ПІДГОТОВКА І ПУБЛІКАЦІЯ НАУКОВИХ СТАТЕЙ У ЖУРНАЛАХ КАТЕГОРІЇ "Б" [ВАК]

Відповіді на запитання

🕒

В які терміни ви можете опублікувати статті ВАК в журналах категорії А і Б?


Статті ВАК ми можемо опублікувати протягом 1-2 місяців, а статті Scopus і WoS – протягом 4-6 місяців.

📰

В яких журналах ви публікуєте статті?


Статті ВАК ми публікуємо в “фахових” журналах категорії Б. Статті Scopus ми публікуємо виключно в виданнях з високими наукометричними показниками категорії А.

⚠️

Які гарантії публікації статті ви надаєте?


Ми офіційна компанія, що має фізичну адресу у місті Київ. За всіма послугами ми оформлюємо договір, в рамках якого проходить все співробітництво.

Чи можу я контролювати процес публікації моєї статті?


Звичайно, наш менеджер буде вас повідомляти про хід виконання роботи, і ви зможете оперативно надавати свої зауваження і побажання.

💲

Як замовити публікацію ВАК статті?


Замовити ви можете у нас на сайті, по телефону або відвідавши наш офіс. Оплатити замовлення на публікацію ви можете також у нас в офісі, на розрахунковий рахунок в будь-якому банку або через систему Приват24.

Публікація “Фахової” статті ВАК

Термін
від 1 міс.

Вартість
від 2200 грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Для захисту кандидатської дисертації портфоліо повинне містити опубліковані наукові статті, у тому числі в журналах ВАК. Це рецензуються вищою атестаційною комісією наукові видання, вимоги яких характеризуються підвищеними стандартами. Якщо потрібно швидко опублікувати статтю ВАК, компанія «Наука Сервіс» понад 20 років надає відповідні послуги на інформаційному ринку України.

  ШВИДКА ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛАХ ВАК З КОМПАНІЄЮ “НАУКА СЕРВІС”

   

  Компанія «Наука Сервіс» вміє виправдовувати очікування. Тому ми має можливість розміщувати статті ВАК на замовлення в найкоротші терміни. Менеджер відповість на всі питання: скільки коштує публікація, в яких журналах буде розміщена і які терміни знадобляться.

   

  Ваша вигода у співпраці з нами наступна:

  • оперативність публікації – від 10 днів, можливий прискорений варіант;
  • отримання довідки про прийняття протягом години (кінцева ціна включає цю послугу);
  • професійне редагування матеріалу, необмежену кількість доробок в рамках початкового замовлення;
  • рецензування;
  • демократична вартість, застосування системи знижок і акцій;
  • можливість публікації статей широких тематик і матеріалів конференції;
  • краще співвідношення ціна / якість.

   

  Звертайтеся, якщо потрібна швидка публікація в журналах ВАК, редактура, підвищення унікальності, оформлення рецензій та інші супутні послуги – ми з задоволенням прийдемо на допомогу!

  «ФАХОВА» ПУБЛІКАЦІЯ ВАК – АЛГОРИТМ ДІЙ

   

  Публікація наукових статей проводиться у вітчизняних і міжнародних виданнях. Чим вище рівень наукометричної бази, тим складніше і дорожче розміщення матеріалу. Написання наукових статей може бути елементом різних етапів наукової та навчальної діяльності. Отже, рівень журналів для публікації теж буде відрізнятися.

   

  Якщо у вас є готовий матеріал, ви впевнені в якості та вам потрібна швидка публікація, алгоритм дій простий:

  1. Виберіть видання, в якому б хотіли побачити опубліковану роботу. При необхідності наш менеджер допоможе підібрати оптимальні варіанти.
  2. Переконайтеся, що стаття відповідає необхідним вимогам, наприклад, вимогам ВАК. Якщо є сумніви – можете звернутися до нас за редактурою та перевіркою матеріалу. А за гострої необхідності – купити наукову статтю.
  3. Складіть заявку на публікацію і оперувати статтю із супровідною документацією (в нашому випадку – передайте матеріал в компанію).
  4. Дочекайтеся рецензії.
  5. Сплатіть рахунок за відповідне розміщення матеріалу.
  6. При необхідності і в залежності від формату журналу замовте номер вашої публікації або відбиток статті.

   

  Якщо потрібна терміново публікація, а сам матеріал ще не готовий, або ви навіть не приступали до статті, завжди є альтернативний варіант – замовити матеріал у фахівців. Будемо раді, якщо ви скористаєтеся рекомендацією безлічі клієнтів і звернетеся до нас.

   

  Сформована практика захисту дисертаційних робіт показує, що замовити публікацію наукових статей у надійного партнера – гостра необхідність і запорука успіху у майбутньому. Платформою для розміщення можуть служити платні і безкоштовні, іноземні та вітчизняні видання.

   

  Важливо враховувати:

  1. Кількість публікацій має становити не менше 5 одиниць. В цьому аспекті діє принцип: чим більше, тим краще. Саме тому часто замовляють послугу терміново опублікувати відсутню наукову статтю з філології, психології та інших різноманітних напрямків.
  2. Атестаційна комісія звертає увагу на часовий проміжок публікації статей. Не менш важлива так звана «географія» розміщення матеріалу. Потрібно охоплення всіх видів джерел.
  3. Правильне оформлення. Навіть найкращі матеріали, що не наділені в потрібну форму, можуть не пройти рецензування. Якщо тематикою є економіка, критерії ВАК мають деяку специфіку. Те ж саме можна стверджувати про більшість тематик публікацій в цих журналах. Ми надаємо допомогу в підготовці статей в точній відповідності з вимогами ВАК.

   

  Ми функціонуємо понад 20 років і надаємо весь спектр студентських робіт по всій Україні. Саме тому, замовляючи написання і публікацію наукової статті ВАК, будьте впевнені, що наші фахівці досконало знають перелік видань ВАК і електронні бази, співпрацюють з виданнями на постійній основі. Це істотно знижує терміни публікації.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України