Про компанію
about_company__page-img
До 1996
Дещо історії

Якщо говорити про те,якою була ситуація з написанням студентських робіт на замовлення до 1996 року,то на той момент практично всі роботи робилися старшокурсниками вночі у гуртожитках,або викладачі продавали студентам готові минулорічні курсові та дипломні роботи. І до речі,в той час роботи писали саме ті,кому були потрібні гроші,а не фахівці своєї галузі (в деяких випадках це відбувається і сьогодні,звичайно ж). У більшості випадків – це були для них разові заробітки. І в силу цього,дуже часто студенти просто отримували двійки або «недопуски». А адже знайти потім людину,яка написала таку роботу,що б разово підробити – вкрай складно.

about_company__page-img
1996 рік
Зародження компанії і перші кроки

Потрапивши на таких горе-авторів на початку 1996 року засновники компанії «Наука-Сервіс» вирішили змінити ситуацію.

Було прийнято рішення про створення компанії,яка в першу чергу буде нести відповідальність за зроблені роботи на замовлення (тобто давати гарантію). А що б давати гарантію,компанія повинна була бути впевненою в роботі. Тому,ми і стали плідно шукати професіоналів своєї справи,які в подальшому ставали нашими авторами.

about_company__page-img
2000 рік
Становлення компанії «Наука-Сервіс»

На початку «нульових» років компанія «Наука-Сервіс» вже мала в штаті більше 20 авторів з різних наук і спеціальностей. Але й досі ми не мали офісу,всі працювали вдома. З замовниками зустрічалися в метро або біля університету. Вся робота будувалася на довірі,поки не стали з’являтися шахраї. Вони видавали себе за компанію, але ніяких зобов’язань не несли,а просто підставляли студентів віддаючи їм неякісні роботи.

В цьому році,ми прийняли рішення відкрити офіс,що б наші замовники відчували захищеність і впевненість у завтрашньому дні.

У 2001 році був створений наш перший сайт.

about_company__page-img
2005 рік
Конкуренція і боротьба за якість

До середини «нульових» конкуренція на ринку студентських робіт почала зашкалювати. Чомусь,багато хто вирішив,що це ж так просто – зняти офіс,купити мобільний телефон,повісити оголошення на стовп і все! Так,у багатьох компаній саме на цьому все і закінчувалося – роботи писали самі засновники,гарантію не давали,проте ціни були найнижчими. Приголомшливий потік замовників дозволяв отримувати хороший дохід,але не довго.

Компанія «Наука-Сервіс» в цей час прагнула до одного – висока якість роботи. Адже тільки це запорука успішного і довгострокового існування. У ці роки нами була розроблена власна система тестування і відбору авторів,яка дозволила відсіяти непрофесіоналів і шарлатанів.

about_company__page-img
2010 рік
Розвиток

Починаючи з нового десятиліття практично у всіх ВУЗах країни вводиться перевірка робіт на плагіат за допомогою різних програм (Advego,eTXT та інші),значно підвищуються вимоги до самих робіт.

У цей час співробітники компанії «Наука-Сервіс» активно починають займатися детальним вивченням нововведень навчальними закладами,опрацюванням методичних вказівок,стилю роботи і вимог окремих викладачів,що б наші роботи відповідали сучасним тенденціям і нововведеням.

Ми і далі продовжили покращувати якість нашої роботи. В нашу практику була впроваджена обов’язкова перевірка всіх робіт (і навіть рефератів) в системі Антиплагіат.

about_company__page-img
2016 рік
Турбота про майбутнє

Навіть у витоків ринку написання студентських робіт на замовлення засновники компанії «Наука-Сервіс» приймаючи ті чи інші рішення, завжди дивилися в майбутнє. І в подальшому всі наші рішення, завдання і плани були розраховані мінімум на 5 років вперед. І сьогодні ми не перестаємо думати про день завтрашній. В даний момент ми кардинально змінюємо наш сайт з метою створення зручного та інформаційного ресурсу для студента.

В цьому році ми почали готувати серію інформаційних матеріалів, спрямованих на підтримку і полегшення самостійного навчання студентів. А саме, наші автори написали ряд статей в яких ми даємо чіткі відповіді на найважливіші питання студентів. Наприклад, «Як легко і просто за 2 дні написати курсову роботу?», «Як за 2-3 години написати відмінний вступ до курсової роботи?», «Проста покрокова інструкція, як написати дипломну роботу самостійно».

Підрозділ дисертаційних робіт також «не стоїть на місці». Починаючи з цього року ми впровадили в практику обов’язкове зовнішнє рецензування всіх робіт,які пишуть наші автори. Всі тексти,які ми передаємо нашим замовником обов’язково вичитуються досвідченими філологами.

about_company__page-img
2020 рік
Майбутнє

… Ми думаємо, що і тут нам буде, про що вам розповісти!

Наші гарантії
Укладення
договору

Ми укладаємо договір, в якому зазначаються усі умови роботи і гарантії Вашої безпеки

Відсутність
плагіату

Всі роботи без виключення ми перевіряємо в системі Антиплагіат

Безкоштовні
доопрацювання

Всі зауваження наукового керівника ми виправляємо безкоштовно у будь-якій кількості до самого захисту

Перевірені
автори

Всі наші автори мають вищу освіту і проходять обов’язкове тестування

Конфіден-
ційність

Про замовлення роботи в нашій компанії будете знати лише Ви та ми. Гарантуємо повну конфіденційність наших взаємовідносин

Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України