18.03.2021 Час читання: < 1 хвилини

Намає часу на написання дипломної роботи?

Довір це кандидату наук!

Дізнатись ціну

Зміст

 1. Особливості оформлення списку використаних джерел
 2. Автоматичне створення списку використаної літератури
 3. Оформлення літератури онлайн за допомогою vak.in.ua

 

Уявіть тільки: ще якихось 15-20 років тому курсові роботи писали і оформляли вручну. Так що там курсові, навіть дипломні роботи та дисертації. Найбільш просунуті користувалися друкарськими машинками. Як тут не цінувати блага цивілізації і не вихваляти опції навіть старого доброго Word 2003.

 

Ну що, ми вас відволікли від думок про складання списку літератури? Бачите, не все так страшно, якщо є з чим порівняти. Давайте тепер подивимося, як це швидко і правильно зробити.

 

Особливості оформлення списку використаних джерел

 

Ніхто більше не ставить бібліографічні списки вручну. Вже радує. Однак література все ж потрібна, і оформляти її бажано в алфавітному порядку:

 • спочатку закони і підзаконні акти,
 • потім книжкові серії та книги,
 • далі наукові статті, монографії,
 • потім електронні джерела та зарубіжна література.

 

І тут є ієрархія. Головне правило оформлення: в списку не повинно бути джерел, які не згадуються і не оформлені в тексті посиланнями. І навпаки, кожна виноска або посилання в роботі обов’язково повинне знайти відображення в списку джерел.

Правила складання бібліографічних списків регулюються стандартом ДСТУ 8302 : 2015

Автоматичне створення списку використаної літератури

 

Це працює наступним чином. Програма Word цілком собі розумниця і чарівниця. Ось звикли ми її сприймати як даність, а скільки корисного вона творить. Одна з опцій – Посилання. Вгорі на панелі управління з легко виявити.

 

Ось через неї і потрібно діяти: вибрати стиль, тип джерела, вбити дані, і так по колу, поки не буде заповнений перелік.

Создать источник

По-перше, не буде помилок і неузгодженості в нумерації і послідовності посилань і пунктів літератури. По-друге, істотно прискорюється процес, адже дані переносяться автоматом відокремленим переліком. Та й помилки так швидше кидаються в очі, і їх легше виправити при оформленні.

Є окрема кнопка «Оновити посилання і список літератури». Натиснувши на неї, оновляться всі зміни в списку літератури

Оформлення літератури онлайн за допомогою vak.in.ua

 

На просторах інтернету легко можна знайти такий корисний портал, який може полегшити життя студенту. З його допомогою наукові джерела оформлюються легко і просто, до того ж вони повністю відповідають вимогам ВАК і можуть без проблем пройти перевірку на нормативи.

 

Звичайно, виконати деякі дії доведеться, але не довго.

 • По-перше – потрібна реєстрація. Буквально кілька кліків.
 • По-друге – вибрати вид посилання: електронне джерело, книга, дисертація, частина книги, автореферат, періодичне видання. До речі, ось вам топові джерела, які бажано, щоб були в переліку.
 • По-третє – вибрати кількість авторів роботи, на яку буде оформлятися посилання. Якщо їх немає – і не треба, пропускаємо.
 • По-четверте – заповнити всі поля в розділі «Оформити нове джерело». Це рік публікації, кількість сторінок, видання, видавництво, серія, назва книги і кілька інших пунктів.
 • По-п’яте – скопіюйте останнє використане джерело і вставте в список літератури. Ви побачите приблизно наступне зображення. На цьому все. Як бачите, сервіс має свої плюси.

 

VAK

Є ще один стовідсотково перевірений метод, як правильно оформити список літератури і роботу в цілому – замовити диплом чи курсову в компанії «Наука Сервіс»

Ми гарантуємо якість і безкоштовні доопрацювання без обмеження терміну. Можете не переживати за норми, стандарти, методички – всі турботи беремо на себе. Ми вміємо виправдовувати довіру. Звертайтеся і переконайтеся в цьому особисто!

Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 1 =