Терміново замовити бізнес план можна в компанії "Наука Сервіс"

Відповіді на запитання

1

Які терміни виконання?


Бізнес план пишеться, як правило, від 5 днів. Але ми маємо досвід і більш термінової підготовки тексту.

2

Можна заказати тільки частину?


Так, ми можемо написати бізнес план як цілком, так і окрему його частину. Всі умови співпраці при цьому зберігаються: конфіденційність, гарантія безкоштовних доробок, висока унікальність тексту.

3

Ви пишете магістерські роботи?


Так, ми займаємось написанням всіх видів робіт для студентів, в тому числі ми можемо виконати магістерську роботу на замовлення на високому професійному рівні.

4

Які гарантії, що робота підійде?


Ми працюємо понад 20-ти років на ринку інформаційних послуг, у нашому штаті понад 40 професійних авторів за різними спеціальностями та дисциплінами, всі доопрацювання у нас безкоштовні.

5

Бізнес план пройде Антиплагіат?


Так, всі роботи перед тим як передавати Вам ми перевіряємо у системах Антиплагіат, таких як: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat.

6

Як проходить оплата?


При замовленні Ви вносите завдаток (це можна зробити у нас в офісі або через банк), після завершення роботи – здійснюється доплата.

Бізнес-план

Термін
від 3 днів

Вартість
від 900 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

27.01.2020
reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

27.11.2019
reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

27.09.2019
reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

19.02.2019
reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

21.12.2018
reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

18.12.2018
reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

11.12.2018
reviewВалерий
06.11.2018
reviewВаля
30.10.2018
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Одна із спеціалізацій компанії «Наука Сервіс» – бізнес план будь-якої складності на замовлення. Ми приймаємо заявки від студентів профільних факультетів і безпосередньо від компаній, колективів, приватних замовників. Економіка підприємства, маркетинг, менеджмент – який би напрямок не було вибрано, рішення купити бізнес план виправдає себе.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Як відбувається оформлення заявки?

 

Для оформлення заявки необхідно зв’язатися з менеджером компанії. Головний офіс знаходиться в місті Київ, але доступний дистанційна зв’язок і подача заявки в режимі он-лайн. На попередньому етапі узгоджуються такі ключові умови, як тематика, об’єкт аналізу, вартість, терміни.

 

Завжди укладається договір про співпрацю, який направляється кур’єрською службою. Ми пропонуємо диференційовану систему розрахунків: на першому етапі вноситься авансова вартість, залишок перераховується після повідомлення про готовність результату.

 

Готовий бізнес план направляється на електронну пошту. Всі доробки включені до початкової вартості. Передбачені гнучкі системи знижок, індивідуальний підхід, консультаційна підтримка.

 

Замовити бізнес план в компанії «Наука Сервіс» – це шанс заявити про себе як про перспективного, грамотного фахівця. Наша мета зводиться до вашого успіху. Саме тому ми дорожимо кожним замовником, прагнемо виправдати довіру і отримати нові рекомендації.

Написання бізнес плану: структура та правила

 

Поняття «бізнес план» являє собою письмовий документ, що описує сутність функціонування суб’єкта господарювання, формулювання ідей і завдань, окреслення шляхів і способів їх досягнення. У тому трактуванні, в якому оцінює бізнес план Україна і світове співтовариство це характеристика аспектів потенційного бізнесу і особливостей менеджменту.

 

Замовити бізнес план – означає підготувати за допомогою професіоналів наочне відображення перспектив майбутніх дій і можливих наслідків. Що важливо?

 

  1. Лаконічність, грамотність, точність фактичних даних.
  2. Концепція, аргументованість.
  3. Аналітика поточного стану підприємства, конкретизація сильних і слабких сторін бізнесу.
  4. Детальні дані про роботу підприємства в конкретних умовах.
  5. Обсяги та опис ресурсів, яких вимагає реалізація бізнес плану.

 

Розробка плану здійснюється з урахуванням цих критеріїв і конкретних умов, заданих для студента. Якщо складання алгоритму, аналіз, розрахунки викликають складності, чи немає ідей для реалізації, ми пропонуємо замовити бізнес план у наших фахівців. Виконуємо роботи терміново і недорого.

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+