Список літератури: як автоматично підготувати список реальних джерел

Уявіть тільки: ще якихось 15-20 років тому курсові роботи писали і оформляли вручну. Так що там курсові, навіть дипломні роботи та дисертації. Найбільш просунуті користувалися друкарськими машинками. Як тут не цінувати блага цивілізації і не вихваляти опції навіть старого доброго Word 2003. Ну що, ми вас відволікли від думок про складання списку літератури? Бачите, не все так страшно, якщо є з чим порівняти. Давайте тепер подивимося, як це швидко і правильно зробити.

 

Особливості оформлення списку використаних джерел

 

Ніхто більше не ставить бібліографічні списки вручну. Вже радує. Однак література все ж потрібна, і оформляти її бажано в алфавітному порядку:

  • спочатку закони і підзаконні акти,
  • потім книжкові серії та книги,
  • далі наукові статті, монографії,
  • потім електронні джерела та зарубіжна література.

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

    І тут є ієрархія. Головне правило оформлення: в списку не повинно бути джерел, які не згадуються і не оформлені в тексті посиланнями. І навпаки, кожна виноска або посилання в роботі обов’язково повинне знайти відображення в списку джерел.

    Правила складання бібліографічних списків регулюються стандартом ДСТУ 8302 : 2015

    Автоматичне створення списку використаної літератури

     

    Це працює наступним чином. Програма Word цілком собі розумниця і чарівниця. Ось звикли ми її сприймати як даність, а скільки корисного вона творить. Одна з опцій – Посилання. Вгорі на панелі управління з легко виявити.

    Ось через неї і потрібно діяти: вибрати стиль, тип джерела, вбити дані, і так по колу, поки не буде заповнений перелік.

    По-перше, не буде помилок і неузгодженості в нумерації і послідовності посилань і пунктів літератури. По-друге, істотно прискорюється процес, адже дані переносяться автоматом відокремленим переліком. Та й помилки так швидше кидаються в очі, і їх легше виправити при оформленні.

    Є окрема кнопка «Оновити посилання і список літератури». Натиснувши на неї, оновляться всі зміни в списку літератури

    Оформлення літератури онлайн за допомогою vak.in.ua

     

    На просторах інтернету легко можна знайти такий корисний портал, який може полегшити життя студенту. З його допомогою наукові джерела оформлюються легко і просто, до того ж вони повністю відповідають вимогам ВАК і можуть без проблем пройти перевірку на нормативи.

    Звичайно, виконати деякі дії доведеться, але не довго.

    • По-перше – потрібна реєстрація. Буквально кілька кліків.
    • По-друге – вибрати вид посилання: електронне джерело, книга, дисертація, частина книги, автореферат, періодичне видання. До речі, ось вам топові джерела, які бажано, щоб були в переліку.
    • По-третє – вибрати кількість авторів роботи, на яку буде оформлятися посилання. Якщо їх немає – і не треба, пропускаємо.
    • По-четверте – заповнити всі поля в розділі «Оформити нове джерело». Це рік публікації, кількість сторінок, видання, видавництво, серія, назва книги і кілька інших пунктів.
    • По-п’яте – скопіюйте останнє використане джерело і вставте в список літератури. Ви побачите приблизно наступне зображення. На цьому все. Як бачите, сервіс має свої плюси.

    Є ще один стовідсотково перевірений метод, як правильно оформити список літератури і роботу в цілому – замовити диплом чи курсову в компанії «Наука Сервіс»

    Ми гарантуємо якість і безкоштовні доопрацювання без обмеження терміну. Можете не переживати за норми, стандарти, методички – всі турботи беремо на себе. Ми вміємо виправдовувати довіру. Звертайтеся і переконайтеся в цьому особисто!

    Рейтинг

    0 / 5. 0

    Потрібна допомога?

    Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

          Напишіть свій відгук