Публікація наукових статей у журналах категорії "Б" [ВАК]

Термін
від 1 міс.
Вартість
від 2200 грн
Гарантія
необмежена

Переваги компанії "Наука Сервіс"

20 років на ринку
38 400 задоволених студентів
100 штат авторів
2 560 позитивних відгуків
01 Якість Перевірка системою Антиплагіат
02 Пунктуальність Особистий менеджер слідкує за виконанням термінів
03 Надійність Ми ведемо вас до захисту

Дізнатися ціну роботи

  Унікальність: 

  %

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  Відгуки клієнтів про нас

  Андрій
  Дякую компанії «Наука Сервіс» за високоякісну магістерську роботу! Допомога фахівців була незамінною на кожному етапі. Велика увага до деталей, вчасна підтримка і професіоналізм зробили співпрацю легкою і приємною. Рекомендую всім студентам, хто шукає якісну підтримку у написанні наукових робіт.
  Олексій
  Компанія «Наука Сервіс» - професіонали своєї справи. Замовив у них магістерську роботу і залишився задоволений. Вони виявили велике розуміння предметної області та допомогли у формулюванні теми і підборі літератури. Крім того, завдяки їм я зекономив багато часу на пошуки і аналіз інформації. Рекомендую!
  Максим
  Співпраця з компанією «Наука Сервіс» була великою допомогою для мене. Компанія надала професійну підтримку на кожному етапі написання диплому. Їхній командний та відповідальний підхід дозволили мені успішно завершити роботу.
  Юлія
  Компанія «Наука Сервіс» виявилася надійним партнером у написанні дипломної роботи. Вони надали високоякісну підтримку та консультації на кожному етапі процесу. Завдяки їхньому професіоналізму та увазі до деталей, я впевнено захистила свій диплом на високу оцінку. Рекомендую компанію «Інформ Сервіс» для всіх, хто шукає надійного партнера у написанні наукових робіт.
  Олександр
  Компанія «Наука Сервіс» вразила мене оперативно виконаною роботою. Вони надали велику підтримку на кожному етапі написання диплому. Фахівці виявили глибоке розуміння теми та допомогли у формулюванні завдань. Я задоволений результатом і рекомендую «Наука Сервіс» всім, хто шукає якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Вікторія
  Компанія «Наука Сервис» вразила мене відповідальним підходом до роботи. В мене була фахова підтримка під час написання магістерської роботи та формулювання завдань та аналізу даних. Робота була виконана вчасно і на високому рівні. Рекомендую цю компанію всім, хто шукає якісну допомогу у написанні студентських робіт.
  Олександр
  Дякую компанії «Наука Сервіс» за професіоналізм та високу якість роботи. Ваша допомога була незамінною на кожному етапі написання магістерської роботи. Фахівці проявили велике розуміння предметної області та вміло допомогли у підборі матеріалів. Результат справдив мої очікування, і я дуже задоволений співпрацею.
  Алексей
  Сотрудничество с «Наука Сервис» превзошло мои ожидания. Профессиональные писатели помогли мне с магистерской работой, внимательно учитывая мои требования. Их оперативность и качество работы выше всяких похвал. Благодаря им я смог сосредоточиться на других задачах, зная, что работа над дипломом в надежных руках.
  Марія
  Компанія «Наука Сервіс» - надійний партнер у написанні наукових робіт. Замовила у них магістерську роботу та залишилася задоволена результатом. Їхня команда надала мені допомогу та консультації на кожному етапі написання. Швидко, якісно і професійно! Дуже вдячна за співпрацю і рекомендую всім, хто потребує якісну допомогу у написанні дипломних робіт.
  Дмитрий
  Сотрудничество с компанией «Наука Сервис» было безупречным. Они предоставили качественную помощь в написании магистерской работы, учитывая все мои требования и сроки. Особенно ценю их профессионализм и внимательное отношение к деталям. Рекомендую всем, кто ищет надежного партнера для успешного выполнения научных проектов.

  Чому краще обрати "Наука Сервіс"?

  20+

  Років успішної роботи

  Найголовніша місія нашої компанії – це позитивні відгуки від вас

  1 день

  Чітке дотримання дедлайнів

  Наші експерти можуть виконати роботу навіть скоріше ніж Ви того очікуєте

  100%

  Лише авторські роботи

  Всі без виключення наші тексти перевіряються в системі Антиплагіат. Ви безкоштовно отримаєте звіт разом із Вашої роботою

  38%

  Предметів

  В нашій компанії немає фрілансерів та універсальних авторів, які пишуть все. У нас лише профільні дипломовані спеціалісти. Кожен спеціалізується за своїм фахом

  Найкраще співвідношення ціни та якості

  В нашій компанії не найнижчі ціни, але найвища якість!

  Ціна включає

  Звіт з Антиплагіат

  Безлімітна гарантія

  Автор із найвищим рейтингом

  Оформлення згідно вимог

  Титульний аркуш

  Часті запитання

  Статті ВАК ми публікуємо в "фахових" журналах категорії Б. Статті Scopus ми публікуємо виключно в виданнях з високими наукометричними показниками категорії А.

