Магістерська робота – що це і як її написати студенту?

Захист магістерської роботи – довгоочікуваний, відповідальний і багато в чому доленосний момент. Але цьому передує довгий і не завжди простий шлях написання. Нехай натхненням для вас стане велика мета і перспективи. Ми в свою чергу в цій статті розставимо головні акценти, які стануть корисними порадами та орієнтирами.

 

Поняття і структура магістерської роботи

 

Підсумком освітнього процесу в магістратурі стає написання випускного кваліфікаційного дослідження. Його прийнято називати магістерською дисертацією. Студент може вибрати абсолютно будь-який об’єкт в рамках своєї спеціалізації: подія або явище, систему або процес, закономірність чи механізм. Головне – знайти шляхи дослідження в новому, ще не розкритому ракурсі.

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

  Магістерська робота повинна бути:

  1. Актуальною – нікому не цікаво вивчати можливості умовних відеомагнітофонів, якщо вони вже своє віджили і навряд чи повернуться в тренди.
  2. Грамотною – це безумовний критерій оцінки, що визначає, наскільки майбутній магістр відповідає своєму статусу.
  3. Унікальною – боротьба з плагіатом активно проводиться у всіх сферах наукового життя, і випускники університетів також підпадають під цю хвилю.
  4. Науковою – часи есе і шкільних творів позаду, публіцистику і стиль «жовтої преси» залишаємо для початківців репортерів. Чіткість, академічність, значимість – наше все.
  5. Правильно оформленою – в українській освітній системі як і раніше велика увага приділяється не тільки змісту, а й формі. Ігнорування такої вимоги веде до доопрацювання.

  Рейтинг

  0 / 5. 0

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук