ТЕРМІНОВИЙ ПЕРЕКЛАД НАУКОВИХ ТЕКСТІВ І ДОКУМЕНТІВ

Відповіді на запитання

1

Хто у вас перекладає текст?


Всі тексти у нас переводять фахівці з вищою філологічною освітою, або носії мови, або з ідеальним знанням.

2

Які мови ви перекладаєте?


Профільною для нас є академічна англійська (рос / англ, англ / рос, укр / англ, англ / укр), але також беремо в роботу німецьку мову.

3

Ви даєте гарантію на переклад?


Так, на всі наші переклади ми даємо гарантію. Якщо у вас будуть сумніви у правильності перекладу або ж побажання щодо зміни – все це буде виконано безкоштовно.

4

Ви перекладаєте наукові статті для журналів Scopus та WoS?


Так, це один з профільних наших напрямків у сфері перекладів: ми забезпечуємо якісний академічний переклад текстів.

5

Яка вартість перекладів та від чого вона залежить?


Вартість перекладу залежить від тематики тексту, а також від його обсягу. В середньому ціни починаються від 100 грн за 1800 знаків.

6

Ви пишете інші роботи для студентів?


Ми пишемо всі види робіт для студентів: реферат на замовлення, відповіді на питання, презентація та багато іншого.

Переклад тексту

Термін
від 1 дня

Вартість
від 100 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Вузькоспеціалізований переклад – складна категорія навіть для носіїв мови. Формат документів, особливості великих текстів, специфіка дипломів вимагають досвіду і грамотності. Не знаєте до кого звернутися? Ми допоможемо.

 

Переклад тексту, дипломів, документів неможливий без володіння мовою. Це очевидно.  Представники наукового середовища знають важливість такого аспекту. Відповідні послуги надає компанія «Наука Сервіс». Переконайтеся особисто в надійності і компетентності наших авторів.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Ми також платно виконуємо переклади матеріалів на російську мову будь-яких наукових робіт і при цьому демонструємо демократичні і виправдані ціни. Якщо ви не володієте іноземною мовою, це не стане перешкодою в реалізації планів.

ПРОФЕСІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД ТЕКСТІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

 

Переклад документів, великих текстів, статей, дослідницьких публікацій вимагає не просто добре володіння мовою, а знання спеціальної термінології.  Це важливо для збереження вихідного сенсу, точності фактичних даних, грамотності матеріалу.

 

В нашій команді працюють дипломовані фахівці з науковими ступенями, сертифікатами володіння іноземними мовами на різних рівнях. Це дозволяє:

 

Нам довіряють студенти