ПІДБІР ТЕМИ НАУКОВОЇ ДИСЕРТАЦІЇ: ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Відповіді на запитання

1

Як довго ви підбираєте тему роботи?


В середньому для підбору і обґрунтування теми дисертації нам потрібно від 7-14 днів.

2

Хто буде писати роботу?


У нашій компанії працюють кандидати і доктори наук. Кожен фахівець має високу кваліфікацію і великий досвід у сфері написання робіт на замовлення.

3

Чи є у вас офіс?


Так, наш офіс знаходиться в центральній частині міста Київ. Адресу ви можете подивитися на сторінці Контакти.

4

Як здійснюється оплата?


Оплату ви можете зробити у нас в офісі або ж через банк.

5

Моя тема буде унікальною?


Так, при формулюванні теми наші автори вивчають вже захищені дисертації, аналізують сучасні тенденції в галузі дослідження, а також аналізують потреби сучасної науки.

6

Як я можу оформити замовлення?


Оформити замовлення на підбір і обгрунтування теми дисертації ви можете трьома способами: у нас в офісі, телефоном або ж залишивши заявку на нашому сайті. При замовленні вноситься передоплата в розмірі 50%, про що видається чек. Після закінчення написання роботи вноситься доплата.

Підбір та обгрунтування теми роботи

Термін
від 7 днів

Вартість
від 1500 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Актуальна тема дисертації, її грамотне формулювання і обґрунтування – перший крок до успішного захисту. Якщо вже на цьому етапі ви зіткнулися з труднощами, в компанії «Наука Сервіс» можна замовити підбір теми кандидатської чи докторської дисертації, а також написання дисертації «під ключ». З нами у вас на руках буде якісне дослідження, з яким можна підкорювати наукове співтовариство.

   

  Підбір теми кандидатської дисертації – чому важливо не помилитися?

   

  Знайомство з наукової роботою починається з назви. Комісія і співтовариство оцінюють цікавість, актуальність, неординарність, корисність. Погодьтеся, ніхто в XXI столітті не буде читати дослідження на тему якихось умовних відеомагнітофонів або джинсів. Всьому свій час. Так і з темою дисертації – важливо не запізнитися і потрапити «в тренд», при цьому, не забуваючи, що тренди можуть бути швидкоплинними, а наукова робота готується місяцями, а то й роками. Доречна і цікава тема, яка розкриває нагальну проблему соціуму – запорука успіху захисту. З вибором важливо не помилитися ще й з точки зору дослідження питання. Є теми, за якими об’єктивно вже нічого нового сказати, так як вони заїжджені до дірок. І, навпаки, з певних напрямків відчувається дефіцит грамотної наукової думки.

  У чому переваги компанії «Наука Сервіс»?

   

  Ми представлені на ринку інформаційних послуг України понад десять років і за цей час придбали репутацію надійного, сумлінного партнера. Це стало можливим за рахунок потужного авторського колективу і кваліфікованих співробітників. Вони не просто професіонали своєї справи, а й люди з гострим почуттям відповідальності, які неухильно дотримуються професійної етики. Результат – дисертації, які стають еталонами в науковому світі.

   

  Конфіденційність гарантується. Завжди складаються договір про співпрацю. Ціни – лояльні, а доопрацювання – безкоштовні. У нас свіжий погляд на науку і неординарний підхід до вирішення найскладніших завдань.

  Як обґрунтувати тему дисертації?

   

  Аргументи категорії «подобається – не подобається» не підійдуть. Обґрунтування теми дисертації – це глибока аналітика, яка розкриває значення, гостроту, актуальність, нагальність. Важливо аргументувати, в чому саме сенс вибору такої теми, наскільки вона розкрита або навпаки не розкрита в науковому співтоваристві, які дослідники присвятили свої роботи цьому напрямку. Завдання не з легких. Обґрунтування теми часто стає каменем спотикання між претендентом і науковим керівником. На цьому етапі застопорився не один учений. У питанні, як обґрунтувати тему, актуальним стане об’єктивний погляд з боку. Автори компанії «Наука Сервіс» готові підключитися до процесу і допомогти сформулювати думки, розкрити суть і правильність вибору, щоб не було ситуації «я все розумію, але сказати не можу».

   

  Які етапи обґрунтування теми дисертації?

   

  Процес умовно ділиться на чотири етапи:

   

  1. Вибирається напрямок і формулюється тема.

   Завдання етапу:

  • вибрати список тем і напрямків, які цікаві автору;
  • визначити, наскільки вивчена і актуальна обрана тема;
  • вивчити наявну літературу і наявність захищених дисертацій по аналогічним або схожим темам;
  • порадитися з науковим керівником.

   

  1. Визначаються завдання, цілі, тези.

   На цьому етапі фактично створюється скелет дисертації:

  • встановлюється, що потрібно вивчити і як це здійснити;
  • сформулювати припущення, як їх обґрунтувати;
  • визначитися, коли і хто вивчив цю тему, які є роботи за цим профілем;
  • виділяються ключові моменти і тези, конкретизується головна ідея;
  • вивчаються спірні питання по темі, які до сих пір викликають дискусії.

   

  1. Формуються головні питання і формулювання теми:

   Завдання етапу:

  • вивчається вплив головної ідеї на соціум і державу в цілому;
  • досліджуються потенційні можливості впровадження очікуваних результатів дослідження;
  • оцінюється, в чому значимість, наукова корисність теми дисертації.

   

  1. Затверджується тема дисертації на кафедрі. Приступати до написання самої дисертації до затвердження теми не рекомендується.

   

  Чому замовити підбір та обґрунтування теми дисертації – краще рішення?

   

  Автори компанії «Наука Сервіс» – кандидати та доктори наук, які відносяться до кращих представників свого сегменту. У них є чітке розуміння і бачення актуальності теми, її наукової та практичної значущості з урахуванням сучасних тенденцій і перспектив. Висловити одним реченням суть і при цьому зробити це ємно, лаконічно, зрозуміло – ціле мистецтво, яке доступне з досвідом. Саме тому найкращим рішенням для здобувача стає замовлення підбору і обґрунтування теми. Це гарантія стовідсоткового потрапляння в потрібне русло. Велике бачиться на відстані.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України