26.08.2019 Час читання: < 1 хвилини

Намає часу на написання дипломної роботи?

Довір це кандидату наук!

Дізнатись ціну

Зміст

1. Що таке курсова робота?

2. Етапи написання

3. Структура курсової роботи

4. Лайфхак для студента

 

Студенти рано чи пізно стикаються з питанням “як написати курсову роботу?”. Такі завдання актуальні для всіх навчальних закладів по кожній спеціальності. І тут від студента потрібно застосування навичок, які були отримані в процесі вивчення тієї чи іншої дисципліни. З курсовою роботою не буває щасливих квитків як на іспиті або ж заліку – потрібен якісний матеріал. Ви звичайно ж можете купити курсову роботу на замовлення, але ми розповімо як це зробити самостійно.

 

Що таке курсова робота?

 

Курсова робота від слова «курс» – це результат самостійної дослідницької роботи студента після закінчення вивчення предмета, який є основним за фахом. Таким способом викладач перевіряє рівень підготовки і знань студента.

 

Якщо іншими словами, то це як звіт в Facebook (Instagram) або перед друзями після чергової поїздки. Наприклад, ви повернулися після зимової поїздки в Буковель, зустрілися з друзями ввечері за пляшкою пива, щоб показати фотографії (відео) і розповісти, як це все було. Ви ж це все робите невимушено і з найдрібнішими деталями. Говоріть про те, як ви збили лижника, смачно і не дорого повечеряли в ресторані, як оселилися, де і за яку ціну брали на прокат борд, як їхали поїздом …

 

Ось такої ж легкості від вас хоче бачити і викладач за результатами вивчення дисципліни. Без пляшки пива на захисті курсової роботи, звичайно. Але він хоче розуміти, що вам є що розповісти.

 

Розглянемо детальніше як написати курсову роботу самостійно.

Курсова робота – це результат вивчення профільної дисципліни за вашою спеціальністю, оформлений у вигляді звіту

Етапи написання курсової роботи

 

Знати, як правильно писати курсову роботу, потрібно ще й для того, щоб продемонструвати здатність застосовувати отримані знання для вирішення професійних завдань. Завдяки такій роботі студенти часто отримують допуск до заліку або закривають заборгованість по предмету.

 

Покроково алгоритм дій виглядає наступним чином:

  1. Підготовка. На цьому етапі ви отримуєте тему і наукового керівника (ідеальний сценарій). Також ви можете обговорити свій варіант теми з викладачем. Якщо студент демонструє свою зацікавленість темою, обговорює деталі, наприклад, курсової роботи з менеджменту, шанси на успіх і корисні поради збільшуються в рази.
  2. Збір і аналіз інформації, формулювання плану. Пошук літератури за темою повинен грунтуватися на вивченні актуальних і достовірних джерел. План коротко відображає зміст і задає вектор роботи. Пам’ятайте, що робоча версія плану може змінюватися в залежності від підібраного матеріалу.
  3. Наповнення змістовної частини. Приступаючи до основного етапу, пам’ятайте про ключові критерії якості студентської роботи: грамотність; точність фактичних даних; актуальність; відповідність темі; цікавий матеріал; висока унікальність.
  4. Складання списку джерел. Існує певний порядок зазначення літератури, викладений в методичних рекомендаціях ВНЗ. Варто знайти, перш як писати курсову роботу, зразок вдалого оформлення та ознайомитися з успішно захищеними прикладами. Ви можете подивитися на наші приклади робіт.
  5. Оформлення додатків. Якщо курсова робота з економіки або за іншим профілем вимагає наочності матеріалу, в якості додатків поетапно доречно представляти схеми, креслення, розрахунки, графіки. Це в черговий раз стане підтвердженням відповідального підходу до підготовки.

Хороша курсова робота може послужити фундаментом для майбутньої дипломної

Структура курсової роботи

 

Універсальна схема, як потрібно писати курсові роботи з економіки або з психології завжди включає вступ. Він містить опис актуальності, ступеня розробки питання і методів, які використовує студент в дослідженні. Тобто лаконічно наводяться відповіді на питання: чому і навіщо саме ця тема.

 

За вступом іде основна частина з 2-3 розділів. Бажано однакову кількість підрозділів в кожному розділі. Три головні тези «серцевини» курсової роботи:

  • послідовність;
  • логічність;
  • лаконічність.

 

Курсова робота з будь-якого напрямку, включаючи завдання з педагогіки, складається з теоретичної та практичної частини. Залежно від тематики в другому випадку це може бути аналіз, креслення, результати експерименту, опитувань. Суха теорія не дасть бажаного результату, навіть якщо буде бездоганно написана.

 

Хіба після поїздки в Буковель ви копіюєте статтю з Вікіпедії про курорт Буковель і переказуєте її друзям – «Найбільший гірськолижний курорт України. Знаходиться недалеко від села Поляниця … ». Кому це цікаво? Розповідь з вас ллється як пісня, а відео ви показуєте немов його Стівен Спілберг зняв. Все робиться впевнено, з емоціями і підкріплюється відмінними фотографіями і чудовою відеозйомкою. Так і в практичній частині курсової роботи повинні бути результати ваших особистих досліджень. Викладач хоче бачити ваш experience. Не фотографії з чана під відкритим небом, звичайно.

 

У курсовій роботі – це таблиці та діаграми, схеми і графіки. А також, інші графічні елементи. Підсумком є ​​висновок. Короткі і ємні висновки оформляються на 2-3 сторінки і повинні включати основні підсумки виконаної роботи. А також, відповіді на поставлені завдання у вступі.

Практична частина курсової роботи повинна містити таблиці і діаграми, схеми і графіки. А також, інші графічні елементи

Лайфхак для студента

 

Недостатньо знати, як писати курсову роботу. Потрібно підготуватися до захисту – повторити промову, скласти конспект, виділити тези. Ефектна подача гарантує 50% успіху. Розповідайте про результати, досягнуті у вашій роботі, як про поїздку в Буковель. Давайте емоції і впевнено говоріть про ключові моменти. Якщо ви не хочете ризикувати і прагнете продемонструвати бездоганний результат – замовити курсову роботу у професіоналів компанії «Наука Сервіс».

Рейтинг Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + five =