10 простих порад як самому написати диплом

Поради, як написати хороший диплом, за кількістю поступаються, хіба що, посереднім студентським роботам в інтернеті. Запам’ятовуються еталонні, креативні і новаторські дипломні. Це досяжна мета з будь-якої дисципліни. Слід приділити трохи часу (наприклад, 30 хвилин кожен день протягом 10-14 днів). Проявити наполегливість, скрупульозність, а також свої знання, які були отримані протягом усього періоду навчання в університеті.

Багаторазовим переписуванням одних і тих же джерел успішний захист гарантувати складно. Як вразити викладача і заявити про власну перспективність? Представляємо ідеї і рекомендації, які варто враховувати при написанні дипломної роботи.

 

Чим раніше, тим краще

 

Не варто відкладати написання диплому на останній тиждень. Студенти здатні дотриматись будь-якого термінового дедлайну. Але дипломний проект все-таки вимагає часу трохи більше, ніж курсова робота. Чому? Дипломна робота – це свого роду звіт про ваше навчання впродовж 5 років.

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

  Уявіть, якби у вас було 7 днів і можливість полетіти в США – вам би вистачило цього часу? Безумовно ні. Наприклад, ви оберете Нью-Йорк. Тільки на дорогу в обидва кінці піде два дні. Перші кілька днів ви будете ходити як сонна муха і не розуміти, що відбувається. Різниця в часі 7 годин дасть про себе знати. А вам потрібно побачити: Бруклін і Брайтон бич, Музей природної історії (де знімали «Ніч в музеї»), Централ парк (там же є міст, де знімали сцену з «Один вдома»), Метрополітен, меморіал Всесвітньому торговому центру (зруйнованим «Близнюкам»), Емпайр-стейт-білдінг (будівля, на яку підіймався Кінг Конг), Таймс сквер, 5-а авеню, Уолт стріт і багато іншого …

  манхеттен

  Так і з дипломною роботою. Все охопити за тиждень не вийде. Чим більше часу, тим глибше буде вивчений і осмислений матеріал, а отже, шанси написати цікаву роботу значно підвищаться. Варіант звичайно ж є. Ви можете нікуди не їхати, а подивитися «Орел і Решка» і за одну годину побачити все про Нью Йорк і «побувати» у всіх знакових місцях. Це приблизно те ж саме, якщо ви скачаєте низькопробну роботу з Інтернет і принесете її викладачеві. Ніби як і робота є, а в той же час емоцій «0».

  Приділяйте на день всього від 30 хвилин і за 10-14 днів у вас буде якісна дипломна робота

  Акцент на актуальність

  Тема дослідження і зміст повинні відповідати реаліям і потребам сьогоднішніх днів. Ви ж не хочете почути на захисті, що диплом нецікавий, занадто простий, неоригінальний. Або ж, що ваша робота застаріла і не має ніякого сенсу на сьогоднішній день. Наприклад, ваша робота про міжнародні відносини України з ЄС. Ви використовували стару літературу і пишете рекомендації про те, що потрібно зробити Україні для того, щоб отримати безвізовий режим з Європою.

   

  Максимум джерел інформації

  Перед вами поїздка в Нью-Йорк, що ви будете робити? Як пилосос будете збирати інформацію з усіх усюд: форуми, соціальні мережі, огляди, передачі, поради друзів і знайомих, які там побували. Швидше за все в процесі пошуку інформації ви виявите якогось далекого родича, який там живе. Жага взяти максимум від поїздки рухає вас в пошуку різних джерел інформації.

  Як і з Нью-Йорком, для написання дипломної роботи також потрібна інформація. Чим більше літератури ви зможете знайти, тим більш повними дані про об’єкт дослідження ви будете володіти. І тим легше буде написати дипломну роботу. Для джерела інформації можна використовувати улюблений для всіх Google. Забивати в рядок пошуку ключові слова по вашій темі і відбирати якісні джерела – наукові статті, монографії та сучасні підручники.

   

  План і графік-план

  Скласти графік написання дозволить робоча версія плану. Записуйте розширені пункти і ставте орієнтовні терміни виконання. Такий підхід економить час, спрощує роботу з інформацією. Пам’ятайте, важливо щоб план схвалив керівник. Як скласти план до дипломної роботи можна почитати в нашій статті, присвяченій цьому питанню.

  Швидко написати дипломну роботу може тільки професіонал, який займається цим на постійній основі і отримує за це гроші

  Структура диплома

  Є вимоги і рекомендації щодо змісту, оформлення, структурних елементів. Їх не можна ігнорувати. ДСТУ конкретизує, що обсяг роботи становить 75-90 друкованих сторінок. Вступ і висновок повинен займати 3-4 сторінки. Стандартно передбачається 3 розділи з проміжними підсумками. Обов’язковим пунктом є бібліографічний список.

   

  Підкріплення теорії практикою

  Мета диплома – демонстрація знань і вміння їх проектувати в практичному руслі. Навіть сама вивірена, але «суха» теорія не буде оцінена без грамотної практичної частини. Робіть розрахунки, проводьте досліди, формуйте звіти, аналізуйте, наводьте приклади і не забувайте підкріплювати матеріал додатками у вигляді схем, таблиць, діаграм, графіків.

   

  Збереження

  Коли пишете свою роботу, обов’язково зберігайте копії на флешку, Google Диск і інші носії інформації. Резервні копії врятували багато часу і зусиль. Погодьтеся, це виправдана обережність, яка стане гарантією захисту від форс-мажорів і неприємних випадковостей.

   

  Унікалізація

  Безумовна вимога, якій повинна відповідати дипломна робота – унікальність. Студенту потрібно і важливо перевіряти оригінальність тексту з кількох ключових ресурсів з різним алгоритмом перевірок. Диплом – це власні ідеї, дослідження і висновки. Саме так розцінює роботу керівник.

   

  Перевірка і підготовка

  Переконайтеся перед захистом, що дотримані всі умови оформлення, є анотація, пояснювальна записка, всі програми. Важливо опрацювати промову на захист, скласти тези. Пам’ятайте, день перед захистом потрібно присвятити спокійному відпочинку і виспатися. Адже навіть найкращий матеріал повинен ефектно і грамотно підноситися. Втома цьому не сприяє.

   

  Допомога

  В ряді випадків студенту можна і потрібно скористатися альтернативою і замовити написання диплома у фахівців. Якщо на кону підсумок навчання і подальша кар’єра, невиправдані ризики не потрібні. Уміння вчасно перекласти частину роботи і відповідальності – корисна якість. Компанія «Наука Сервіс» виконує на замовлення дипломні роботи під ключ. Ми знаємо, як написати хороший диплом для успішного захисту.

  % Унікальності тексту завжди можна підвищити за допомогою рерайту – перефразування вже написаного

  Висновки

   

  Отже, для того щоб написати хорошу дипломну роботу необхідно зовсім небагато: час (всього від 30 хвилин один раз в день), хороша інформація, яку ви зможете знайти в мережі Інтернет, добре продуманий план, методичні рекомендації до написання диплому, розуміння актуальності вашої теми на сьогодні, хороші відносини з викладачем, хороша доповідь і презентація для захисту. Не так багато умов варто виконати і ваша робота буде помітно відрізнятися від робіт однокурсників, мати практичне значення і претендувати на хорошу оцінку.

  Рейтинг

  5 / 5. 1

  Потрібна допомога?

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

     Напишіть свій відгук