Рейтинг найкращих ВНЗ для вивчення маркетингу 🏆

Найвдаліша, захоплююча та популярна реклама всіх часів – легендарний новорічний поїзд Coca-Cola. Це приклад бездоганної роботи маркетологів та команди. Зайшло так зайшло! Зараз спеціальність маркетолога як ніколи набирає обертів. Професія буде актуальна в найближчому майбутньому і не тільки. Адже всі ми купуємо, купували і купуватимемо.

 

Маркетолог: опис спеціальності

 

Маркетолог – спеціаліст, який запроваджує та просуває товари та послуги на ринку, відповідає за рекламну компанію та створює баланс ціни/місця/характеристик продукту. Ця професія з’явилася відразу, щойно виникли ринкові відносини. Але тільки в цьому столітті вона набула найширшої популярності. Причина гранично ясна: асортимент найбільше збільшується, отже, зростає і конкуренція.

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

    Сьогодні недостатньо просто випускати якісну продукцію чи надавати першокласні послуги. Ефект сарафанного радіо вже не такий ефективний. Лідирує той, хто вибудував і втілив грамотну маркетингову стратегію.

     

    Роберт Кійосакі у своїй знаменитій книзі «Багатий тато, бідний тато» наголошує на мистецтві продавати і грамотному позиціонуванні – це секрет успіху та зайве підтвердження, що маркетологи потрібні та важливі.

     

    Маркетингова діяльність дуже різноманітна. Це економіст, психолог, координатор, генератор ідей, аналітик та креативник в одній особі. Діапазон також величезний – від просування молочної продукції до інноваційних розробок у сфері IT. Для всього, що продається, потрібний маркетолог.

     

    Заробітна плата маркетологів

     

    Від 15 000 гривень до безкінечності. Заробітна плата залежить від місця роботи, товару, масштабів компанії, і, звичайно ж, професійних якостей маркетолога. Ось кілька прикладів розбігу зарплат. Аналіз ринку України:

     

    • крауд-маркетолог і простий представник професії – від 7 до 11 тисяч гривень;
    • маркетологи у сфері діджитал та e-mail – від 30 тисяч гривень або без вказівки на стартову зарплату;
    • спеціаліст середньої ланки у такій самій середній компанії – 20-25 тисяч гривень;
    • вакансія маркетолога для компанії США з представництвом в Україні – 35 тисяч у національній валюті;
    • дані work.ua – за резюме 20 тисяч середня заробітна плата маркетологів в Україні;
    • фахівці сфери marketing & sales заробляють у середньому найбільше – 50 тисяч гривень;
    • SEO та SMM маркетологи мають максимальний розбіг заробітної плати – від 650 до 2000 доларів США.

     

    Чи варто говорити, що у далекому високорозвиненому зарубіжжі картина інша. Середньостатистичний маркетолог США отримує близько 7-8 тисяч доларів на місяць. Середня заробітна плата маркетологів у Старій Європі – 80 тисяч євро на рік.

     

    Рейтинг ВНЗ України, де випускають маркетологів

     

    Вже нікого не дивує, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка лідирує у рейтингу. Тут випускають маркетологів на кафедрі міжнародної економіки та маркетингу. Акцент – на міжнародне співробітництво, що, звісно, ​​величезний бонус. Вартість навчання вища за середнє – 42 тис. грн. Але є бюджетні місця.

     

    Тепер наведемо вибір інших варіантів. Лідери рейтингу:

    1. Європейський університет. На кафедрі економіки та менеджменту є напрямок маркетингу. Сфера професійної діяльності випускників – від маркетингу та бренд-менеджера до трейд-маркетолога та промоутера. Бюджетних місць немає. Розцінки для денної форми – 24 тис./рік, заочна – 18 тис./рік. Це — магістратура. Бакалавр 20 тис. та 16 тис. відповідно.
    2. Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП). Рік навчання бакалавра в освітньо-науковому інституті управління, економіки та бізнесу коштуватиме 21,5 тис. грн., на заочному відділенні – 13,5 тис. грн. рік. На магістратурі – 25 тис. та 17, 5 тис.
    3. Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара. На кафедрі економіки є спеціальність маркетингу. Для бакалаврів лише денна форма навчання, вартість 32900 грн./рік, для магістрів – 35100 грн. на рік.
    4. Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця. Бакалаврат на факультеті менеджменту та маркетингу коштує 26500 грн. на рік, якщо заочно – 18400 грн./рік. У магістратурі ціна навчання 29950 грн. та 19480 грн. відповідно.
    5. Одеський національний економічний університет. На кафедрі маркетингу навчання коштує 30280 грн на рік для бакалаврів та 42000 для магістрів.

     

    Освіта дорожчає, і цінність нею теж підвищується. Для маркетологів особливо важливо підтримувати рівень навичок та поповнювати знання. Тому будьте готові до курсів, тренінгів, конференцій та інші способи вдосконалення у професії. А допоможе у навчанні компанія «Наука Сервіс». У нас ви можете замовити всі види студентських маркетингових робіт. Ми допоможемо пройти всі роки навчання без проблем.

    Рейтинг

    0 / 5. 0

    Потрібна допомога?

    Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

          Напишіть свій відгук