Замовити дипломну роботу з Психології у "Наука Сервіс" - оптимальний варіант

Відповіді на запитання

1

Можна Замовити дипломну роботу з психології за моїм планом?


Так, ви можете надати не тільки свій план, а ще й перелік особистих побажань або ж рекомендацій від наукового керівника. Все це буде враховано при написанні тексту. При відсутності плану, ми зможемо написати його самостійно.

2

Чи пишете ви роботу по розділах?


Так. На сайті diplom.com.ua можна замовити розділ дипломної роботи. Це може бути як теоретична, так і практична частина. Також ми можемо написати лише вступ та висновки. Або будь-яку іншу частину вашої роботи.

3

Яка кількість доопрацювань допустима?


Необмежена. В нашій компанії всі доопрацювання та правки здійснюються БЕЗКОШТОВНО. У будь-якій кількості та до самого захисту.

4

Чи перевіряєте ви на плагіат?


Так, всі роботи ми перевіряємо на плагіат у таких сервісах як: Unicheck, StrikePlagiarism, Advego Plagiatus, Etxt, Antiplagiat, Антиплагіат ВАК та інші. Унікальність наших дипломних відповідає необхідним вимогам Вашого ВНЗ.

5

Чи можете ви зробити рецензію / довідку з підприємства?


Так, ми можемо як написати текст рецензії, так і поставити офіційну печатку. Деталі обговорюються індивідуально по кожній окремій роботі.

6

Як відбувається оплата?


Оплату послуг “Наука Сервіс” можна здійснити як у нас офісі, так і через банк. Наприклад, перевести кошти на карту Приватбанку або ж сплатити за рахунком юридичної особи. Оплата як правило ділиться на 2 частини: Передоплата і доплата. Суми оплат визначаються індивідуально.

Дипломна з Психології

Термін
від 14 днів

Вартість
від 4500 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Компанія “Наука Сервіс”” виконує дипломні роботи на замовлення для всіх вищих навчальних закладів Києва та України. Ми дотримуємося принципу пріоритетності інтересів замовника, тому гарантуємо вигідні умови співпраці, сумлінне ставлення і оптимальне співвідношення ціна / якість.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

Умови оформлення замовлення дипломної з психології

 

Оформлення заявки здійснюється за простою схемою шляхом особистого звернення в Києві, телефоном або на сайті. Авансова вартість вноситься через будь-яке зручне відділення банку. Укладений договір, в якому узгоджується тема, терміни, концепція, ціна, невідкладно надсилаються кур’єрською службою. В означений період замовник отримує повідомлення про готовність результату, вносить вартість, що залишилася і отримує дипломну роботу електронною поштою або забирає роздруківку у нас в офісі.

 

 

Ми дорожимо своєю і вашою репутацією, тому незалежно від формату замовлення, будь то написання дипломної роботи з фінансів або курсова робота з права завжди ставимося сумлінно і строго дотримуємося умови договору.

 

Нижче представлені орієнтовні ціни на найбільш популярні види робіт.

Вид роботи Вартість Термін виконання
Дипломна робота з психології від 4500 грн від 14 днів
Статті з психології від 650 грн від 2 днів
Звіт з практики з психології від 900 грн від 7 днів
Індивідуальні роботи договірна від 3 днів
Презентація, доклад, анотація безкоштовно від 3 днів

 

Будемо раді вашим рекомендаціям своїм знайомим і нагадуємо про знижки на замовлення за кожного приведеного друга. Ваш успіх – наша мета!

Основні критерії дипломних робіт з психології на замовлення

 

Теми дипломних робіт з психології охоплюють широкий спектр напрямків. Наші автори мають достатній рівень знань і навичок, профільну освіту для опрацювання будь-якої теми дипломної роботи. Наприклад, таких як з психології особистості, медичної, спеціальної та соціальної психології, психології реклами та ін. В компанії “Наука Сервіс” написання дипломних робіт з психології здійснюється на підставі таких критеріїв:

 

  1. Унікальність, відсутність шаблонів, оригінальність теми і гіпотези;
  2. Глибоке опрацювання літератури, підкріплене актуальними і цікавими прикладами;
  3. Сучасна методика дослідження, правильно сформульований вступ;
  4. Аналітична оцінка, грамотні висновки;
  5. Дотримання стандартів і вимог оформлення;
  6. Корисні рекомендації і обгрунтовані висновки.

 

В компанії “Наука Сервіс” можна замовити дипломну роботу, ціна на яку повністю виправдовує зміст і результат. Ми не займаємося черговим переписуванням книг або статей з інтернету, а пишемо якісний матеріал. У вартість включено безкоштовні доопрацювання, презентацію і відгук на дипломну роботу з психології.

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+