Терміново замовити бізнес план можна в компанії "Наука Сервіс"

Відповіді на запитання

1

Які терміни виконання бізнес плану?


Бізнес план пишеться, як правило, від 5 днів. Але ми маємо досвід і більш термінової підготовки тексту.

2

Можна заказати тільки частину бізнес плану?


Так, ми можемо написати бізнес план як цілком, так і окрему його частину. Всі умови співпраці при цьому зберігаються: конфіденційність, гарантія безкоштовних доробок, висока унікальність тексту.

3

Ви пишете магістерські роботи?


Так, ми займаємось написанням всіх видів робіт для студентів, в тому числі ми можемо виконати магістерську роботу на замовлення на високому професійному рівні.

4

Які гарантії, що робота підійде?


Ми працюємо понад 20-ти років на ринку інформаційних послуг, у нашому штаті понад 40 професійних авторів за різними спеціальностями та дисциплінами, всі доопрацювання у нас безкоштовні.

5

Бізнес план пройде Антиплагіат?


Так, всі роботи перед тим як передавати вам ми перевіряємо у системах Антиплагіат, таких як: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat.

6

Як проходить оплата?


При замовленні ви вносите завдаток (це можна зробити у нас в офісі або через банк), після завершення роботи – здійснюється доплата.

Бізнес-план

Термін
від 3 днів

Вартість
від 900 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Одна із спеціалізацій компанії «Наука Сервіс» – бізнес план будь-якої складності на замовлення. Ми приймаємо заявки від студентів профільних факультетів і безпосередньо від компаній, колективів, приватних замовників. Економіка підприємства, маркетинг, менеджмент – який би напрямок не було вибрано, рішення купити бізнес план виправдає себе.

  Як відбувається оформлення заявки?

   

  Для оформлення заявки необхідно зв’язатися з менеджером компанії. Головний офіс знаходиться в місті Київ, але доступний дистанційна зв’язок і подача заявки в режимі он-лайн. На попередньому етапі узгоджуються такі ключові умови, як тематика, об’єкт аналізу, вартість, терміни.

   

  Завжди укладається договір про співпрацю, який направляється кур’єрською службою. Ми пропонуємо диференційовану систему розрахунків: на першому етапі вноситься авансова вартість, залишок перераховується після повідомлення про готовність результату.

   

  Готовий бізнес план направляється на електронну пошту. Всі доробки включені до початкової вартості. Передбачені гнучкі системи знижок, індивідуальний підхід, консультаційна підтримка.

   

  Замовити бізнес план в компанії «Наука Сервіс» – це шанс заявити про себе як про перспективного, грамотного фахівця. Наша мета зводиться до вашого успіху. Саме тому ми дорожимо кожним замовником, прагнемо виправдати довіру і отримати нові рекомендації.

  Написання бізнес плану: структура та правила

   

  Поняття «бізнес план» являє собою письмовий документ, що описує сутність функціонування суб’єкта господарювання, формулювання ідей і завдань, окреслення шляхів і способів їх досягнення. У тому трактуванні, в якому оцінює бізнес план Україна і світове співтовариство це характеристика аспектів потенційного бізнесу і особливостей менеджменту.

   

  Замовити бізнес план – означає підготувати за допомогою професіоналів наочне відображення перспектив майбутніх дій і можливих наслідків. Що важливо?

   

  1. Лаконічність, грамотність, точність фактичних даних.
  2. Концепція, аргументованість.
  3. Аналітика поточного стану підприємства, конкретизація сильних і слабких сторін бізнесу.
  4. Детальні дані про роботу підприємства в конкретних умовах.
  5. Обсяги та опис ресурсів, яких вимагає реалізація бізнес плану.

   

  Розробка плану здійснюється з урахуванням цих критеріїв і конкретних умов, заданих для студента. Якщо складання алгоритму, аналіз, розрахунки викликають складності, чи немає ідей для реалізації, ми пропонуємо замовити бізнес план у наших фахівців. Виконуємо роботи терміново і недорого.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України