Замовити написання дисертації для успішного захисту

Відповіді на запитання
 1. Хто буде писати мою кандидатську дисертацію?

В нашій компанії працюють кандидати наук за різними напрямками. Всі автори регулярно публікуються в наукових журналах різного рангу, мають колосальний досвід написання робіт на замовлення.

 

2. Чи можу я замовити роботу по частинах?

Так. Ми можемо писати роботу як цілком, так і її окремі частини (розділи, підрозділи, вступ, висновки).

 

3. Чи супроводжуєте ви роботу?

Так, на дисертаційну роботу ми даємо гарантію 12 міс. (цього зазвичай вистачає для захисту роботи). Всі виправлення від наукового керівника, рецензентів та інших перевіряючих ми здійснюємо абсолютно безкоштовно.

 

4. Моє замовлення буде унікальним?

Так, після написання дисертації ми перевіряємо її в системі Антиплагіат ВАК і Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам ВАК.

 

5. Я можу спілкуватися з автором моєї роботи?

Так, за необхідності ви зможете обговорити всі питання, що цікавлять вас з нашим автором. Також з вами буде працювати особистий менеджер, який зможе оперативно вирішувати будь-які питання та надавати всі консультації.

 

6. Чи заключаєте ви договір і як здійснюється оплата?

Всі співпраця проходить у рамках договору. Оплата здійснюється поетапно, відповідно до графіку, який визначається разом з вами і відображається у зазначеному договорі.

Кандидатська дисертація

Термін
від 6 місяців

Вартість
від 85 000 гривень
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  КАНДИДАТСЬКА ДИСЕРТАЦІЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ: ВИБІР НА КОРИСТЬ УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО

   

  Обов’язковий етап для здобувачів учених ступенів – захист кандидатської дисертації. Робота розкриває перспективність і талант автора, а значить, передбачає максимальну відповідальність. Ризики недоречні, якщо на кону майбутнє.

   

  Якісна, новаторська, унікальна кандидатська дисертація – запорука успішного присвоєння наукового ступеня і ефектного розвитку кар’єри. Скрупульозна, відповідальна праця вимагає тривалого часу, чималих зусиль, доступу до актуальних джерел, а ще зібраності, спокою, концентрації. Завдання не з легких, навіть для щирих прихильників своєї справи. Саме тому компанія «Наука Сервіс» пропонує довіритися професіоналам і замовити дисертацію будь-якої складності та тематики.

  ЗАМОВЛЕННЯ ДИСЕРТАЦІЇ “ПІД КЛЮЧ” В КОМПАНІЇ “НАУКА СЕРВІС”

   

  Компанія «Наука Сервіс» функціонує на інформаційному ринку в Києві і по всій Україні понад 20 років. За цей час ми довели, що орієнтовані на успіх і повністю присвячуємо свої зусилля вашим досягненням. Ми пишемо всі види наукових робіт: від формулювання теми та її обґрунтування до доповіді на захист.

   

  Так, за рекомендацією задоволених клієнтів, наша база замовників постійно зростає. І у вас є всі підстави поповнити їхні ряди. Чому?

  1. Грамотні, кваліфіковані фахівці з вченими ступенями.
  2. Гарантія новизни, унікальності, якості, належного оформлення дисертаційної роботи.
  3. Максимально надійна схема співпраці: оформлення заявки в офісі, по телефону або на нашому сайті – узгодження умов та оформлення договору – внесення передоплати – у відділенні банку або особисто в офісі – отримання повідомлення про готовність результату – внесення доплати – отримання готового примірника на електронну пошту.
  4. Абсолютна консультаційна та практична підтримка до захисту, безкоштовні доопрацювання в потрібній кількості.

   

  Ми знаємо, як має виглядати еталонна кандидатська дисертація, і що припускає її написання. Ваші досягнення – наш успіх. Щиро прагнемо до цього! Незаперечні переваги кандидатської дисертації на замовлення від компанії «Наука Сервіс».

  ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ КАНДИДАТСЬКУ ДИСЕРТАЦІЮ?

   

  Кожен повинен займатися своєю справою. У професійних колах будь-якої сфери принцип правильного розподілу часу та своєчасного делегування зобов’язань служить гарантією потрібного результату. І науково-дослідне середовище не є винятком.

   

  Якщо вам потрібна кандидатська дисертація (Україна, країни близького зарубіжжя) – розгляньте можливість оформлення заявки на замовлення. Чому?

  1. Економія часу. Можливість підготувати роботи в умовах стислих термінів.
  2. Відсутність необхідності відволікатися від основного виду діяльності.
  3. Економія ресурсів. Саме так. Адже за рахунок вивільненого часу можна продовжувати працювати і заробляти.
  4. Мінімізація ризику неякісної роботи. Адже професіонали дають гарантії, а отже, забезпечують оригінальність, грамотність, правильне оформлення.
  5. Збереження нервів. При дорученні відповідального завдання фахівцям немає необхідності турбуватися і хвилюватися за власні здібності.

   

  Переваги не обмежуються цим переліком. Але головна думка зводиться до наступного: купити готову кандидатську дисертацію – виважене рішення відповідальною і думаючої наперед особистості.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України