Про компанію

Якщо говорити про те,якою була ситуація з написанням студентських робіт на замовлення до 1996 року,то на той момент практично всі роботи робилися старшокурсниками вночі у гуртожитках,або викладачі продавали студентам готові минулорічні курсові та дипломні роботи. І до речі,в той час роботи писали саме ті,кому були потрібні гроші,а не фахівці своєї галузі (в деяких випадках це відбувається і сьогодні,звичайно ж).

У більшості випадків – це були для них разові заробітки. І в силу цього,дуже часто студенти просто отримували двійки або «недопуски». А адже знайти потім людину,яка написала таку роботу,що б разово підробити – вкрай складно.

Потрапивши на таких горе-авторів на початку 1996 року засновники компанії «Наука-Сервіс» вирішили змінити ситуацію.

Було прийнято рішення про створення компанії,яка в першу чергу буде нести відповідальність за зроблені роботи на замовлення (тобто давати гарантію). А що б давати гарантію,компанія повинна була бути впевненою в роботі. Тому,ми і стали плідно шукати професіоналів своєї справи,які в подальшому ставали нашими авторами.

На початку «нульових» років компанія «Наука-Сервіс» вже мала в штаті більше 20 авторів з різних наук і спеціальностей. Але й досі ми не мали офісу,всі працювали вдома. З замовниками зустрічалися в метро або біля університету. Вся робота будувалася на довірі,поки не стали з’являтися шахраї. Вони видавали себе за компанію, але ніяких зобов’язань не несли,а просто підставляли студентів віддаючи їм неякісні роботи.

В цьому році,ми прийняли рішення відкрити офіс,що б наші замовники відчували захищеність і впевненість у завтрашньому дні.

У 2001 році був створений наш перший сайт.

До середини «нульових» конкуренція на ринку студентських робіт почала зашкалювати. Чомусь,багато хто вирішив,що це ж так просто – зняти офіс,купити мобільний телефон,повісити оголошення на стовп і все! Так,у багатьох компаній саме на цьому все і закінчувалося – роботи писали самі засновники,гарантію не давали,проте ціни були найнижчими. Приголомшливий потік замовників дозволяв отримувати хороший дохід,але не довго.

Компанія «Наука-Сервіс» в цей час прагнула до одного – висока якість роботи. Адже тільки це запорука успішного і довгострокового існування. У ці роки нами була розроблена власна система тестування і відбору авторів,яка дозволила відсіяти непрофесіоналів і шарлатанів.

Починаючи з нового десятиліття практично у всіх ВУЗах країни вводиться перевірка робіт на плагіат за допомогою різних програм (Advego,eTXT та інші),значно підвищуються вимоги до самих робіт.

У цей час співробітники компанії «Наука-Сервіс» активно починають займатися детальним вивченням нововведень навчальними закладами,опрацюванням методичних вказівок,стилю роботи і вимог окремих викладачів,що б наші роботи відповідали сучасним тенденціям і нововведеням.

Ми і далі продовжили покращувати якість нашої роботи. В нашу практику була впроваджена обов’язкова перевірка всіх робіт (і навіть рефератів) в системі Антиплагіат.

Цього року було створено ще один науковий підрозділ, який надає публікаційні послуги для викладачів українських вузів. З цієї миті наша компанія починає надавати освітні послуги на всіх рівнях від студента до викладача.

Фахівці нашої компанії налагодили ділові відносини з низкою рейтингових наукових видань, що входять до БЗ Scopus та WOS. Наша компанія надає послуги як написання наукових статей, так і їх перекладу на англійську, оформлення та ведення всього ділового листування з журналами для їх публікації.

Наша компанія з перших днів війни почала надавати як гуманітарну допомогу постраждалим від бойових дій, так і фінансувати витрати на всілякі потреби окремих військових частин, які безпосередньо беруть участь у бойових діях.

Весь наш колектив вірить у нашу перемогу і продовжуватиме робити все можливе для її досягнення.

Наша компанія продовжує розвиватися та рости. Ми зростаємо не лише розширюючи спектр послуг, штат наших співробітників, а також у наших планах та стратегіях. З цього року ми розпочинаємо співпрацю з всесвітньо відомими компаніями, такими як Turnitin (найкраща система перевірки на плагіат), Scribbr (перевірка всіх робіт на використання AI) та ін.

Укладення договору
Ми укладаємо договір, в якому зазначаються усі умови роботи і гарантії Вашої
Відсутність плагіату
Всі роботи без виключення ми перевіряємо в системі Антиплагіат
Безкоштовні доопрацювання
Всі зауваження наукового керівника ми виправляємо безкоштовно у будь-якій кількості до
Перевірені автори
Всі наші автори мають вищу освіту і проходять обов’язкове тестування
Конфіденційність
Про замовлення роботи в нашій компанії будете знати лише Ви та ми. Гарантуємо повну

        Напишіть свій відгук