і завжди слід орієнтуватися на методичні рекомендації саме вашого ВНЗ.

  Дипломні роботи з інших предметів

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України