  Замовити ви можете у нас на сайті, по телефону або відвідавши наш офіс. Оплатити замовлення на публікацію ви можете також у нас в офісі, на розрахунковий рахунок в будь-якому банку або через систему Приват24.

  Статті ВАК ми можемо опублікувати протягом 1-2 місяців, а статті Scopus і WoS - протягом 4-6 місяців.

  Ми офіційна компанія, що має фізичну адресу у місті Київ. За всіма послугами ми оформлюємо договір, в рамках якого проходить все співробітництво.

  Купити публікацію ВАК

  «ФАХОВА» ПУБЛІКАЦІЯ ВАК – АЛГОРИТМ ДІЙ

  Публікація наукових статей проводиться у вітчизняних і міжнародних виданнях. Чим вище рівень наукометричної бази, тим складніше і дорожче розміщення матеріалу. Написання наукових статей може бути елементом різних етапів наукової та навчальної діяльності. Отже, рівень журналів для публікації теж буде відрізнятися. Якщо у вас є готовий матеріал, ви впевнені в якості та вам потрібна швидка публікація, алгоритм дій простий:

  1. Виберіть видання, в якому б хотіли побачити опубліковану роботу. При необхідності наш менеджер допоможе підібрати оптимальні варіанти.
  2. Переконайтеся, що стаття відповідає необхідним вимогам, наприклад, вимогам ВАК. Якщо є сумніви – можете звернутися до нас за редактурою та перевіркою матеріалу. А за гострої необхідності – купити наукову статтю.
  3. Складіть заявку на публікацію і оперувати статтю із супровідною документацією (в нашому випадку – передайте матеріал в компанію).
  4. Дочекайтеся рецензії.
  5. Сплатіть рахунок за відповідне розміщення матеріалу.
  6. При необхідності і в залежності від формату журналу замовте номер вашої публікації або відбиток статті.

  Якщо потрібна терміново публікація, а сам матеріал ще не готовий, або ви навіть не приступали до статті, завжди є альтернативний варіант – замовити матеріал у фахівців. Будемо раді, якщо ви скористаєтеся рекомендацією безлічі клієнтів і звернетеся до нас.

  Сформована практика захисту дисертаційних робіт показує, що замовити публікацію наукових статей у надійного партнера – гостра необхідність і запорука успіху у майбутньому. Платформою для розміщення можуть служити платні і безкоштовні, іноземні та вітчизняні видання. Важливо враховувати:

  1. Кількість публікацій має становити не менше 5 одиниць. В цьому аспекті діє принцип: чим більше, тим краще. Саме тому часто замовляють послугу терміново опублікувати відсутню наукову статтю з філології, психології та інших різноманітних напрямків.
  2. Атестаційна комісія звертає увагу на часовий проміжок публікації статей. Не менш важлива так звана «географія» розміщення матеріалу. Потрібно охоплення всіх видів джерел.
  3. Правильне оформлення. Навіть найкращі матеріали, що не наділені в потрібну форму, можуть не пройти рецензування. Якщо тематикою є економіка, критерії ВАК мають деяку специфіку. Те ж саме можна стверджувати про більшість тематик публікацій в цих журналах. Ми надаємо допомогу в підготовці статей в точній відповідності з вимогами ВАК.

  Ми функціонуємо понад 20 років і надаємо весь спектр студентських робіт по всій Україні. Саме тому, замовляючи написання і публікацію наукової статті ВАК, будьте впевнені, що наші фахівці досконало знають перелік видань ВАК і електронні бази, співпрацюють з виданнями на постійній основі. Це істотно знижує терміни публікації.

  ШВИДКА ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛАХ ВАК З КОМПАНІЄЮ “НАУКА СЕРВІС”

  Для захисту кандидатської дисертації портфоліо повинне містити опубліковані наукові статті, у тому числі в журналах ВАК. Це рецензуються вищою атестаційною комісією наукові видання, вимоги яких характеризуються підвищеними стандартами. Якщо потрібно швидко опублікувати статтю ВАК, компанія «Наука Сервіс» понад 20 років надає відповідні послуги на інформаційному ринку України.

  Компанія «Наука Сервіс» вміє виправдовувати очікування. Тому ми має можливість розміщувати статті ВАК на замовлення в найкоротші терміни. Менеджер відповість на всі питання: скільки коштує публікація, в яких журналах буде розміщена і які терміни знадобляться. Ваша вигода у співпраці з нами наступна:

  • оперативність публікації – від 10 днів, можливий прискорений варіант;
  • отримання довідки про прийняття протягом години (кінцева ціна включає цю послугу);
  • професійне редагування матеріалу, необмежену кількість доробок в рамках початкового замовлення;
  • рецензування;
  • демократична вартість, застосування системи знижок і акцій;
  • можливість публікації статей широких тематик і матеріалів конференції;
  • краще співвідношення ціна / якість.

  Звертайтеся, якщо потрібна швидка публікація в журналах ВАК, редактура, підвищення унікальності, оформлення рецензій та інші супутні послуги – ми з задоволенням прийдемо на допомогу!

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук