ЗАМОВИТИ МОНОГРАФІЮ

Відповіді на запитання

1

Хто буде писати мою монографію?


У нашій компанії працюють кандидати і доктори наук за різними напрямками. Всі автори регулярно публікуються в наукових журналах різного рангу, мають колосальний досвід написання робіт на замовлення.

2

Чи можу я замовити роботу частинами?


Так. Ми можемо писати як роботу повністю, так і її окремі частини (розділи, підрозділи).

3

Чи виправляєте Ви зауваження до роботи?


Так, на монографію ми надаємо гарантію 12 міс. Всі побажання та рекомендації ми вносимо абсолютно безкоштовно.

4

Ви перевіряєте роботи у системі Антиплагіат?


Так, після написання монографії ми перевіряємо їх у системі Антиплагіат ВАК і Антиплагіат Інтернет. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам ВАК.

5

Чи можу я спілкуватись із автором моєї роботи?


Так, за необхідності ви зможете обговорити всі питання, які цікавлять вас з нашим автором. Також з вами буде працювати особистий менеджер, який оперативно зможе вирішувати будь-які питання і надавати всі відповіді

6

Чи укладається договір та як відбувається оплата?


Все співробітництво проходить в рамках договору. Оплата здійснюється поетапно, згідно з графіком, який визначається спільно з вами і відображається у зазначеному договорі

Монографія

Термін
від 3 міс.

Вартість
від 65000 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Монографії актуальні для аспірантів і здобувачів наукових ступенів. Це трамплін до бажаного майбутнього в новому статусі. Якщо немає часу або сил для самостійної підготовки, компанія «Наука Сервіс» до ваших послуг.

   

  Аспірантам і здобувачам наукових ступенів доводиться стикатися з питанням, що таке монографія і як написати матеріал. Такий формат роботи є актуальним по багатьом напрямкам, в тому числі з педагогіки і по праву.  Замовити монографію можна в компанії «Наука Сервіс». Ми успішно функціонуємо на ринку інформаційних послуг України понад 20 років і пропонуємо надійне співробітництво.

  МОНОГРАФІЯ НА ЗАМОВЛЕННЯ

   

  Наукова монографія присвячується дослідженню історії розробки обраної тематики, її перспектив і сучасного стану. Потрібна монографія? Купити роботу можна в компанії «Наука Сервіс». Наші фахівці підготують відгук на дисертацію. Доступні такі послуги, як рецензія на дисертацію на замовлення, анотація. Дотримуються всі вимоги ВАК. Цьому сприяє дотримання принципів:

   

  • унікальності, грамотності;
  • своєчасності та оперативності;
  • конфіденційності;
  • лояльної цінової політики;
  • індивідуального підходу;
  • безкоштовних доробок.

   

  Наша команда авторів вміє слухати і чути. Тому монографія будь-якої тематики, включаючи такі складні напрямки, як роботи з адміністративного права, з економіки, з історії, будуть виконані відповідно до стандартів і при цьому стануть еталонним зразком «живої» наукової мови.

   

  Пропонуємо краще співвідношення ціна / якість. Гарантуємо виконання домовленостей.  Звертайтеся, навіть якщо монографія потрібна «ще на вчора», англійською мовою, з кримінального права або адміністративного права, з самої незвичайної тематикою.

  Монографії несуть важливе смислове навантаження. Це можливість залучення молодого покоління до наукового світу. Якщо матеріал правильно викладено, для початківців вчених відкривається доступ до серйозних знань. Цінність монографій розкривається через роки, а кращі екземпляри стають еталонами наукової думки і авторитетним джерелом цитування. Якщо ви бачите себе в числі авторів таких робіт – звертайтеся в «Наука Сервіс»! Раді вашим рекомендаціям і співпраці!

  ПРАВИЛА НАПИСАННЯ МОНОГРАФІЇ

   

  Монографія – це наукова праця, що характеризує необхідність опублікувати результат наукової діяльності. Дефініція використовується в двох значеннях:

   

  1. Наукова робота.
  2. Видання. У цьому випадку передбачається дві складові: безпосередньо монографія і науковий апарат. Однак перед випуском видання потрібно опрацювання самого наукового матеріалу.

   

  Вирішуючи, як написати монографію, важливо враховувати необхідність аналізу та опрацювання значної кількості джерел. В такому форматі список літератури і обсяг змістовної частини значний.

   

  Монографії по філософії, з психології та інших напрямках можуть бути одноосібними або належати кільком авторам. Однак в контексті здобувачів наукових ступенів рекомендується презентувати автором одного суб’єкта.

   

  Правила написання обумовлені тісним зв’язком монографії з кандидатськими та докторськими дисертаціями на замовлення. Проте характерною особливістю цього виду роботи по філософії, по соціології і будь-якого іншого напрямку є націленість на широке коло читачів, а не тільки на представників наукової сфери. В  цьому контексті навіть з юриспруденції монографія не повинна бути «сухою» і надмірно офіційною.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України