ПІДБІР ТЕМИ НАУКОВОЇ ДИСЕРТАЦІЇ: ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ

Відповіді на запитання

1

Як довго ви підбираєте тему роботи?


В середньому для підбору і обґрунтування теми дисертації нам потрібно від 7-14 днів.

2

Хто буде писати роботу?


У нашій компанії працюють кандидати і доктори наук. Кожен фахівець має високу кваліфікацію і великий досвід у сфері написання робіт на замовлення.

3

Чи є у вас офіс?


Так, наш офіс знаходиться в центральній частині міста Київ. Адресу ви можете подивитися на сторінці Контакти.

4

Як здійснюється оплата?


Оплату ви можете зробити у нас в офісі або ж через банк.

5

Моя тема буде унікальною?


Так, при формулюванні теми наші автори вивчають вже захищені дисертації, аналізують сучасні тенденції в галузі дослідження, а також аналізують потреби сучасної науки.

6

Як я можу оформити замовлення?


Оформити замовлення на підбір і обгрунтування теми дисертації ви можете трьома способами: у нас в офісі, телефоном або ж залишивши заявку на нашому сайті. При замовленні вноситься передоплата в розмірі 50%, про що видається чек. Після закінчення написання роботи вноситься доплата.

Підбір та обгрунтування теми роботи

Термін
від 7 днів

Вартість
від 1500 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля
2560
Відгуків
38 400
Задоволених студентів
20
Років на ринку
4.8
Середній бал

Теми наукових дисертацій настільки різноманітні, що важко бути оригінальним. Вибір дається непросто. Саме тому доцільно підібрати тематику під замовлення і підстрахуватися з обґрунтуванням.

 

Теми наукових дисертацій служать відправною точкою подальшого вектора дослідження.  Принцип «як корабель назвеш, так він і попливе» в цьому контексті як не можна до речі.  Саме обґрунтування, актуальність, новизна і практична значущість теми поряд з якістю її розкриття роблять дисертацію цитованою, примітною і допомагають успішно захиститися.

Приклади виконаних робіт

ЕКОНОМІКА

ТИП РОБОТИ:

Дипломна

ТЕМА:

Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

ПСИХОЛОГІЯ

ТИП РОБОТИ:

Курсова робота

ТЕМА:

Особливості професійної спрямованості студентів

ПРАВО

ТИП РОБОТИ:

Контрольна робота

ТЕМА:

Джерела права соціального забезпечення + Задачі

ЯК ЗАМОВИТИ ПІДБІР ТЕМИ ДИСЕРТАЦІЇ?

 

Територія охоплення нашої клієнтської бази – вся Україна, в тому числі Київ, де знаходиться наш головний офіс. Саме тому доступний дистанційний варіант співпраці. Всі питання можна обговорити в телефонному режимі.

 

  • Ми наводимо приклад тем, ви вносите корективи, відхиляєте, приймаєте. І так поки не буде підібраний ідеально підходящий варіант.
  • Обґрунтування буде підготовлено у чітко встановлені терміни, і максимально відповідати критеріям формату роботи.
  • Складається договір про співпрацю, який без зволікання спрямовується кур’єрською службою.
  • Вартість послуг з написання дисертаційі їх частин диференціюється на два підходи: аванс перераховується після оформлення заявки, доплата здійснюється після підготовки підсумкового результату.
  • Готовий результат надсилаємо на електронну пошту. Доробки в потрібній кількості проводяться безкоштовно.

 

Розробка теми, без перебільшення, складне завдання. Цілком зрозуміле прагнення звернутися за допомогою. Компанія «Наука Сервіс» пропонує свої послуги. За плечима наших фахівців не один десяток успішно підготовлених дисертацій. Наша мета – ваші рекомендації, і ми робимо все можливе для виправдання довіри. Звертайтеся і переконайтеся особисто!

ТЕМА ДИСЕРАТЦІЇ ТА ЇЇ ОБГРУНТУВАННЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

 

Теми кандидатських дисертацій і докторських досліджень настільки різноманітні, що важко бути оригінальним. Якщо тематика повторюється, що в науковій діяльності цілком логічно, важливо обґрунтувати вибір і актуальність проблеми. Компанія «Наука Сервіс» пропонує допомогу в цьому питанні.

 

 

Арсенал ідей нашої команди включає широкий діапазон технічних тим, цікаві ідеї для докторської дисертації. Ми акуратно і грамотно представимо в кращому світлі ваші власні напрацювання або, при необхідності, запропонуємо цікаві, перспективні, слабо досліджені варіанти.

Нам довіряють студенти

information

Лайфхаки та корисна інфа.

Геть нудну методичку. Go у наш блог!

GO
+