Як обійти Антиплагіат?

Чи завжди можна обійти Антиплагіат і чи потрібно це робити? Немає студента та аспіранта, який би не задавався таким питанням. Серед безлічі секретів і лайфхаків є один найнадійніший – власний, авторський текст з мінімальною ймовірністю буде не унікальним, а запозичений матеріал доводиться ретельно переробляти.

 

Способи підвищення оригінальності диплому

 

Якщо ви не геній пера і складно викладаєте свої думки, без «секретів і порад» систему Антиплагіат і досвідчених викладачів не перемогти. Чому? Так просто через них проходить така кількість текстів і дипломів, у тому числі ідентичних за змістом, що здивувати оригінальністю складно і людину, і технологію. Але, як кажуть, де наша не пропадала. Дипломом ризикувати не будемо, і «доб’ємо» ці найзаповітніші 85% плюс. В цьому нам допоможе 10 універсальних лайфхаків.

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

   

  Зробіть рерайтинг матеріалу

   

  Це найпростіший спосіб, ступеню надійності якого позаздрить будь-яка система охорони банку. Принцип максимально зрозумілий – переказуйте суть своїми словами. Розкажіть те ж саме, але по-своєму, привнесіть авторські нотки. В рамках глибокого рерайту можна змінювати послідовність фрагментів, якщо це не спотворює суть, додавати або усувати структурні елементи тексту, наприклад, уявити перерахування у вигляді списку або навпаки, прибрати перелік у текстове полотно.

  Головне, що потрібно взяти з вихідного матеріалу для рерайту, – фактичні дані і достовірність. А вже як ви їх викладете – справа майстерності, і ніякого шахрайства.

  Врахуйте, якщо на одній програмі видається достатня унікальність, різниця алгоритмів може стати причиною низького відсотку на іншому сервісі. Найкраще довести необхідний показник на всіх ключових перевірках

  Використовуйте епітети і синоніми

   

  Яка багата українська мова (російська, англійська – потрібне підкреслити)! Так чому б цим не скористатися? Тим більше, раз ви дійшли до етапу написання диплому, точно маєте словниковий запас хоча б трохи багатший, ніж у Еллочки-людожерки. Та й Goоgle пропонує допомогу, тлумачні словники та словники синонімів (так-так, є і такі) ніхто не відміняв. Як це працює на практиці? Наприклад, суспільство і соціум, протиправний і девіантний, сучасність – реалії, матеріал-контент – слова-синоніми, якими, як і тисячі інших варіантів легко варіювати.

  Покращуйте, удоскональте, оптимізуйте, прокачуйте, коректуйте матеріал, тільки цур, не використовуйте, як в цьому реченні відразу всі варіанти.

   

  Перекладіть текст

   

  Схема працює наступним чином. Текст прокачується туди-сюди, наприклад, з російської мови на англійську і навпаки. Це, звичайно, звучить дико, але має місце бути. Текст спотворюється за формулюванням, але суть залишається незмінною. Що потрібно обов’язково зробити? Уважно вичитати і відкоригувати текст. Іноді авто переведення видає смішні, безглузді і навіть лайливі заміни. Це відразу кидається в очі, як і неузгоджені закінчення. Підсумок такий, якщо уважно поставитися до коригування, то можна зберегти суть тексту і забезпечити його унікальність.

   

  Спробуйте метод шинглу

   

  Доведеться докласти значних зусиль, але результат того вартий. Під шинглом розуміються деякі певні слова, у розташуванні яких застосовується певна послідовність. Тобто існує певний алгоритм, порушити який досить просто – варто тільки замінити одне-два слова в ланцюжку, та оригінальність підвищується. Як це працює? Наприклад, для підвищення оригінальності цілого не унікального абзацу потрібно замінити кожні 2-3 слова. Тут в нагоді знання синонімів та інших елементів різноманіття мови. Це найпростіший спосіб зміни всіх шинглів.

  Альтернативний варіант – заміна кожного першого і останнього слова шингла. Однак, такий спосіб досить складний. Треба ж знати, де цей самий шингл починається, а де закінчується. Але це, як кажуть, вже зовсім інша історія. Цей метод лежить в основі роботи більшості перевірок унікальності. Своєрідні фразові ланцюжка формуються за рахунок того, що кожне наступне слово може стати початком нового шингла або бути продовженням попереднього. Ці хитрощі можна і потрібно використовувати в боротьбі зі штучним інтелектом систем перевірки Антиплагіат.

