РОЗДІЛ ДИСЕРТАЦІЇ - ОГЛЯД ЛІТЕРАТУРИ, ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА

Відповіді на запитання

1

Ви перевіряєте розділи на унікальність?


В обов’язковому порядку. Після готовності розділу дисертації ми перевіряємо текст в системі Антиплагіат про що видаємо відповідний звіт. Унікальність наших робіт відповідає необхідним вимогам ВАК.

2

Як довго ви пишете розділ дисертації?


Все залежить від того який це буде розділ: огляд літератури або ж практична частина. Також на терміни впливає спеціальність. В середньому це займає від одного до двох-трьох місяців.

3

Вам необхідні мої попередні розділи? Ви гарантуєте збереження моїх авторських прав?


Якщо вам необхідно підготувати другий, третій і т.д. розділ, при наявності вже написаного першого, то звичайно ж нашому авторові необхідно ознайомитися з готовим матеріалом. Це необхідно для того, щоб витримати єдину стилістику. Ми гарантуємо 100% збереження ваших авторських прав, що зазначено у нас у договорі.

4

Чи укладається договір та як проходить оплата?


Все співробітництво проходить в рамках договору. Оплата здійснюється поетапно, згідно з графіком, який визначається спільно з вами і відображається у зазначеному договорі

5

Чи зможу я спілкуватись з автором моєї роботи?


Так, при необхідності ви зможете обговорити всі питання, що цікавлять вас з нашим автором. Також з вами буде працювати особистий менеджер, який оперативно зможе вирішувати будь-які завдання і надавати всі відповіді

Розділ дисертації

Термін
від 1 місяця

Вартість
від 25 тис.грн.
Як ми працюємо ?
how_we_works-img
Ви залишаєте заявку
how_we_works-img
Менеджер звязується з вами та уточнює всі деталі
how_we_works-img
Після внесення 50% передоплати виконавець приступає до виконання завдання
how_we_works-img
По готовності оплачуєте 100% і отримуєте роботу
Відгуки студентів
Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...
reviewВіктор

У минулому році звернувся в дану компанію, так як виник творчий ступор і я ніяк не міг закінчити свою магістерську роботу.  Написали відмінно і оригінально.  Ціни за надані послуги нормальні.  Залишився всім задоволений!

reviewВіка

Як і багато хто, замовляла курсову перший раз через термінову необхідність і до останнього було не ясно, як напишуть роботу і взагалі чи напишуть 🙂 Але нічого, прислали пристойний файл, викладач поставив за роботу 5. Я в приємному шоці, і всім рекомендую

reviewДякую за звіт з практики

Замовляла звіт по практиці – написали швидко, щоденник допомогли заповнити, рецензію навіть підготували. На захист проблем не було. Спасибі.

reviewКонтрольная на відмінно

Відмінна контрольна, без помилок і отримав за неї 5. Всього лише за 10 хвилин без реєстрації на сайті та оформлення замовлення за допомогою менеджера. Зручний, сучасний сайт, все для зручності студентів. Буду звертатися ще.

reviewАнтон

Спасибі за постійну допомогу в завданнях! Без вас би точно мене з універу поперли б))) Актуальний і грамотний помічник, є в штаті фахівці з різних предметів, можна замовляти різні тематики – я вчуся на економічному. Завжди оцінки на 4 і 5. Спасибі, ви найкращі!

reviewМарія

Правильний підхід до студентів: не занадто високі ціни, швидка робота і можна оформити онлайн замовлення. Все, що потрібно сучасному студенту)) З власного досвіду суджу, дуже зручно, що є така компанія.

reviewВадим

Считаю хорошо выполнили мой заказ на контрольную работу. Непростые были задания и ответы не однозначные, но преподаватель зачел и даже похвалил перед группой. Никогда сам больше не буду писать контрольные, зачем?)) Удобно заплатить сервису и не париться с этим

reviewВалерий
reviewВаля

  Тип роботи

  Тема роботи

  Ваше ім'я*

  Номер телефону*

  Ваш email*

  Натискаючи кнопку "Дізнатись ціну", я даю згоду на обробку своїх персональних данних відповідно до Політики конфіденційності

  2560
  Відгуків
  38 400
  Задоволених студентів
  20
  Років на ринку
  4.8
  Середній бал

  Докторська і кандидатська дисертація на замовлення – складна дослідницька праця з багатокомпонентною структурою. Якщо якісь розділи не по силам або не вистачає часу, вірним рішенням стане звернення за допомогою до фахівців.

   

  Структурно кандидатська і докторська дисертація включає відокремлені розділи, які пов’язані спільною концепцією і в сукупності утворюють цілісне дослідження. Це складні наукові праці, що дозволяють здобувачам отримати наукові ступені.

   

  На практиці для окремих претендентів недоступні частини дисертацій в силу відсутності часу або потрібної бази, а також, якщо не зрозумілі вимоги. Це не проблема, адже в компанії «Наука Сервіс» доступна до замовлення вся дисертація, розділи, практична частина, висновки, висновки, супутні завдання. Ми готові включитися в процес на будь-якому етапі.

  СПЕЦИФІКА СПІВРОБІТНИЦТВА З КОМПАНІЄЮ «НАУКА СЕРВІС»

   

  Якщо ви вирішили замовити певні розділи дисертації, зверніться до менеджера компанії зручним для вас способом (телефон, заявка на сайті або ж завітайте  за адресою нашої компанії):

  1. Узгодьте умови;
  2. Внесіть передоплату в офісі (Київ) або будь-якому відділенні банку (вся Україна);
  3. Отримайте договір (він направляється кур’єрською службою);
  4. Чекайте повідомлення про готовність результату і внесіть вартість, що залишилася;
  5. Ознайомтеся зі спрямованою на електронну пошту роботою, внесіть свої корективи, пропозиції, якщо вважаєте за потрібне це зробити.

   

  Всі доробки здійснюються безкоштовно. Гарантується повну конфіденційність. Ми виконуємо під замовлення роботи будь-якої тематики та рівня складності. Функціонуємо на ринку інформаційних послуг понад 20 років і не перестаємо приємно дивувати своїх замовників.

   

  Якщо вам, як і багатьом талановитим і перспективним аспірантам, не піддаються окремі розділи і частини дисертацій, звертайтеся! Компанія «Наука Сервіс» виконає будь-які побажання, допоможе написати еталонну дисертацію і підготуватися до захисту.

  ОСНОВНІ СТРУКТУРНІ ЕЛЕМЕНТИ ВАШОЇ ДИСЕРТАЦІЇ

  Якщо конкретизувати, з чого складається докторська або кандидатська дисертація, розділи наступні:

  1. Титульна сторінка.
  2. Зміст.
  3. Перелік умовних скорочень.
  4. Введення.
  5. 1 частина.
  6. 2 частина.
  7. 3 частина.
  8. 4 частина.
  9. Висновок.
  10. Загальні висновки.
  11. Практичні рекомендації.
  12. Список літератури.
  13. Програми.

  Перша частина, як правило, присвячується огляду та аналізу літературних джерел, на основі яких проводиться дослідження. Основна частина кандидатської дисертації включає формулювання робочої гіпотези, цілей, завдань, розкриття об’єкта і предмета дослідження.  Наступні розділи присвячуються дослідним методам і результатам наукової праці відповідно.

  Важливе значення має обговорення результатів, і аналіз частини, що відбиває, які розроблені рекомендації. Структура обов’язково включає висновки. Ці частини відображають суб’єктивізм автора, його позицію і перспективність концепції.

  Дипломовані фахівці компанії «Наука Сервіс» мають вчені ступені і з власного досвіду знають, як надати допомогу аспірантам.

  Приклади виконаних робіт

  ЕКОНОМІКА

  ТИП РОБОТИ:

  Дипломна

  ТЕМА:

  Організаційно-економічний механізм ЗТО підприємства

  ПСИХОЛОГІЯ

  ТИП РОБОТИ:

  Курсова робота

  ТЕМА:

  Особливості професійної спрямованості студентів

  ПРАВО

  ТИП РОБОТИ:

  Контрольна робота

  ТЕМА:

  Джерела права соціального забезпечення + Задачі

  Нам довіряють студенти всіх ВНЗ України