ДЕ МОЖНА ЗАМОВИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ ТЕРМІНОВО І НЕДОРОГО?

Відповіді на запитання

1

Хто буде робити мою Презентацію?


Всі роботи у нас пишуть фахівці з вищою освітою і мають великий досвід у сфері підготовки робіт на замовлення.

2

Мені потрібна робота на сьогодні – ви зможете зробити?


Так. Ми маємо досвід виконання робіт “сьогодні на сьогодні” і тому зможемо максимально оперативно підготувати роботу без втрати якості.

3

Доопрацювання у вас платні?


Ні, всі зауваження від наукового керівника ми вносимо безкоштовно.

4

Якою програмою ви перевіряєте плагіат?


Ми перевіряємо роботи різними програмами. Серед основних: Advego Plagiatus, eTXT, Antiplagiat і інші.

5

За якими дисциплінами ви робите презентації?


Ми пишемо дані роботи абсолютно з усіх предметів.

6

Які роботи ви пишете?


Ми пишемо всі види студентських робіт: від рефератів і контрольних до магістерських та дипломних MBA. А також, ми пишемо звіт по практики на замовлення, а також у нас можна замовити курсову роботу, стаття та багато іншого.

Презентація

Термін
від 1 дня

Вартість
250 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  80% інформації люди сприймають очима. Краще один раз побачити, ніж нескінченно слухати. Презентації відмінно підходять для цих цілей. Виконати таке завдання самостійно досить складно, а ось замовити – легше. Тим більше, якщо ціна питання – успішний захист диплома.

   

  Скільки коштує зробити презентацію в PowerPoint на замовлення?

   

  Орієнтовна ціна стандартної презентації на замовлення в PowerPoint і Adobe Acrobat – 250 гривень. Підсумкова вартість залежить від складності, наявності графіків і діаграм, кількості фото і зображень, супроводу фактами та інформацією, обраного дизайну. Дізнатися точну вартість можна на сайті, задавши вихідні параметри. Ви повинні знати, що озвучена первісна ціна не зміниться в більшу сторону.

   

  Скільки сторінок має бути в презентації?

   

  Оформити презентацію на замовлення з будь-якої дисципліни, в тому числі психології та соціології, потрібно мінімум на 10 слайдах. Оптимальна кількість сторінок – 15. Але це умовні дані, що залежать від теми і завдання, яку потрібно виконати. Чим складніше основна наукова робота, тим солідніше повинна бути презентація.

  Як створюється презентація на замовлення?

   

  Щоб автор зміг виконати презентацію, потрібно:

  1. Надати тему або готову наукову роботу.
  2. Озвучити вимоги до презентації.
  3. Узгодити з менеджером основні пункти: умови, терміни, ціна.
  4. Внести передоплату.
  5. Очікувати повідомлення про готовність презентації, оплатити вартість, що залишилася.
  6. Прийняти результат і озвучити свою думку.

   

  Який термін потрібен для підготовки презентації?

   

  Середній термін виконання – 1 день. Все залежить від теми, формату, завантаженості автора. Очевидно, що презентація з банківської справи на замовлення може тривати довше, ніж, наприклад, з гуманітарних дисциплін. Але це умовне порівняння. Ми виходимо з інтересів замовника, тому кожна робота готується максимально швидко і завжди з дотриманням термінів домовленостей.

  Де можна купити презентацію?

   

  Якщо ви шукайте, де можна замовити презентації до диплому або іншого проекту, в компанії «Наука Сервіс» пропонуються кращі варіанти швидко і недорого. Ми працюємо в Києві і по всій Україні. Замовити послугу дистанційно не складе труднощів. Результат – вдале поєднання креативу і професіоналізму. Яскраві, барвисті, змістовні презентації від наших авторів – завжди «в тему», а не просто набір слайдів. Це оптимальне поєднання інформативності, наочності і естетики.

   

  Причини замовити презентацію в компанії «Наука Сервіс»

   

  Кожна підготовлена ​​нами презентація – приклад того, як вдало може поєднуватися ціна і якість. Наша команда націлена на довгострокове співробітництво, адже з більшістю своїх клієнтів ми пліч-о-пліч закінчили бакалаврат і магістратуру, проходимо аспірантуру і стабільно доводимо, що замовити роботу у наших авторів – вигідне, надійне і розумне рішення. Індивідуально підходимо до кожної презентації на замовлення, демонструємо відповідальність, сумлінність, індивідуальність. Цікавий дизайн, доступна ціна, зручний формат замовлення, підтримка зв’язку, дотримання термінів – мала частина причин, чому нам можна довіряти.

   

  Які гарантії надаються?

   

  Автори компанії «Наука Сервіс» гарантують повний супровід до захисту. Ми в будь-який момент готові включитися в процес, терміново підготувати презентації будь-якої складності на замовлення. На кожну роботу надається гарантія безстрокових і безкоштовних доопрацювань. Ми впевнені в якості підготовлених презентацій, тому не боїмося виправлень. Будь-які конструктивні зауваження будуть розглянуті й усунені.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України