  Не витрачайте зусилля, експериментуючи з пунктуацією. Навіть якщо всі точки будуть замінені комами, а тире – знаками оклику – програма перевірки унікальності на це не вважає. В основу алгоритмів беруться тільки слова

  Встановіть автоматичні переноси

   

  Відразу обмовимося, таке форматування може бути не ухвалено на захисті. Але якщо науковий керівник не має нічого проти, і в цілому цей аспект не обмовляється, спробувати варто. Тим більше зусилля мінімальні – відповідна опція встановлюється автоматично. Як це працює? При переносі слів текст, який згодом скопіювати і вставити в програму перевірки, зчитується з нібито обрізаними словами. І такі уривки сприймаються програмою як не унікальні.

  Як ви розумієте, по всьому диплому таких слів збереться чимало, значить, шанси на унікальність стають максимально високими. Однак не забувайте перечитувати відкоригований матеріал. Адже в авто перенесенні часто зустрічаються помилки. Програмі ж не скажеш, як вам раніше говорила вчителька – «По складах треба переносити слово, Іванов, по складах!».

   

  Усуньте тавтологію

   

  Почнемо з азів. Тавтологія – це повторювані слова. Частота їх вживання явно виходить за рамки розумного. Наприклад, якщо диплом присвячений банкрутству фізичної особи, не обов’язково вставляти цю формулювання в кожне речення, і навіть в кожен абзац. Повірте, саме поєднання банкрутство + фізична + особа – як червона ганчірка для бика. Є ж альтернативні варіанти, такі як: процедура, визнання неплатоспроможним, вичерпання ресурсів тощо. Не варто зловживати заміною, але і частити словами також не треба.

  Значно спростять спеціальні сервіси і опції по виявленню тавтології. Наприклад, ресурс ustranit-tavtologiyu-onlajn. Іноді рішення проблеми легше, ніж здається на перший погляд. Такий лайфхак якщо і не повністю позбавить від не унікального тексту, то точно підвищить відсоток оригінальності на кілька позицій.

  Досвідчені студенти дають таку пораду від усіх бід. Часу немає, текст не унікальний, а здавати треба? Віддайте вчителю друковану версію без електронного формату. Хто там буде вбивати текст в програму, або фотографувати і розпізнавати на комп’ютер

  Які методи унікалізації не працюють?

   

  Серед різноманіття прийомів і хитрувань є способи, які вичерпали свою актуальність, безрезультатні і навіть небезпечні в плані «підстави». У числі методів під табу наступні заборонені прийоми:

  1. Заміна символів. Звичайно, якщо по тексту проставити замість російської букви «з» англійську букву «з», унікальність тільки піде вгору. Та й візуально, якщо прибрати автоматичне виправлення та підкреслення, різниці не видно. Але варто тільки скористатися будь якою програмою перевірки, кількість помилок буде зашкалювати. Звинувачення в несумлінності забезпечене.
  1. Синонімайзинг тексту. Практика показує, що більш жалюгідного і безграмотного результату, ніж після поверхневого синонімайзу, світ текстів не бачив. Для будь-якого автора наукових статей і хорошого копірайтера слово «синонімайзинг» в принципі під забороною. А диплом, ну хоча б його частина, точно буде прочитана на захисті. Це невиправданий і безрезультатний ризик.
  1. Зловживання словами-паразитами, водністю, епітетами та синонімами. Як інструменти для поліпшення невеликих фрагментів ці хитрощі мають місце бути. Але в контексті великого відрізка, так би мовити «можуть і очі кров’ю наллються». Це дуже впадає в очі і надає тексту безграмотності. До того ж, якщо диплом присвячений, наприклад, гідравлічному елементу чогось там, сильно синонімами не розбавиш.
  1. Склеювання або розбивка речень. З малою вірогідністю зараз знайдеться такий сміливець, але якщо раптом – ні. До таких хитрощів повинні були залишитися на рівні п’ятого класу, коли ви тільки вчилися друкувати, і склейка виходила мимоволі. Це точно не рівень диплому.

  І головний лайфхак – звертайтеся за допомогою до професіоналів. З компанією «Наука Сервіс» ваша робота гарантовано пройде будь-яку перевірку, а ви успішно захистите диплом.

  Рейтинг

  5 / 5. 1

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук