Що написати у звіті з навчальної практики?

Проходження практики є звичною справою для кожного здобувача  освіти. Це не просто захоплива пригода, під час якої можна познайомитися з новими людьми, це час, коли можна дізнатися особливості майбутньої професії, набратися досвіду. Незважаючи на те, що проходження практики відбувається за межами закладу вищої освіти, оцінка за неї йде в диплом, і захист здійснюється перед комісією, сформованою з викладачів ЗВО.  До того ж, що студенту необхідно буде безпосередньо на самому захисті продемонструвати отримані вміння та навички, йому треба ще заповнити щоденник практики і підготувати звіт.

 

Структура звіту з навчальної практики

 

 Звіт, на відміну від курсової або дипломної роботи, не є тим видом робіт, до структури якої висуваються жорсткі вимоги. Але, як правило, хороший звіт містить у собі такі елементи:

  • Титульний аркуш
  • Зміст звіту (цей пункт не обовязковий). Але все ж бажано його передбачитице дасть змогу комісії швидше орієнтуватися у звіті
  • Основна частина роботи. У цій частині студент описує організацію, в якій він проходив практику, детально описує весь період її проходження (бажано з розбивкою за датами). Не варто вдаватися до субєктивної оцінки діяльності компанії в цій частині роботи
  • Висновок. у цій частині студент дає рекомендації щодо вдосконалення роботи організації тощо;
  • Список використаних джерел (при оформленні джерел слід памятати про ДСТУ);
  • Додатки. Сюди відносяться таблиці, малюнки, різні графіки та діаграми. Такі графічні елементи бажано виносити в кінець роботи, щоб легше було ознайомлюватися з текстом підготовленої письмової роботи.

 

Потрібна допомога?

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

    Оформлення звіту з навчальної практики за ДСТУ

     

    До звіту з практики висуваються ті ж вимоги в плані оформлення, що і до курсових, рефератів тощо. Детально ознайомитися з ними можна в методичних рекомендаціях, які пропонує  ЗВО  здобувачам освіти на допомогу“. Ось деякі з вимог:

    • усі сторінки звіту мають бути пронумеровані;
    • шрифт Times New Roman, кегль 12-14;
    • інтервал 1,5;
    • кожен розділ треба писати з нової сторінки;
    • обсяг орієнтовно має бути близько 40 сторінок;
    • перенесення слів заборонені тощо.

    Необхідно уникати сплутування звіту про практику з щоденником. Це різні документи, і обидва вони важливі для представлення на захисті.

     

    Пояснювальна записка до звіту з практики 

     

    Підготовка звітудосить непросте завдання для  здобувача освіти. Складність зумовлена тим, що цей вид письмової роботи не схожий на більш звичні для нього роботи на кшталт курсової або реферату, якіпропонуєнавчальний план ЗВО. Втім, багато хто зауважує, що написати звіт не так важко, як підготувати до нього пояснювальну записку. Пояснювальна записка є коротким викладом того, що студент навчився протягом перебування на практиці. Вона призначена для того, щоб комісія мала уявлення про те, чим студент займався протягом тижня (або місяця) в організації, і щоб врятувати перевіряльників від необхідності читати весь звіт в повному обсязі. Стиль написання пояснювальної записки повинен відповідати загальному стилю документа. Проте обсяг записки не повинен перевищувати 1 сторінку. Написання її вимагає великої лаконічності, послідовності та чіткості, іноді дуже важко узагальнити всі думки в одну цілісну концепцію.

     

    Якщо вас турбують питання щодо оформлення звіту, і ви не бажаєте самостійно докладати зусиль для розібрання всіх його особливостей і нюансів, то найкращим варіантом буде замовити звіт з практик. Незалежно від того, яка саме практика цікавить вас, наші фахівці готові надати свою допомогу. Потрібен звіт з ознайомчої практики? Не проблема! Якщо вам потрібно підготувати підсумковий документ на підставі результатів переддипломної практики, наші автори впораються з цим завданням легко і швидко. 

     

    Наша команда готова виконати завдання будь-якої складності домовлений термін і за доступною ціною. Варто відзначити, що ви можете замовити у нас не лише звіт з ознайомчої практики або іншого виду практики, а також відповідь на завдання щоденника та навіть підготовку шаблону для характеристики. Співпраця з нашою компанієюце про: високу якість надання послуг, доступні ціни, пунктуальність і високий рівень сервісу. Наші менеджери завжди на звязку і тому ви можете замовити роботу або ж дізнатися про стадію готовності в будьякий комфортний для вас час (у робочий час).

     

    Завершуючи, хочемо підкреслити, що правильне написання і оформлення звіту є ключовим елементом успішного вивчення та підготовки здобувачів освіти до майбутніх завдань у професійній сфері. Дотримуючись вказаних рекомендацій, ви підвищите якість свого звіту та полегшите процес його аналізу та оцінки. Адже, науково оформлений звіт з навчальної практики відображає не лише академічні досягнення, але й професійний ріст здобувача освіти. Відправною точкою до успішного написання такого звіту є ретельна підготовка, включаючи аналіз та структурування набутих знань та навичок.

     

    • Скільки часу треба на підготовку звіту з практики?

    У середньому на підготовку звіту необхідно близько 7 днів, проте терміни в кожному випадку узгоджуються індивідуально. Усе залежить від типу практики і того, наскільки терміново підготовка звіту потрібна студентуми завжди готові піти назустріч клієнтам і узгодити мінімальні терміни виконання замовлення.

     

    • Які вимоги до унікальності звіту висуваються?

    Поріг унікальності звіту прямо не встановлено. Насправді, зробити його неунікальним у принципі неможливо, оскільки студенти проходять практику в різних організаціях і займаються різними видами діяльності під час її проведення. Але потрібно пам’ятати, що бездумне копіювання готових робіт з мережі не є прийнятним варіантом, оскільки комісія швидко розпізнає плагіат.

    Рейтинг

    0 / 5. 0

    Потрібна допомога?

    Заповніть форму нижче і наш менеджер зв’яжеться з вами на протязі 30 хвилин

          Напишіть свій відгук